Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

29 Ekim Karadeniz Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

29 Ekim Karadeniz Turları ile gönlünüzce tatil yapmanın mutluluğunu yaşayın

Yoğun iş temposunun stresini azaltmak için her fırsatta kültür turu yapmaya, yeni yerler keşfederek, tarihi yerler görmeyi istiyorsanız, MNG turizm tarafından özel olarak hazırlanan 29 Ekim Karadeniz Turları tam da size hitap etmektedir. İstanbul çıkışlı olarak düzenlenen ve iki gün boyunca devam eden 29 Ekim Karadeniz Turları kapsamında Adapazarı, Düzce, Bolu Yeniçağa, Mengen, Devrek ve Bartın üzerinden Amasra’ya ulaşıyorsunuz.  

Aileniz, sevdikleriniz ya da iş yerinizden arkadaşlarınız ile katılım sağlayabileceğiniz 29 Ekim Karadeniz Turları ile Amasra’da tarihi mekanlara olan gezinizin ardından, bölgeyi kuş bakışı olarak izlemek için Bakacak Tepesi’ne çıkarak, oradan muhteşem manzaraya karşı çok güzel fotoğraflar çekebileceksiniz. 

Amasra gezisinin devamından sonraki durağınız Kastamonu’nun meşhur ilçesi, ismini bitkiden almış olan Safranbolu olacak. Konakları ve tarihi evleri ile ünlenmiş olan Safranbolu’da doyum olmayacak bir gezi yaşayacak, ilçenin en önemli çekim yerlerinden olan tarihi çarşıdaki unutulmaya yüz tutmuş mesleklerin hayatta tutulmaya çalışıldığı mekanları gezeceksiniz. 

Tur geziniz kapsamında Safranbolu’nun en bilinen köylerinden olan, Yörük Köyü’ne de gitme fırsatı yakalıyorsunuz. Burada da yorgunluk kahvelerinizi içerken, aynı zamanda görüntüsü ile sizi farklı bir atmosfere doğru yolculuğa çıkaracak olan köy konaklarının bulunduğu sokaklarda da gezme fırsatı elde edebilirsiniz. 

MNG Turizm tarafından özel olarak düzenlenen 29 Ekim Karadeniz Turları, unutulmayacak iki günlük bir kültür gezisi sunmaktadır. 
Lüks otobüsler ya da midibüsler ile gerçekleştirilecek turlarda, bölgeyi profesyonel rehberlerden dinleme fırsatı bulacak, bölge hakkındaki hiçbir detayı kaçırmayarak, her şeye vakıf olabileceksiniz. 

Daha Fazla Oku