Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kurban Bayramı Karadeniz Turları

04.12.2023 - 04.12.2024 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kurban Bayramı Karadeniz Turları, bayram tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlar

Bayram tatillerini kültür turu yaparak değerlendirmeyi seviyorsanız, kurban bayramına özel düzenlenen Kurban Bayramı Karadeniz Turları ile gönlünüzce bir tatil geçirebilirsiniz. Şehrin bunaltıcı sıcak havasından sıkılıp kendinizi serin yerlere atmak ve yeni yerler görmek istiyorsanız, MNG Turizm tarafından uygun fiyatlar ve çeşitli destinasyonları kapsayacak şekilde düzenlenen Kurban Bayramı Karadeniz Turları içerisinden kendinize en uygun tatil planını seçebilirsiniz. 

İster havayolu ile isterseniz de karayolu olmak üzere iki farklı seçenekte sunulan Kurban Bayramı Karadeniz Turları ile,  müthiş güzergahlardan geçerek ulaşacağınız ve farklı iklimleri hissedeceğiniz bir tatile sahip olacaksınız. 

Kurban Bayramı Karadeniz Turları içerisinde en uzun destinasyona sahip 5 gece 6 günlük programı seçmeniz halinde, Karadeniz kıyısında ise gezilmesi gereken yerler arasında nerede ise ayak basmadık yer bırakmayacaksınız. 

Trabzon, Rize, Artvin illerini kapsayacak gezi kapsamında, bu illerde bulunan, Fırtına Vadisi, Zilkale, Palovit Şelalesi, Pokut ve Sal Yaylaları, Ayder Yaylası, Tar Şelalesi, Avusor ve Huser Yaylaları, Borçka Karagöl, Maral Şelalesi, Maçahel, Şavşat, Tibeti Kilisesi, Yavuzköy, Düzköy, Fırtına Vadisi, Şimşir Ormanları, Gito ve Madara Yaylası, Sürmene, Sümela Manastırı göreceğiniz güzelliklerin başında geliyor. 

Profesyonel tur rehberleri eşliğinde yapacağınız Kurban Bayramı Karadeniz Turları kapsamında, bölgedeki en güzel mekanları görecek, telefonunuzun hafızası doluncaya kadar manzara, doğa ve hatıra fotoğrafları çekebileceksiniz. 

Kurban Bayramı Karadeniz Turları

  • Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu Pegasus HY ile 5 Gece Kurban Bayramı Özel
  • Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 3 Gece Kurban Bayramı Özel
  • Batı Karadeniz Turu - Otobüs ile 1 Gece - Kurban Bayramı Özel
  • Batı Karadeniz Turu - Otobüs ile 1 Gece - 29 Ekim Özel
Daha Fazla Oku