Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Karadeniz Turları Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 3 Gece Kurban Bayramı Özel
Kesin HareketliTur Kodu: 2002

Doğu Karadeniz Yaylalar - Maçahel Turu - Pegasus HY ile 3 Gece Kurban Bayramı Özel

Kesin hareketli programımızda yeşilin her tonuna doyacaksınız.

Trabzon - Rize - Artvin Pegasus Havayolları ile İstanbul - Trabzon - İstanbul 3 Gece 4 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Türkçe Rehberlik Hizmeti

Tur Programı

Doğu Karadeniz'in Yaylaları ve Maçahel'in eşsiz doğasını göreceğiniz bu programımızda, eğlence ve huzuru birlikte yaşacayacaksınız.

1. Gün Trabzon - Rize , Fırtına Vadisi , Zilkale , Palovit Şelalesi , Pokut-Sal Yaylası

Kalkış: Sabiha Gökçen Havalimanı - 06:00
Varış:   Trabzon Havalimanı - 07:50

Uçaklı Karadeniz Turu için İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından sabah 06.00 kalkışlı PC2812 uçuş kodlu Pegasus uçuşu ile Trabzon’a doğru hareket ediyoruz. 07.50 Trabzon havalimanına varışımızla bizleri bekleyen rehberimiz ve aracımızla buluşuyoruz. Karşılamanın ardından Karadeniz’in simgesi haline gelen Alltındere Milli Parkında bulunan Sümela Manastırına doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin detaylı anlatımı ile fotoğraf molası verip aynı zamanda dere üzerinde bulunan otantik bir restoranda kahvaltımızı alıyoruz. Sümela Manastırı’na çıkışımız ve fotoğraf molamızı tamamladıktan sonra Doğu Karadeniz’in eşsiz doğasında gezmeye devam ediyoruz. Rize’nin Çayeli ilçesinde bulunan ve bir çok çay reklamı çekimleri yapılan Haremtepe(çeçeva) köyünü ziyaret ederek set halinde özenle dikilen çay bahçesini fotoğraflıyoruz. Bu eşsiz manzarayı fotoğrafladık sonra yolumuza devam edip Fırtına Vadisine ulaşıyoruz. Fırtına vadisinin içerisinden doğanın güzelliğini izleyerek bilgilendirme alıyoruz, öğlen yemeği için vereceğimiz molanın ardından Fırtına vadisine doğru devam ediyor ve vadi üzerinde bulunan tarihi kemer köprülerden biri olan Sevdalık Köprüsünde mola veriyoruz. Molamızın ardından Türkiye’nin debisi yüksek şelalelerden biri olan Palovit Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 20-25 dk yolculuğumuzdan sonra Palovit Şelalesi’nin muhteşem görüntüsünü almak için burada mola verdikten sonra Türkiye’nin en görkemli kalesi olan Zil kaleye doğru yolumuza devam ediyoruz. Burada mola verip,  tarih ve doğayla birleşen kaleyi Karadeniz hatıralarımıza ekledikten sonra bulunduğumuz rakımı iki tık artırarak Pokut Yaylasına doğru yolumuza çıkıyoruz. Yaklaşık 1.5-2 saat sürecek yolculuğumuzda tur boyunca olduğu gibi Karadeniz müzikleri ve doğanın muhteşem manzarası eşliğinde Pokut yaylasına ulaşıyoruz. Yaklaşık 1-1.5 saat vereceğimiz mola esnasında Pokut'un doğasını tulum eşliğinde yaşayabilirsiniz. 2050 Rakımlı Pokut yaylasında konaklayacağımız otelimize yerleşiyor , akşam yöresel yemeklerini tadarak yayla otelimizde dinlenmeye çekiliyoruz. 

Kahvaltı: Altındere Restoran Maçka ( Ekstra )
Öğle Yemeği:Eveli Cafe veya Çinçiva Kahve ( Ekstra )
Akşam Yemeği: Otelimizde alınmaktadır.
Konaklama: Pokut Yaylası Orion Hotel, Doğa Hotel Pokut ya da Demircioğlu Dağ Evi Otel. 

 

 

2. Gün Sal Yaylası, Ayder Yaylası, Tar Şelalesi, Avusor ve Huser Yaylası

Pokut yaylasının muhteşem kahvaltısıyla enerjimizi depoladıktan sonra Sal yaylasına doğru doğayla iç içe olan yürüyüş gezimize başlıyoruz. Teknolejiden uzak olan ve yaylanın yapısının bozulmasından korkulduğu için henüz araç yolu bile olmayan bu bakir yaylada muhteşem Hemşin konaklarını ve yayla evlerini görüyor, muheşem doğasında sizlere fotoğraf ve dinlenme molası sunuyoruz. Sal yaylasında ki molamızın ardından tekrar Fırtına Deresine doğru inişe geçerek Türkiye’nin en uzun şelalesi olan Tar Deresi Bulut Şelalesine doğru yola koyuluyoruz. Yaklaşık yine 1-1.30 saatlik yolculuğumuz sırasında araçta eğlencemiz tüm hızıyla devam edecek. Tar Deresine varışımızla yaklaşık yarım saatlik yürüyüşle Tar deresi boyunca doğanın eşsiz güzelliği ve derenin verdiği şırıltı sesinin huzuru eşliğini sonucunda Bulut şelalesine ulaşıyoruz. Sonrasında Ayder Yaylasına doğru yolumuza koyuluyor ve yaklaşık 20 dk sonra Ayder Yaylasına varıyoruz. Burada yemek molası ve gezintimizi yaptıktan sonra rakımları dünden bugüne daha da artırarak yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun sonunda Avusor Yalasına varıyoruz.Fırtına vadisindeki tek Laz yaylası olan Avusor’da evlerin mimarisinin ve yapısının diğer yaylalardan ne kadar farklı olduğunu görüyoruz. Burada bizleri Kaçkar, Altıparmak ve Marsis dağları muhteşem doğası ve görkemiyle bizleri karşılıyor. Bizde onlara tulum ve horonla geldiğimizi haykırıyoruz. Horonumuzu oynayıp, doğaya karşı çaylarımızı içtikten sonra Huser yaylasına doğru yola çıkıyor ve 45 dakıkalık yolculuğumuz sonunda yaylamıza varıyoruz. Artık burada Sis denizi oluşumu bekleyip günü güzel bir manzarayla batırdık sonra Ayder Yaylasında konaklayacağımız otelimize doğru dönüşümüze başlayabiliriz. Yaklaşık 1 saatlik yolcuğumuzdan sonra otelimize varıp akşam yemeğimizi yedikten sonra istirahate çekiliyoruz. 

 

Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
Öğle Yemeği: Eylül Restoran. (Ekstra ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır. 
Konaklama: Kaçkar Resort Otel veya Ayder Resort Hotel Vb. 
3. Gün Rafting, Zipline, Borçka Karagöl, Maral Şelalesi, Maçahel

Sabah otel de alınan kahvaltı sonrası Fırtına Deresi üzerinden sahil yoluna doğru inişe geçiyoruz. Bu gün Rafting ve zipline gibi ekstrem spor aktivitelerine katılmak isteyenler için Fırtına Deresi üzerinde Rafting faaliyeti gösterebilme belgesine sahip olan anlaşmalı işletmede dileyenler için mola veriyoruz. Molamız ve rafting aktivitemizin ardından yaklaşık 2 saatlik yolculukla varacağımız Borçka Karagöl’e hareket ediyoruz.1450 rakımlı bölgede bulunan ve 19.yy da toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önü kapanmasıyla oluşan Borçka Karagöl’e varıyoruz. Dileyen misafirlerimizle göl etrafında tam tur doğa yürüyüşü gerçekleştiriyoruz. Yürüyüşe katılmayan misafirlerimizde göl kenarında bulunan Çay ocağından aldığı semaveri muhteşem göl manzarasında yudumlayabilir. Kargöl’de yapılan yürüyüş ve fotoğraf molasının ardından  Maçahele  geçmek için yola koyuluyoruz. UNESCO Tarafından Biyosfer Rezervi Alanı ilan edilen Maçahel ekosistemi bozulmamış Dünya’da çok ender noktalardan biri olup yaklaşık bir saatlik yolcuğumuzun ardından Maçahel’e varıyoruz. Gürcistan’a sınır olan ve bir çok köyü Gürcü kökenli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan Maçahel’de yöresel yemekleri alabileceğimiz İremit Pansiyon’da Öğlen yemeği molası veriyoruz. Burada yemeğimizi alıp İremit Pansiyon’un harika doğasının tadını çıkardıktan sonra yöre sakinlerinin ‘Yeryüzü Cenneti ‘ veya ‘Havzanın İncisi’ olarak adlandırılan Maral Şelalesine doğru hareket ediyoruz. Şelaleyi yukarıdan panoramik olarak görebileceğiniz bir alan olduğu gibi dileyen misafirlerimizle patika yoldan şelalenin yanına kadar inerek daha yakından bu anın keyfini çıkarıyoruz. Gezimizin ardından Maçahel’de konaklama yapacağımız otelimize yerleşerek istirahate çekiliyoruz

 

Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
Öğle Yemeği: İremit Pansiyon & Restoran (Ekstra ) 
Akşam Yemeği: Otelimizde Alınmaktadır.
Konaklama: Maral Otel Bungalov, Maçahel Green Roof Otel  Vb.
4. Gün Uzungöl, Sürmene, Çay Fabrikası, Trabzon

Kalkış: Trabzon Havalimanı - 20:50
Varış:   Sabiha Gökçen Havalimanı - 22:30

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde yer alan Rize bezleri yapımını canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz Tekpa Rize Bezi Atölyesi'ne gidiyoruz. Rize bezinin en büyük özelliği vücutta ki teri çekip vücudun serin olmasını ve nemsiz kalmasını sağlamasıdır. Rize bezi alışverişimizin ardından Of – Çaykara –Taşkıran güzergâhından Salah Deresi'nin heyelan nedeni ile önünün kapanması ile oluşan Uzungöl’e varıyoruz. Uzungöl'de yolun her iki tarafını kaplayan yeşile doyacağınız asma köprüleri sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabilir burada alacağımız öğlen yemeği ile yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Uzungöl’e panoramik olarak bakabileceğiniz Cam teras veya Zirve kafeye çıkıyoruz. Uzungöl’deki programımızın ardından bölgedeki çay üretiminin nasıl yapıldığını ve fabrikada nasıl işlendiğinin anlatılacağı ve çay alışverişi de yapabileceğiniz Çay Fabrikasına uğruyoruz. Çay fabrikasının ardından Sürmene' ye özgü Sürmene bıçaklarının yapımı görmek ve dileyen misafirlerimizin bıçak alışverişini yapabileceği Sürmene Bıçakçısına gidiyoruz. Uçuş saatimizin yaklaşmasıyla başka turlarımız da görüşmek dileğiyle sizleri havaalanına transfer ediyoruz.  Trabzon Havalimanından Saat;20.50 kalkışlı PC2819 Uçuş kodlu Pegasus havayolları uçağı ile Sabiha Gökçen Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 

 

Kahvaltı: Otelimizde Alınmaktadır. 
Öğle Yemeği: Uzungöl’de seçilecek restoranda (Ekstra ) 
Akşam Yemeği: Bu gün akşam yemeği bulunmamaktadır.
Konaklama: Bu gün konaklama bulunmamaktadır.  

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • İstanbul (Saw) – Trabzon Geliş uçuşu ve Trabzon – İstanbul (Saw) Dönüş uçuşu
 • Belirtilen Otellerde Konaklama 3 gece 4 gün Yarım Pansiyon Konaklama
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Programda Belirtilen Turlar
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • İçecekler
 • Öğlen Yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze Kart
Ek Bilgiler

Tur Notları

Turumuzda yoğunluk nedeniyle uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Tüm gece turlarımız ekstra olup katılıma bağlı olarak gerçekleştirilir. 

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler: 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego-Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner-Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Öneriler
Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.
Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.
Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.
Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. 
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur. 
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. 
Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır.
Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.
Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri  ve tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.
Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.
Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.
Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente kesinlikle sorumlu değildir.
Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.
Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz acente temsilcisi tarafından bilgilendirilir.

İptal Şartları

Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuzda kademeli fiyat artışı mevcuttur.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.
Tüm iptal – değişiklik işlemlerinde paket tur bedelinin %50 si No Show olarak uygulanır. (Uçak biletleri promosyon sınıf olması sebebiyle bilet üzerinde iptal yada değişiklik işlemi yapılamamaktadır.)
Tur kalkışına 3 gün kalaya kadar yapılan iptal değişiklik işlemlerinde %50, 3 günden daha az kalan günlerde yapılacak işlemlerde %100 No Show uygulanır.

Kampanyalar

Kampanyalar

150 TL Hediye Bonus

Garanti BBVA POS’larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.

Kampanya Detayları:

 • Garanti BBVA POS'larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 20 TL bonus verilecektir.
 • Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 170 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
 • BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
 • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Ocak – 3 Şubat 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri ve seyahat gemileri firmalarını kapsamaktadır.
 • Havayolu firmalarından yapılan harcamalarda geçerli değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

150 TL Hediye World Puan

31 Aralık tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye.

Kampanya Koşulları

 • Tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 2000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 4 Ocak 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 4 Şubat 2023’dür.
 • Kullanılmayan Worldpuan’lar 5 Şubat 2023'de geri alınacaktır.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TL card müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için SEYAHAT yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.