Dikkat!

246

Xanadu Resort Hotel

Türkiye / Antalya / Belek
Haritada Gör
Online Satın Al
Biz Sizi Arayalım
Sadece Otel
Otel + Uçak
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
4.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
5.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
6.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
Gidiş Uçuşu
Filtreler
Gidiş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
Dönüş Uçuşu
Filtreler
Dönüş Uçuşunuzu Filtreleyin
Aktarma Tercihiniz
Sıralama Tercihiniz
Fiyat Tercihiniz
Filtreleri Uygula
Filtreleri Temizle
Diğer Uçuşlar
 • Otel Bilgileri
 • Taksit Seçenekleri
Xanadu Resort, mükemmel bir tatil geçirmek, güler yüzlü bir hizmet almak, unutulmaz anılara sahip olmak istiyorsanız, seçeneğiniz tesisler arasındadır. Uygunluğu, kalitesi ve sahip olduğu ortamı ile ideal seçenekleriniz arasında olan Xanadu Resort'de yılın bütün yorgunluğundan kurtulup yeni bir başlangıcın ilk adımlarını atarken aileniz ve sevdikleriniz ile uzun yıllar unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile bölgeye gelen turistlerin en çok tercih ettiği otellerin başında gelir. Kalitenin ön planda olduğu bir tatili doya doya yaşamak için, ailenizle, sevdiklerinizle ya da iş çevrenizle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Akıllarda kalıcı bir tatil deneyimi için tercih etmeniz gereken yerlerden biri olan Xanadu Resort, yıllardan beri hizmet veren tecrübeli çalışanlarının güler yüzlü hizmetiyle sizi memnun edecektir. Elit kalitedeki ortamı ve konforuyla tatil yapacaklara uygun bir ortam sunmaktadır. Coral tatilin önerilenler listesinde olan bir oteldir. Balayı çiftlerinin seçenekleri arasında olan otel. Aile dostu otellerdendir. Bunun yanı sıra otel; Spa, deluxe, erken rezervasyon fırsatı, Ara tatil oteli, Çocuk dostu otel ISO9001 Kalite yönetim sistemi ISO 22001 gıda güvenliği yönetim sistemi, HACCP, ISO14001 Çevre yönetim sistemi, yeşil yıldız, mavi bayrak gibi konsept ve özelliklere sahiptir.

Xanadu Resort Hotel Konum

Konum olarak da son derece uygun bir yerleşime sahip olan Xanadu Resort, en yakın havalimanı olan Antalya Havalimanına 40km mesafede konumlanmıştır. Tesise erişim son derece kolaydır. En yakın şehir merkezi Belek'e 6km uzaklıktadır.
Tesis Özellikleri
Xanadu Resort, 2000 yılında hizmete geçmiştir. Tesis 150.000 m2’lik alan üzerine kurulmuştur. Cora Tatil tarafından önerilen oteller listesinde bulunan tesis aynı zamanda erken rezervasyon imkanları ile de konuklarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Xanadu Resort, size, sevdiklerinize ve ailenize uzun yıllar boyunca unutamayacağınız bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesis 5 yıldızlı otel standartlarında hizmet vermektedir. Xanadu Resort'de minik konuklar da unutulmamıştır. Çocuklarımızın da tatilden maksimum keyif almaları amacıyla tasarlanmış birçok servis hizmet vermektedir. Otelin bünyesinde sigara içilen oda bulunmamaktadır. Tesiste 4 adet engelli ziyaretçiler için oda bulunmaktadır.
Oda Özellikleri
Xanadu Resortte bulunan odalar farklı konsept ve özellikleriyle ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur. 

Main Building Standart Room Garden View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 113 adet Main Building Standart Room Garden View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 26m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Main Building Standart Room Garden View tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.

Main Building Standart Room Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 80 adet Main Building Standart Room Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 26m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Main Building Standart Room Sea View tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Bungalow Standart Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 60 adet Bungalow Standart Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 26m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra katlanabilir yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bungalow Standart Room tesisin ilk 2 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Main Building Junıor Suıte Garden View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 11 adet Main Building Junıor Suıte Garden View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Main Building Junıor Suıte Garden View tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Main Building Junıor Suıte Sea View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 11 adet Main Building Junıor Suıte Sea View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Main Building Junıor Suıte Sea View tesisin ilk 4 katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Main Building Family Room 1 Bathroom; Tesisin bünyesinde hizmet veren 4 adet Main Building Family Room 1 Bathroom bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Main Building Family Room 1 Bathroom tesisin 1. ve 3. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Bungalow Family Room 1 Bathroom; Tesisin bünyesinde hizmet veren 20 adet Bungalow Family Room 1 Bathroom bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bungalow Family Room 1 Bathroom tesisin 1. ve 2. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Bungalow Family Room 2 Bathroom; Tesisin bünyesinde hizmet veren 48 adet Bungalow Family Room 2 Bathroom bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 52m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bungalow Family Room 2 Bathroom tesisin 1. ve 2. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Bungalow Junior Suite Garden View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 4 adet Bungalow Junior Suite Garden View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 45m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 1 adet yatak odası, küvet, balkon veya teras, ekstra sofa yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bungalow Junior Suite Garden View tesisin 1. ve 2. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Bungalow Family Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 12 adet Bungalow Family Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 63m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Küvet ve duş, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Bungalow Family Suite tesisin 2. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Main Building Standart Room Garden View; Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet Main Building Standart Room Garden View bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 90m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Uşak hizmeti, küvet ve duş, balkon, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Main Building Standart Room Garden View tesisin 4. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Presidential Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 3 adet Presidential Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 164-214m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Uşak hizmeti, mini mutfak, küvet ve duş, teras, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Presidential Suite tesisin 4. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Presidential Villa; Tesisin bünyesinde hizmet veren 2 adet Presidential Villa bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 153m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Uşak hizmeti, mini mutfak, küvet ve duş, teras, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Presidential Villa tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 2 dir. 

Handıcapped Room; Tesisin bünyesinde hizmet veren 4 adet Handıcapped Room bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 26m2 dir. Zemin halıdır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; 1 yatak odası, duş, balkon veya teras, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Handıcapped Room tesisin 1. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir. 

Golf Suite; Tesisin bünyesinde hizmet veren 1 adet Golf Suite bulunmaktadır. Oda büyüklükleri 90m2 dir. Zemin laminattır. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Polonyaca, İngilizce) tamamen ücretsiz seçeneklere sunulmaktadır. Bunun yanında bu odalarda; Uşak hizmeti, küvet ve duş, jakuzi, teras, ekstra normal yatak, telefon ve (Ocak-Aralık 00.00-23.59 arası) merkezi klima standart olarak bulunmaktadır. Golf Suite tesisin 4. katında hizmet vermektedir. Odaların temizliği günlük olarak titizlikle yapılır. Odalara çay kahve servisi yapılmaktadır. Odalarda bulunan kat sayısı 1 dir.
Yiyecek ve İçecek
Xanadu Resort'un yetenekli aşçıları tarafından hazırlanan lezzetler ile mükemmel tatil deneyiminizi eşsiz lezzetlerle taçlandırabilirsiniz. Tesis bünyesinde sunulan yemek hizmetleri ultra her şey dahil konseptinde 24 saat geçerlidir. Bu lezzetler dışında farklı lezzetler arıyorsanız otelin sahip olduğu 6 adet A La Carte restorandan seçiminizi yapabilirsiniz.

Kahvaltı Main Restaurant 07:00 - 10:30 Açık Büfe Ücretsiz
Geç Kahvaltı Main Restaurant 10:30 - 11:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Main Restaurant 12:30 - 15:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Fancy Snack 12:30 - 15:00 Açık Büfe Ücretsiz
Öğle Yemeği Secret Garden Bistro Bar 12:30 - 15:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Xanadu Snack 12:00 - 17:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Beach Snack 12:00 - 16:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Patisserie Lounge 11:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz
Atıştırmalık Hizmeti Picnic 12:30 - 14:30 Açık Büfe Ücretsiz
Çay Saati Patisserie Lounge11:00 - 18:00 Açık Büfe Ücretsiz
Akşam Yemeği Main Restaurant 19:00 - 22:00 Açık Büfe Ücretsiz
Gece Yemeği Main Restaurant 00:00 - 03:00 Açık Büfe Ücretsiz
Çocuk Konsepti
Xanadu Resortte minik konuklar unutulmamış, miniklere özel olarak dizayn edilmiş konsept oluşmuştur. Bu konseptler; Mini club, çocuk havuzu, su parkı, çocuk animasyonu, oyun alanı, restoranda çocuk büfesi ve menüsü, restoranda çocuk bölümü, restoranda bebek sandalyesi, bebek yatağı, bebek bakıcısı, lazımlık ve bebek arabasıdır.
Plaj ve Havuz
Xanadu Resort'da mükemmel ve unutulmaz bir tatil yaşamanız için her detay özenle düşünülmüştür. Tatilin olmazsa olmaz unsurlarının başında gelen havuzlarda konuklara eğlenceli vakitler geçirmeleri için son derece cazip fırsatlar sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren 3ü açık bir kapalı havuz olmak üzere 4 adet yetişkin havuz bulunmaktadır. Açık havuz boyutları 950,875 ve 100m2'dir. Kapalı havuzun boyutu ise 115 m2'dir. Açık havuz uzunluğu sırasıyla; 140cm, (belirtilmemiş), 140 cm'dir. Kapalı havuzun uzunluğu 140cm dir. Tüm yetişkin havuzları tatil süresince sabah saat 09:00 ile akşam saat 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Havuzların temizlik ve hijyeninin temini için temizlik günlük olarak deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren biri kapalı biri açık 4 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Bunlardan 3'ü açık biri kapalı havuzdur. Açık havuz boyutları; 45,29 ve 74m2'dir. Kapalı havuz 13 m2'dir. Açık havuz derinlikleri sırasıyla; 35cm, 35cm, 60cm'dir. Kapalı havuzun derinliği ise 35cm'dir. Çocuk havuzları her gün sabah saat 09:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Havuz keyfinin yanında zamanını eşsiz güzellikteki plajında geçirmek isteyen konuklar için özel olarak hazırlanmış olan plajıyla hizmet vermektedir. Otel plaj arasında yürüyüş yolu bulunmaktadır. Plajın 415 metrelik bir uzunluğu vardır. Otelden kısa bir sürede gelebileceğiniz bu kum ve çakıldan oluşan plajda güzel anılar biriktirebilirsiniz. Plaj ve deniz kullanımınız süresince iskele, güneş şemsiyesi, şezlong, havlular, yiyecek ve içecek ve duş hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Balayı
Xanadu Resort balayı çiftlerine özel konsept ve ayrıcalıklar sunmaktadır. Çiftler evlilik cüzdanlarını resepsiyonda göstererek bu fırsatlara ulaşabilirler. Bu fırsatlar; Odaya sabah kahvaltısı, oda süslemesi, yemeklerde özel masa dekorasyonu, odaya şampanya ve meyve tabağı ikramıdır.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi
 • Dart
 • Basketbol
 • Futbol
 • Voleybol
 • Plaj Voleybolu
 • Mini Golf
 • Mini Futbol
 • Disko
 • Sinema
 • Kablosuz/İnternet: Tüm Alanlar
 • Hamam
 • Sauna
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
 • Odada kasa
Ücretli Hizmetler
 • Tekerlekli sandalye
 • İş merkezi
 • Çamaşır servisi
 • Güzellik Merkezi
 • Solaryum
 • Masaj
 • Spa
 • Bebek Bakıcısı
 • Pavilyon
 • Spor eğitmeni
 • Deniz Bisikleti
 • Kano
 • Parasailing
 • Sörf(lisansa gerek yok)
 • Bilardo
 • Hava hokeyi
 • Bowling
Notlar
Su sporları aktiviteleri hava koşullarına bağlıdır.
Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
18 yaş altı misafirlere alkollü içecek servis edilmemektedir.
Tesis dış mekân aktivitelerini hava koşullarına bağlı olarak değiştirebilir iptal edebilir.
T.C. kanunlarına göre kapalı alanlarda sigara içmek yasaktır.
Operasyon servis ve gün saatleri sezon içerisinde hava şartları ve sezon ihtiyacına göre otel yönetimi tarafından değiştirebilir
Tesis gerekli gördüğü durumlarda konsept ve konsept dahilinde değişiklikler yapabilir.
Sıkça Sorulan Sorular
Xanadu Resort & SPA Nerede?

Antalya’nın Belek mevkiindedir.

Xanadu Resort Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Antalya Havalimanı'na 40 km Şehir merkezine 6 km.

Xanadu Resort Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

Tesiste su parkı bulunmaktadır.

Xanadu Resort Çocuk kulubü var mıdır?

Mini kulüp mevcuttur.

Xanadu Resort Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır konumdadır.

Xanadu Resort sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Tesisin özel kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor.

Xanadu Resort İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Xanadu Resort konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda ultra her şey dahil olarak hizmet verir.

Xanadu Resort Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Masa Tenisi, dart, basketbol, futbol, voleybol, plaj voleybolu, mini golf, mini futbol, disko, sinema, kablosuz/internet: tüm alanlar, hamam, sauna, aerobik, spor merkezi, odada kasa

Xanadu Resort otelde çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 1 çocuk 0-11,99 yaşına kadar ücretsiz konaklayabilir.

Xanadu Resort Balayı konsepti nedir?

Xanadu Resort balayı çiftlerine özel konsept ve ayrıcalıklar sunmaktadır. Çiftler evlilik cüzdanlarını resepsiyonda göstererek bu fırsatlara ulaşabilirler. Bu fırsatlar; Odaya sabah kahvaltısı, oda süslemesi, yemeklerde özel masa dekorasyonu, odaya şampanya ve meyve tabağı ikramıdır.

Taksit Seçenekleri
Organizasyonlar

E-Bülten

Tatiliniz Güvende
20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.