Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Önerilen Turlar

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Kalkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Dönem

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Maçahel Turları

28.05.2022 - 28.05.2023 tarihleri arasında 4 tatil paketi listelenmiştir.
4 tur bulundu
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula
Sırala
Filtrele
Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Anadolujet HY ile 5 Gece Ankara Çıkışlı MNG Elit Tur

Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Anadolujet HY ile 5 Gece Ankara Çıkışlı

Ankara Çıkışlı 21.06.2022 Kesin Hareketli Trabzon - Rize - Artvin
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 5 Gece MNG Elit Tur

Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 5 Gece

İstanbul Çıkışlı 21.06.2022 Kesin Hareketli Trabzon - Rize - Artvin
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 5 Gece İzmir Çıkışlı MNG Elit Tur

Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 5 Gece İzmir Çıkışlı

İzmir Çıkışlı 21.06.2022 Kesin Hareketli Trabzon - Rize - Artvin
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 3 Gece Kurban Bayramı Özel MNG Elit Tur

Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 3 Gece Kurban Bayramı Özel

İstanbul Çıkışlı 09.07.2022 Kesin Hareketli Trabzon - Rize - Artvin
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
150 TL Hediye World Puan
150 TL Hediye Bonus
18 Ay Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Uçaklı
3 Gece 4 Gün

Maçahel Turları

Ülkemizin Artvin ilinin Borçka ilçesine bağlı olan Maçahel, karçal dağları eteklerinde yer alan bir vadi alanıdır. Çeşitli doğal güzelliklerin bulunduğu yemyeşil bu vadi alanı yerli ve yabancı çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmek istenmektedir. İnsanların ziyaret etmek istedikleri bu alan tur firmaları tarafından çeşitli turlar düzenlemesine sebep olmuştur. Ülkemizin bu bölgesini ziyaret edip bu bölgedeki doğal güzellikleri görmek buradaki yeşil alanlar içerisinde huzur bulmak isteyen kişiler bu bölgeye tur düzenleyen tur firmaları tarafından belirlenen çeşitli tur planlarına kendi imkanları ve istekleri doğrultusunda belirli ücretler karşılığında katılmaktadırlar. Tur firmaları bu alanlarda düzenledikleri turlarda, tur katılımcılarına çevreyi tanıtma yerel lezzetleri tatma ve yerel halkın kültürel faaliyetlerini anlatma gibi konularda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Tur katılımcıları tur firmaları tarafından belirlenen kalkış noktasından yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar. Yolculukları sonucu Maçahel’e gelmiş olan tur katılımcıları burada yine tur firması tarafından belirlenmiş olan konaklama tesisinde kalırlar. Tur amaçlarına göre turlarda çeşitli planlamalar yapmış olan kişiler, kültürel etkinliklere katılım gösterme, yerel lezzetleri tatma veya doğal güzellikler ile iç içe bir tatil ile kendilerini hem zihinsel hem de bedensel olarak rahatlatma gibi çeşitli alanlarda isteklerine göre hareket etmektedirler.

Burada çeşitli aktivitelere katılım gösteren kişiler bu turların sağladığı imkanlara göre çeşitli fiyatlarda ücretler ödeyebilmektedirler. Tur fiyatları, tur firmaları tarafından çeşitli kriterlere göre belirlenmektedir. Tur firmaları, planlanan turlarda uygulanan gezilere, yapılan çeşitli aktivitelere, yenilen yemeklere, konaklama alanlarının kullanımı gibi çeşitli nedenlerle fiyatlarda değişkenlik oluşturabilmektedir.

Tur katılımcıları, turlara katılma amaçları doğrultusunda yapmak istedikleri aktiviteleri tur firmalarının planlarına göre belirlemektedirler. Turlarını tamamlamış, yapması gereken aktiviteleri yaparak turun sonuna gelmiş olan tur katılımcıları burada yine tur firması tarafından belirlenmiş olan ulaşım aracı ile yola çıkarlar ve evlerine geri dönerler.

Maçahel gibi alanlar yakın çevrelerde bulunan insanlar tarafından günlük ziyaret edilmektedir. Günübirlik bu ziyaretler insanların konaklama ücreti ödemeden günlük tatil planlarını karşılamak gezilip görülmesi gereken yerleri görmek, yöresel yemekleri tatmak gibi çeşitli faaliyetlerin konaklama ücreti ödemeden yapılmasına olanak sağlar. Ülkemizin güzel tatil alanlarından olan Maçahel ülkemizdeki yerli turistler tarafından günlük olarak sık sık ziyaret edilen bir bölgedir. İnsanlar günübirlik turlar düzenleyerek aileleri ile birlikte kaliteli vakit geçirmek çeşitli alanları gezmek farklı yemekleri denemek amacıyla bu tarz doğal bölgelere geziler yapmaktadırlar.

Ülkemizin doğal güzelliklerine ev sahipliği yapan alanlardan biri olan Maçahel, ülkemizdeki kültürel etkinliklerin korunması açısından da yerli halk tarafından önemle korunmakta ve bu bölgeleri ziyaret eden tur katılımcılarına doğal bölgeleri korumak ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılmakta ve insanların bilinçlenmesine özen gösterilmektedir

Daha Fazla Oku