Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları

30.05.2024 - 30.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları

İzmir çıkışlı Karadeniz turları, Karadeniz’in benzersizliğini deneyimlemek isteyen ziyaretçilere sunulan çok özel turlardır. Başlangıç lokasyonu İzmir’dir, İzmir’den belirlenen rota ile Karadeniz’e yol alınır. Karadeniz’in çok özel yaylalarıyla harmanlanan bu yurt içi turlar, Karadeniz’in hem tarihi hem de doğal güzelliklerini deneyimlemek isteyenlere sunuluyor. Farklı gün seçeneklerine sahip olan İzmir çıkışlı Karadeniz turları, aynı zamanda farklı ulaşım seçeneklerini de bünyesinde barındırıyor.

Otobüs ile ulaşımın sağlandığı yurt içi Karadeniz turları alternatifler arasında. Farklı güzergahlar üzerinden hareket eden bu tür turlarda, kara yolu üzerinden Karadeniz’e varılıyor. Bunun yanı sıra uçak ile ulaşımın sağlandığı turlar da ziyaretçilere sunuluyor. Ulaşım süresinin çok daha kısalmasını sağlayan bu tür turlar ile keyifli bir tatil deneyimi olanaklı. Tüm gezilerin dahil olduğu İzmir çıkışlı Karadeniz turları, ekstra ücret ödenmesini engelliyor.
Öte yandan ekstra ödemenin olduğu İzmir çıkışlı Karadeniz turları da mevcut.

Özellikle Karadeniz’de yapılacak aktivitelerin ekstra olarak belirlendiği bu tür turlar ile gündelik hayatın stresinden uzaklaşmak olanaklı. Ziyaretçiler, farklı gün seçenekleriyle kendilerine sunulan İzmir çıkışlı Karadeniz turları listesinde bulunan turlardan herhangi bir tanesini seçebilir. Tur programında yer alan doğal ve tarihi güzelliklere ziyaretler düzenlendiğinden, ziyaretçiler kendilerini çok özel hissedecekler.

Ayrıca tur programlarına çok özel konaklamalar da dahil. Böylelikle keyifli ve benzersiz bir konaklama ile Karadeniz güzelliklerinin görülmesi mümkün. Her bütçeye hitap eden turlar sayesinde ziyaretçiler, kendilerini yenilenmiş hissederek yeni bir haftaya çok daha kolay adapte olacaklar. 

En İyi İzmir Çıkışlı Karadeniz Turları

  • Doğu Karadeniz Yaylalar – Maçahel Turu – Pegasus HY ile 5 Gece İzmir Çıkışlı
  • Karadeniz Yaylalar Batum Turu – Otobüs ile 6 Gece İzmir Çıkışlı
  • Otobüsle Karadeniz Yaylalar ve Batum Turları
  • Otobüsle 4 Gece Karadeniz Yaylalar ve Batum Turları
  • Batı Karadeniz & Yedigöller & Ormanya Turları
Daha Fazla Oku