Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları

25.09.2023 - 25.09.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları

Ankara çıkışlı Karadeniz turları, başlangıç lokasyonu olarak Ankara ile tura başlar. Yurt içi tur programı çerçevesinde Karadeniz’e ulaşılır ve Karadeniz’de görülmesi gereken alanlar ziyaret edilir. Karadeniz Bölgesi, yeşil ile mavinin bin bir tonunu bünyesinde barındıran bölgelerden bir tanesi. Benzersiz yaylalar, yeşilin gizemine ev sahipliği yapıyor. Yaylalardan bakıldığında ise gökyüzünün maviliği görülüyor. Bu nedenle Ankara çıkışlı Karadeniz turları, yurt içi turlar kapmasında, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

Benzersiz doğası, dikkat çeken tarihi ve tarihi güzellikleriyle ön plana çıkan Karadeniz; görülmesi gereken pek çok alana ev sahipliği yapıyor. Belirlenen tur programı üzerinden yapılan ziyaretler, gündelik hayatın stresinden bunalmış kişilerin kendilerini çok daha huzurlu hissetmesini sağlıyor. Fırtına Vadisi, Timisvat Köprüsü, Pokut Yaylası ve daha pek çok alan; ziyaretçilerin benzersiz bir tatil geçirmelerine destek oluyor.

Ankara çıkışlı Karadeniz turları kapsamında yer alan turların her biri, sabah ve akşam yemeklerini karşılıyor. Bunun yanı sıra öğlen yemekleri ekstraya girdiği için ziyaretçiler tarafından karşılanıyor. Ayrıca çeşitli aktiviteler de ekstra olarak değerlendiriliyor. Karadeniz’in benzersizliğini bünyesinde barındıran alanlar, tur programı içerisinde yer alıyor. Tur otobüsleri ile daha önceden belirlenen alanlar ziyaret ediliyor.

Doğanın bütün cömertliğiyle güzelliğini sunduğu Karadeniz, yaylaların gizemine de ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle gündelik hayatın stresinden uzaklaşarak benzersiz bir tatil deneyimi yaşamak isteyen birçok kişi, Ankara çıkışlı Karadeniz turları içerisinde yer alan turlara dahil oluyor. Benzersiz, keyifli ve huzurlu bir tatil her zaman mümkün!

En İyi Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları

  • Doğu Karadeniz Yaylalar – Maçahel Turu – Anadolujet HY ile 5 Gece Ankara Çıkışlı 
  • Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylaları Turu
  • Ankara Çıkışlı Karadeniz Fırtınası ve Batum Turu
  • Ankara Çıkışlı Rüya Gibi Doğu Karadeniz Batum Turu
  • Ankara Çıkışlı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
Daha Fazla Oku