Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Mısır Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Mısır Turu
    • THY ile 3 Gece 4 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • 6 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    1
    Mısır Turları
    Tarihi dokusu ve farklı oluşu ile turistlerin en fazla dikkatini çeken bölgelerden olan Mısır kültürel bakımdan zengin bir ülkedir. Mısır turları ile bölgenin her yerini gezebilir ve tarihi dokusunu keşfedebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu turlara katılarak sizlerde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Mısır’da gezilmesi ve görülmesi gereken birçok önemli lokasyonu bu sayede gezip görebilirsiniz.  Sizler daha keyifli bir Mısır seyahati gerçekleştirin diye tur programlarımızı özenle ve dikkatle hazırlıyoruz. 

    Dünyanın en bezersiz yapıları olan Mısır Piramitlerine ev sahipliği yapan bölgeye, Kuzey Afrika turları ve özel Mısır turları ile ulaşabilirsiniz. Sizin için en iyi tur alternatiflerini en uygun fiyatlarla sunuyor ve en iyi deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

    Mısır Turu ile Gezilecek Yerler


    Mohamed Ali Cami 
    Han El Halil Bazaar
    Dikili Taş
    Abu Simbel Tapınakları
    Nubya Anıtları
    Karnak Tapınağı
    Luksor Tapınağı
    Krallar Vadisi
    Hatşepsut Tapınağı

    Mistik Bir Coğrafyada Benzersiz Bir Tatil Yapın


    Sahip oluğu yüz ölçümü ile Ortadoğu’nun en büyük ülkelerinden biri olan Mısır, oldukça eski bir yerleşim yeridir. Bulunduğu konum itibari ile geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ülke günümüzde Afrika ve Ortadoğu arasında oldukça önemli bir köprüdür. 

    Kültür-Sanat ve Tarihi Mekanlar


    Bölgede yaşayan her medeniyet geride oldukça önemli eserler ve yapılar bırakmıştır. Farklı medeniyetler ile birlikte farklı dini inançlarda bölgede var olmuştur. Bu da yine ülkede farklı dini sembolleri geride bırakmıştır. 

    Mısır günümüzde çoğunluğu Müslümanlardan oluşan bir ülkedir. Ülkenin geçim kaynağı geçmişten günümüze hiç değişmemiştir. Nil nehri ticari olarak ülkenin en önemli gelir kaynağını oluşturmaktadır. 

    Ekonomiye olan faydasının yanında ayrıca Nil Nehri bölgede hem coğrafi hem de kültürel bakımdan da önemli bir yere sahiptir. Her yıl çok sayıda kişi sırf Nil Nehri için bölgeyi ziyaret etmektedir. Mısır turları ile sizlerde istediğiniz zaman bu eşsiz nehri yakından görebilirsiniz. 

    Mısır’da turizm faaliyetlerini etkili olmasında tek önemli etken Nil Nehri değildir. Bunun yanında ülkede bulunan ve geçmişten günümüze dokusunu koruyan önemli eserler bölgenin turizmini olumlu etkileyen bir unsurdur. 

    Ülkenin nerdeyse her bölgesinde ayrı bir doku ve ayrı bir kültür vardır. Yani Mısır turları ile bölgede gezilebilecek ve görülmesi gereken oldukça önemli yerler vardır. Bu turlara katılarak sizde bu önemli ülkenin önemli yerlerini gezip görebilirsiniz. 

    Efsaneleri Kendi Gözünüzle Görün


    Mısır’ın bilindiği gibi en önemli yapılarından biri piramitlerdir. Dünya’nın 7 harikasından biri olarak bilinen bu piramitler herkesin mutlaka görmesi gereken yapılardır. Bu piramitler Mısır’ın tarihini yansıtan son derece önemli yapılardır. 

    Piramidin yanı sıra ülkede bulunan devasa sfenksler ayrı bir yere sahiptir. Mısır turları ile bölgede yer alan bu önemli tarihi kalıntılar rahatlıkla gezilip görülebilmektedir. Her insanın muhakkak görmesi gereken bu yapıları örmek için vakit kaybetmeden turlara katılabilirsiniz. 

    Eşsiz Bir Tarih Deneyimi Sizi Bekliyor


    Tarihi yapıların dışında Mısır’da ayrıca önemli müzeler ve dini yerler vardır. Bunlarında mutlaka gezilip görülmesi gerekir. Farklı türde yapıları ve eserleri görmek istiyorsanız Mısır turları tam olarak size bunu sunmaktadır. Oldukça önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan ülkede birçok farklı medeniyetten izlere rastlayabilirsiniz. Bu turlara katılarak ülkeyi ziyaret etmek sizin için son derece etkileyici bir deneyim olacaktır. 

    Mısır’a Ulaşabileceğiniz Turlar


    Mısır Turu

    MNG Turizm olarak uygun fiyatlı ve konforlu Mısır turları sunuyoruz. Ayrıca erken rezervasyon fırsatları ile seyahatinizin daha ekonomik olmasını sağlıyoruz. Bu rezervasyon fırsatlarından faydalanarak eşsiz ülkeyi keyifli bir şekilde keşfedebilirsiniz. 

    Başta Mısır turları olmak üzere birçok farklı ülke ve şehir için hazırladığımız tur programlarına yalnızca rezervasyon yaptırarak katılabilirsiniz. Bu turlara ayrıca kredi kartı ile ödeme yapabilir ve çeşitli taksit seçeneklerinde yararlanabilirsiniz. Mısır’ı keşfetmek ve bu eşsiz ülkede keyifli vakit geçirmek için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde size en uygun tarihler için rezervasyon yaptırmaktır. 

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    12 Aya Varan Taksit Avantajı
    Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.