Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

Şavşat Turları

23.09.2023 - 23.09.2024 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

MNG Elit Doğu Karadeniz Şavşat ve Batum Turu Pegasus HY ile 4 Gece

MNG Elit Doğu Karadeniz Şavşat ve Batum Turu Pegasus HY ile 4 Gece MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 27.09.2023 Karadeniz Batum Turları Rize - Artvin - Batum - Şavşat
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler
200 TL Worldpuan
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Şavşat Turları

Başınızı ne yöne çevirirseniz çevirin, sizi karşılayacak muhteşem doğal güzellikleri eşliğinde Şavşat turları sizin için oldukça dinlendirici bir tatil seçeneği olabilir. Yeşile doyacağınız bu tur mental olarak sizi çokça rahatlatabilir. Güzel yaylalarıyla Şavşat’ı gezerken ise en temiz havayı içinize çekerek, bol oksijeniyle mental olarak rahatlarsınız. Mng Turizm erken rezervasyon ve çeşitli ödeme kolaylıklarını size sunarak en uygun fiyatlı Şavşat turlarını sizlerle buluştururken bütçenizi yormaz. Türkçe gezi rehberi hizmeti sunarak gezdiğiniz yerlerin akıllarınızda oldukça kalıcı olmasını sağlar. Turunuzu huzur içinde devam ettirirsiniz. Bahsedilen tüm bu imkanlardan faydalanmak vae diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şavşat Turları ile Nereler Gezilir?

Mng Turizm ile çıkacağınız bu Şavşat turunda görmeyi isteyebileceğiniz yerlerden ilki 899-914 yılları arasında, bölgede egemen olan Bagratlı prenslerden Aşut Koh tarafından yaptırılmış olan Tibeti kilisesi, devamında özellikle doğa fotoğrafçılarının çokça tercih ettiği bir nokta olan Yavuzköy ve Düzköy olur. Yavuzköy seyir terasında bu manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Şavşat’ın size sunduğu manzaraları fotoğraflamadan duramamanız mümkün. Akabinde Cehennemdere’ye giderek dünyanın en derin kanyonlarından biri görülür. Kelebekler Vadisi Yaylası da görülecek yerlerdendir. Elbette bu sayılan yerler görmeyi beklediğimiz yerlerden yalnızca bazıları olup satın almak istediğiniz tur paketi kapsamında değişiklik gösterebilir. Mng Turizm en keyifli rotaları sizler için en uygun fiyatlarla bir araya getirir ve bir çok seyahat gerçekleştirme imkanınız bulunur. Tur rotaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Şavşat Turları Fiyatları

Bu turlar için fiyat bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Erken rezervasyon ve ödeme kolaylıkları ile Mng Turizm’de indirim kovalamanıza gerek yoktur, uygun fiyatlar her zaman sizi bulur. Böylece turunuzu keyifle sürdürmenizin önünde bir engel yoktur. Şavşat turları fiyatları, konaklanacak gün sayısı, beraberinde başka şehirler gezilip gezilmeyeceği ve tur rotası gibi pek çok unsura göre değişkenlik gösterebilir. Tercihinize en uygun turları siteden seçebilir ya da çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz. 

En İyi Şavşat Turları

Şavşat’ın doğal güzelliklerinin keyfini sürdüğünüz, tertemiz havasıyla bol oksijeniyle size çok iyi gelecek bir tatil düşlemekteyseniz sizin için en iyi seçenek Şavşat turları olabilir. En iyi Şavşat turları için sitemizi ziyaret edin.

Ödeme Seçenekleri

Mng Turzim en avantajlı fiyatları sizin için sıralarken çeşitli ödeme kolaylıklarını da yine sizlere sunar. Uygun fiyat politikasının yanında sunduğu ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı tercih eder ve böylece en uygun fiyatlı Şavşat turunu gerçekleştiriyor olursunuz. Üstelik erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku