Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Karadeniz Turları Doğu Karadeniz Yaylalar ve Maçahel Turu Pegasus HY ile 5 Gece İzmir Çıkışlı
Kesin HareketliTur Kodu: 2020

Doğu Karadeniz Yaylalar ve Maçahel Turu Pegasus HY ile 5 Gece İzmir Çıkışlı

Kesin hareketli programımızda yeşilin her tonuna doyacaksınız.

Trabzon - Rize - Artvin Pegasus Havayolları ile İzmir - Trabzon / SunExpress Havayolları ile Trabzon - İzmir 5 Gece 6 Gün Kalkış Yeri: İzmir Türkçe Rehberlik Hizmeti

Tur Programı

Doğu Karadeniz'in Yaylaları ve Maçahel'in eşsiz doğasını göreceğiniz bu programımızda, eğlence ve huzuru birlikte yaşacayacaksınız.

1. Gün Trabzon - Sümela Manastırı - Çeçeva Köyü - Fırtına Vadisi - Zilkale - Palovit Şelalesi - Pokut ve Sal Yaylası

Kalkış: Adnan Menderes Havalimanı - 07:00
Varış:   Trabzon Havalimanı - 08:50

İzmir Adnan Menderes Havalimanından sabah 07.00 kalkışlı PC3240 uçuş kodlu Pegasus uçuşu ile Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. 08.50 Trabzon havalimanı inişinde rehberiniz ve aracınız sizleri beklemektedir. Karşılamanın ardından karadenizin simgesi haline gelen Alltındere Milli Parkında bulunan Sümela Manastırına doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin detaylı antalatımı ve fotoğraf molası verip aynı zamanda dere üzerinde bulunan otantik bir restoranda kahvaltımızı alıyoruz. Sümela manastırını tamamladıktan sonra doğu karadenizin eşsiz doğasında gezmeye devam ediyoruz. Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan ve bir çok çay reklamı çekimleri yapılan Haremtepe(çeçeva) köyünü ziyaret ederek set halinde özenle dikilen çay bahçesini fotoğraflıyoruz. Bu eşsiz manzarayı fotoğrafladık sonra yolumuza devam edip Fırtına Vadisine ulaşıyoruz. Fırtına vadisinin içerisinden doğanın güzelliğini izleyerek bilgilendirme alıyoruz.  Öğlen yemeğinide alabileceğimiz Çeçeva'da yemek sonrası Fırtına vadisine doğru devam ediyor ve vadi üzerinde bulunan tarihi kemer köprülerden biri olan Sevdalık Köprüsünde mola veriyoruz. Molamızın ardından Türkiye’nin debisi en fazla olan şelalelerden Palovit Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 20-25 dk yolculuğun ardından Palovit Şelalesi’nin muhteşem görüntüsü almak için burada mola veriyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en görkemli kalesi olan Zil kaleye doğru yolumuza devam ediyoruz. Burada mola verip, kalemizi karadeniz hatıralarımıza ekledikten sonra artık rakımımızı iki tık artırarak Pokut Yaylasına doğru yola devam ediyoruz. Yaklaşık 1.5-2 saat sürecek yolculuğumuzda tur boyunca olduğu gibi karadeniz müzikleriyle bir yanda doğayı seyrederek bi yandan da araç içinde eğlenerek Pokut Yaylasına ulaşıyoruz. Burada yaklaşık 1-1.5 pokutun huzur veren doğasını tulum eşliğinde siz değerli misafirlerimizle zaman geçiriyoruz. Tabiki de Karadenize gelipte horon oynamadan olmaz. Bilmiyorum diye kesinlikle bir bahane kabul etmiyoruz. Çünkü tur boyunca size eşlik eden tur görevlimiz size 5 dakikada horon oynamayı öğretiyor olacak. Horonumuzu oynadıktan ve güzel bir akşam yemeğinden sonra küçük bir eğlence yapıp yarına yeni yayla yolculuğunda dinç olmak için istirahate çekiliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

Kahvaltı: Sümela Restoran ( Ekstra ) 
Öğle Yemeği: Çinçiva Kahve ( Ekstra ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde alınmaktadır. 
Konaklama: Pokut Yaylası Orion Hotel
2. Gün Rize - Pokut Sal Yaylası - Ayder Yaylası - Tar Şelalesi - Avusor ve Huser Yaylası

Pokut yaylasının muhteşem kahvaltısıyla enerjimizi depoladıktan sonra Sal yaylasına doğa yürüyüşüyle ulaşıyoruz, fotoğraf molası ve manzarayı gördükten sonra yolumuza koyuluyoruz. Biliyorum şuanda buradan ayrılmak istemiyorsunuz fakat akşam huser yaylasındaki sis denizinde günün batışını izlerken bir nebzede olsa üzüntünüz gidecektir. Türkiye’nin en uzun şelalesi olan Tar Deresi Bulut Şelalesine doğru yolumuza koyuluyoruz. Yaklaşık 1-1.30 saatlik yolculuğumuz sırasında araçta eğlencemiz tüm hızıyla devam ederken Tar Deresine varıyoruz. Burada yaklaşık 20-25 dk tar deresi boyunca doğanın eşsiz güzelliği ve derenin verdiği şırıltı sesinin huzuru eşliğinde Bulut şelalesine ulaşıyoruz. Vereceğimiz mola sonrasında Ayder Yaylasına doğru yolumuza koyuluyor ve yaklaşık 20 dk sonra Ayder Yaylasına varıyoruz. Burada yemek yiyip gezintimizi yaptıktan sonra rakımları dünden bugüne dahada artırarak yaklaşık 1 saatlık yolculuğumuzun sonunda Avusor Yalasına varıyoruz. Burada Kaçkar, Altıparmak ve Marsis dağları muhteşem doğası ve görkemiyle bizleri karşılıyor. Bizde onlara tulum ve horonla geldiğimizi haykırıyoruz. Horonumuzu oynayıp, doğaya karşı çaylarımızı içtiğimize göre artık Huser yaylasına doğru yola çıkıyor ve 45 dakikalık yolculuğumuz sonunda yaylamıza varıyoruz. Artık burada sis denizi oluşumunu bekleyip günü güzel bir manzarayla batırdık sonra fırtına vadisinde konaklayacağımız otelimize doğru dönüşümüze başlayabiliriz. Yaklaşık 2 saatlik yolcuğumuzdan sonra otelimize varıp akşam yemeğimizi yedikten sonra otelimizin personellerinin tulum ve horon keyfine zamanımızı ayırabiliriz. 

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Öğle Yemeği: Eylül Restoran. (Ekstra ) 
• Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama: Haşimoğlu Otel Ayder Vb.

3. Gün Artvin - Borçka Karagöl - Maral Şelalesi - Maçahel

Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası yaklaşık 2 saatlik yolculukla varacağımız Borçka Karagöl’e hareket ediyoruz.1450 rakımlı bölgede bulunan ve 19.yy da toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önü kapanmasıyla oluşan Borçka Karagöl’e varıyoruz. Dileyen misafirlerimizle göl etrafında tam tur bir doğa yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Yürüyüşe katılmayan misafirlerimizde göl kenarında bulunan çay ocağından aldığı semaveri muhteşem göl manzarasında yudumlayabilir. Kargöl’de yapılan yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından Maçahele geçmek için yola koyuluyoruz. Maçahel’e vardığımızda İremit Pansiyon’da öğle yemeğimiz hazırlanmış oluyor ve öğle yemeğimizi alıp biraz dinlendikten sonra Türkiye’nin en yüksek şelalesi ünvanına sahip Maral Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Yarım saatlik bir araç yolculuğunun ardından 10 dakikalık patika yürüyüşü ile Maral Şelalesi’nin muhteşem görüntüsüne kavuşmuş oluyoruz. Ücretsiz soğuk su masajı hizmeti vermekte olan şelaleden faydalanmak isteyenler 15 dakika sürecek dik bir inişin ardından şelalenin döküldüğü noktada suya girebilirler (suya girmek için mayonuzu ve şortunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayalım aksi taktirde giysilerinizle girmek zorunda kalacaksınız). Girmek istemeyenler şelale manzarası eşliğinde çayını yada kahvesini yudumlayıp doğanın keyfini çıkardıktan sonra adeta doğanın tam merkezinde kurulu olan otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğini otelde aldıktan sonra dinlenmeye çekiliyoruz. 

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Öğle Yemeği: İremit Pansiyon & Restoran (Ekstra ) 
• Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama: Macahel Maral Bungalov veya Macahelhan Köy Evi Hotel Vb.

4. Gün Artvin - Şavşat - Tibeti Kilisesi - Yavuzköy - Düzköy - Fırtına Vadisi

Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası rotamızı Şavşat’a çeviriyoruz Şavşat’ın en önemli özelliği merkezden hangi yöne giderseniz gidin veya rastgele bir yolu takip edin mutlaka hoşunuza gidecek, doğal veya yerel özellikleri ile sizi büyüleyecek bir yere ulaşmanızdır. Şavşat’ı ufakça gezindikten sonra ancak yazılı kaynaklardan edinilen bilgilere göre; 899-914 yılları arasında, bölgede egemen olan Bagratlı prenslerden, Aşut Koh tarafından yaptırılmış olan Tibeti kilisesine gidiyoruz. Burada rehberimiz tarafından alacağımız bilgilendirme ve fotoğraf molasının ardından. Şavşatın doğal güzelliklerinin keyfini çıkarmak için doğa fotoğrafçılarınında uğrak yeri olan Yavuzköy ve Düzköy köyleri ne doğru turumuza devam ediyoruz. Yavuzköy seyir terasında verilecek fotoğraf molasının ardından bölgede öğlen yemeği alacağımız restoranımıza hareket ediyoruz. Yöresel lezzetleri tadacağımız bu restoranda mola süremizin ardından turumuza Cehennemdere Kanyonu’na gidiyoruz. Dünyanın en derin kanyolarından biri olarak geçen Cehennemdere Kanyonunda vereceğimiz molanın ardından kelebekler vadisi yaylasında serbest zamanın ardından Şavşat’ta konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz, akşam yemeği otelimizde alınmaktadır. 

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Öğle Yemeği: Laşet Restoran Vb. (Ekstra ) 
• Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama: Yeşilvadi Hotel Şavşat Vb.

5. Gün Fırtına Vadisi - Rafting ve Zipline - Şimşir Ormanları - Gito ve Badara Yaylası Programı

Şavşat’ın muhteşem doğasına karşı uyandıktan sonra otelimizde alınan kahvaltının ardından Rize’ye doğru hareket ediyoruz.  Yaklaşık 3-4 saat aralığında yapılacak geri dönüş yolculuğumuzun ardından Fırtına Vadisinden giriş yaparak tekrar ilk günkü noktamıza geliyoruz. Uzun süren yolculuğumuzun ardından bir nebze olsun acıkıyoruz ve öğlen yemeği de alabileceğimiz aynı zamanda ekstrem sporları yapabileceğimiz Eveli Cafe de mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Rafting Yeterlilik belgesine sahip olan işletmemizde Rafting faaliyetinde bulunuyoruz, dileyen misafirlerimiz ise Fırtına deresi üzerinden Zipline aktivitesinde bulunabilmektedir. Aktivite ve öğlen yemeğimizin ardından bu günkü programımızı tamamlayabilmek için yola koyuluyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesinde olan, Türkiye’nin tek yaşlı Şimşir Ormanı olma özelliğine sahip Şimşir Ormanlarında bir mola veriyoruz. Hepinizi büyüleyecek bu yaşlı ormanlar her mevsim bir başka güzellik sunmaktadır. Fotoğraf molası ve rehber bilgilendirmesine istinaden yolumuza 1850 Rakımlı Badara Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Küçük ve şirin bir yayla olan Badara yaylasında vereceğimiz molada fotoğraf çekilebilir veya yayla evlerinde dinlenerek ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz. Badara yaylasındaki molamızın ardından aynı zamanda konaklamada yapacağımız Gito Yaylasına doğru yolumuza devam ediyoruz.  Gito yaylasında yapacağımız yayla yürüyüşü ve eğlencenin ardından akşam yemeğini de alacağımız otelimize yerleşiyoruz. Yöresel lezzetleri tadacağımız ve otantik yayla otelimizde gecelememizi geçiriyoruz.

 

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Öğle Yemeği: Eveli Cafe Restoran Vb. (Ekstra) 

• Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Konaklama: Hozboncuk Dağ Evi Hotel Gito vb.

6. Gün Trabzon - Uzungöl - Sürmene - Çay Fabrikası

Kalkış: Trabzon Havalimanı - 18:00
Varış:  Adnan Menderes Havalimanı - 20:00

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz ,  OfÇaykara Taşkıran güzergâhından Salah Deresi'nin heyelan nedeni ile önünün kapanması ile oluşan Uzungöl’e varıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan yeşile doyacağınız asma köprüleri sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabilir burada alacağımız öğlen yemeği ile yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Uzungöl gezisinin ardından Uçuş saatimizin yaklaşmasıyla başka turlarımız da Görüşmek Dileğiyle sizleri Havaalanına transfer ediyoruz.  Trabzon Havalimanından Saat;18.00 kalkışlı XQ9271 Uçuş kodlu Sunexpress havayolları uçağı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.

Not; Uzungöl’den dönüşte Of ilçesinden özel bir araç İzmir ‘den gelen misafirlerin transferini sağlayacaktır. İzmir Adnan Menderes Uçuş saatinin İstanbul ve Ankara misafirlerinden daha önce olması sebebiyle havalimanı transferi diğer misafirlerden erken yapılması gerekmekte olup bu sebeple son gün İki Çay fabrikası ve Sürmene bıçak alışverişleri yetiştirilemeyebilir. 

• Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
• Öğle Yemeği: Uzungöl’de seçilecek restoranda (Ekstra ) 
• Akşam Yemeği: Bu gün akşam yemeği bulunmamaktadır. 
• Konaklama: Bu gün konaklama bulunmamaktadır.

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • İzmir – Trabzon Geliş uçuşu ve Trabzon – İzmir Dönüş uçuşu
 • Belirtilen Otellerde Konaklama 5 gece 6 gün Yarım Pansiyon Konaklama
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Programda Belirtilen Turlar
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • İçecekler
 • Öğlen Yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Kart
Ek Bilgiler

Tur Notları

Turumuzda yoğunluk nedeniyle uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Tüm gece turlarımız ekstra olup katılıma bağlı olarak gerçekleştirilir. 

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego-Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner-Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Öneriler
Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.
Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri  ve tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.
Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente kesinlikle sorumlu değildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz acente temsilcisi tarafından bilgilendirilir.

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuzda kademeli fiyat artışı mevcuttur.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Tüm iptal – değişiklik işlemlerinde paket tur bedelinin %50 si No Show olarak uygulanır. (Uçak biletleri promosyon sınıf olması sebebiyle bilet üzerinde iptal yada değişiklik işlemi yapılamamaktadır.)
Tur kalkışına 3 gün kalaya kadar yapılan iptal değişiklik işlemlerinde %50, 3 günden daha az kalan günlerde yapılacak işlemlerde %100 No Show uygulanır.

Kampanyalar

Kampanyalar

150 TL Hediye Bonus

Garanti BBVA POS’larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.

Kampanya Detayları:

 • Garanti BBVA POS'larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya 1 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 20 TL bonus verilecektir.
 • Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 170 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
 • BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
 • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Şubat – 3 Mart 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri ve seyahat gemileri firmalarını kapsamaktadır.
 • Havayolu firmalarından yapılan harcamalarda geçerli değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

150 TL Hediye World Puan

31 Ocak tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye.

Kampanya Koşulları

 • Tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 2000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 3 Şubat 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 3 Mart 2023’dür.
 • Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Mart 2023'de geri alınacaktır.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TL card müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için SEYAHAT yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.