Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

%25 Şimdi Kalanını 3 Gün Önce Tamamla

4'te Birini Şimdi Öde, Kalanını 3 Gün Kala Tamamla Kampanyası

%25 şimdi öde, kalanını girişten 3 gün önce tamamla nedir?
MNG Turizm’den yapacağınız tatil rezervasyonunuz için, seçtiğiniz erken rezervasyon otelinin toplam tutarının %25’ini rezervasyon esnasında, kalan tutarı tatile çıkmadan 3 gün önce ödeyebilirsiniz.
2022 yılı yaz tatili hayallerinizi şimdiden gerçekleştirmeye başlamak için, erken rezervasyon indirimleri ve 3-6-9-12-18 taksite varan taksit seçeneği ile beraber, yerinizi sadece %25’ini ödeyerek şimdiden ayırtabilir, erken rezervasyon indiriminden faydalanarak kalanını tatile çıkmadan 3 gün önce tamamlayabilirsiniz.
MNG Turizm taksit ve ödeme avantajları sayesinde bu yaz sizlere, ekonomik, sağlıklı ve güvenli tatil yapma imkanı sunmaktadır. 

Ödeme koşulları;

  • %25 şimdi öde, kalanını girişten 3 gün önce tamamlamak için peşin ve taksitli ödeme seçeneklerinden her hangi birini tercih edebilirsiniz.
  • Ödeme esnasında kullanılacak kredi kartlarında, 3-6-9-12 -18 taksit  avantajları tesislere göre farklılık gösterebilmektedir.
  • Rezervasyon iptallerinde paket tur iptal koşulları geçerlidir.

Erken Rezervasyon Otelleri