Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Ağrı Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Doğu Anadolu Turu THY ile 4 Gece

Doğu Anadolu Turu THY ile 4 Gece
İstanbul Çıkışlı 03.09.2024 Doğu Anadolu Turları Tur Kodu: 2275 Tur Güzergahı
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
400 TL ParafPara
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Ağrı Turları 

Ağrı Turları, bir günlük de olsa, tatil gününüzü muhteşem şekilde geçirebilmek için sahip olabileceğiniz alternatif tatil seçenekleri arasında yer almaktadır. Ağrı Turları sizlere erken rezervasyon fırsatları ve özel indirimlerle en uygun tur seçeneklerini sunmaktadır. Uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz tatil ve tur seçeneklerini taksitli biçimde ödeyebilir, mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz. Bizden satın alacağınız Ağrı Turları, finansal olarak ucuz tatil sınıfında yer alırken, kalite standartları bakımından en yüksek sınıfta yer alıyor. Kampanyalar ve diğer özel indirimler için sitemizdeki turların sayfalarına girebilir, hemen ve kolayca satın alabilirsiniz. 

Ağrı’da Nereler Gezilir? 

Ağrı, adını 5.137 metrelik rakımıyla, Türkiye’nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı’ndan almakta olup, antik çağlardan günümüze geçişi bize adeta film şeridi gibi bir görüntü sunuyor. Turumuzla gezi rotalarımızı takip ederken, yöreye özel eşsiz lezzetlerle seyahati taçlandırma şansına sahip oluyorsunuz. Ağrı, tarihi dokusu, yemek kültürü, hediyelik eşya zenginliğiyle, Doğu Anadolu bölgesinin kalbi olmaktadır. Ağrı’da; Halı ve Kilim, Tiftik çorabı, Porselen, Üzerlik ve Nazarlık gibi hediyelik eşyalar meşhurdur, hem kendinize hatıra olarak hem de sevdiklerinize hediye olarak,  hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. 

Ağrı’da gezilecek yerler listesi yapılacak olursa şüphesiz şehrin sembolü olan Ağrı dağı 1 numarayı hak ediyor. Şehrin can alıcı yerlerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir; 

*İshakpaşa Sarayı 

*Doğu Beyazıt kalesi 

*Meya mağaraları 

*Keşişin Bahçesi 

*Diyadin kaplıcaları 

*Urartu kalesi 

*Ahmed-i Hani Türbesi 

*Nuh’un gemisi 

*Buz mağaraları 

*Hamur kümbeti 

*Karlıca kalesi 

*Bubi ve Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezleri 

*Üç Kilise 

*Meteor çukuru 

Ağrı Turu Fiyatları  

Sitemizden satın alacağınız Ağrı Turları, güvenli ve keyifli bir tatil yapabilmeniz için en uygun hizmet veren firmaların tur seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu kapsamda, yüksek kalite standartlarında bir tatil yapabilme fırsatına bizim sayemizde kolayca sahip olabilirsiniz.  

Uygun Fiyatlı Ağrı Turları 

Bazı özel dönemler için yapılan kampanyalar, uygun Ağrı turu fiyatları, rotaları ve rezervasyon gibi bilgilere ulaşmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Değişken rotalar ve uzak vadeli rezervasyonlar gibi bilgilere doğrudan iletişim kurarak ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır. 

Ödeme Seçenekleri 

Ağrı Turları ödeme seçenekleri, sitemizde bilgileri verildiği şekilde, peşin veya taksitli bir şekilde ödenebilmektedir. Bütün tur seçeneklerimizde olduğu gibi Ağrı turlarında da erken rezervasyon indirimleri söz konusu olmaktadır. Bununla birlikte dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalar kapsamında, çok özel fiyatlarla tatil yapabilme ve turlara katılabilme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Sitemizde kredi kartına taksitle tur seçeneklerine erişerek %50’ye varan erken rezervasyon indirimleri ve özel indirimlerle Ağrı turlarına katılmak için turlarımızı inceleyebilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorununuz olması halinde, Whatsapp destek hattımızı veya E-posta hattımızı kullanabilir, canlı müşteri hizmetleri desteği için bize belirtilen destek saatleri dahilinde bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku