Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Gemi Turları Kuzey Avrupa Gemi Turları Hurtigruten Keşif Gemisi ile Lapland & Norveç Turu - THY ile 9 Gece
Tur Kodu: COHKG101

Hurtigruten Keşif Gemisi ile Lapland & Norveç Turu - THY ile 9 Gece

Kuzey Işıklarını Görme Garantisi

Lapland - Norveç THY ile İstanbul Havalimanı – Rovaniemi / Oslo - İstanbul Havalimanı 9 Gece 10 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Schengen Vizesi Gerekli

- -

  1 Oda 2 Yetişkin
  1
  Oda Ekle

  Tur Programı

  KUZEY IŞIKLARINI GÖRME GARANTİSİ

  EKSTRA TURLAR DAHİL


  1. Gün İstanbul - Rovaniemi

  Turumuz İstanbul Dış Hatlar Terminali’nde 06:00’da buluşarak check-in işlemlerimizi tamamlamamız ardından başlıyor ve sonra Türk Hava Yolları’nın  TK1749 seferi ile Rovainemi uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımıza istinaden havalimanında karşılanıyor ve büyülü otelimiz olan Igloo Hotel’e doğru yol alıyoruz. Kuzey Kutup çizgisini geçiyoruz. Oteldeki işlemlerimizi tamamlamamız ardından arzu ederseniz  Noel babanın evi olarakta adlandırılan bu otelde camdan yapılmış odalarınızın keyfini çıkarabilir, gökyüzünden hiç kaybolmayan ayın, sanki kar küresinin içindeymişsiniz hissi yaratan eşssiz manzarayı izleyerek dinlenebilirsiniz. Aynı zamanda otelde yapılan taze yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz... Konaklama; Glass Resort Hotel’de ( Jakuzili, Saunali Cam Iglolar)

  2. Gün Rovaniemi - Laponya

  Masallar şehri Rovaniemi.. Laponya’nın bşkenti olan Rovaniemi, aynı zamanda kuzeyin eğitim ve ticaret merkezlerinden biri. Daha çok tarihte Vikinglere korku salan Sami olarak bilinen halkın yaşadığı bu şehirde ren geyiği ve husky yetiştiriciliği ve balıkçılıkla uğraşıyorlar. Misafirlerimizle, rehberimiz ile beraber Husky çiftliğine gideceğiz ve masmavi gözleri ve yumuşacık tüyleri olan bu sevimli hayvanlarla vakit geçirip Husky kızak turu yapacağız. Kızak sürüşünün ardından öğle yemeğimiz yerel biz restoranda. Öğle yemeğinin ardından yine misafirlerimizle beraber bu Ren Geyiği çifliği ziyareti yapmak üzere yola çıkıyoruz. Özel bir ren geyiği sürüşü yaptıktan sonra bununla ilgili hayatımızın sonuna dek turumuzun hatırası olarak saklayabileceğimiz sertifikalarımızı alıyoruz. Bu eğlenceli aktivitelerin ardından otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Konaklama; Glass Resort Hotel’de ( Jakuzili, Saunali Cam Iglolar).

  3. Gün Saariselka

  Sabah otelde yapaağımız taptaze kahvaltımızın ardından Soariselka’ya gitmek üzere aracımıza biniyoruz. 2 saatlik sürecek bu yolculuğumuzda eşsiz manzaranın keyifini çıkarırken bir yandan rehberimizin şehir hakkında yapacağı anlatıları dinliyoruz. Oteldeki check-in işlemlerimizi tamamlamamız ardından bu küçük ama masalsı şehri tura çıkıyoruz. Doğal güzellikleriyle ün salmış bu ufak şehri yürüyüş yaparak her yerini gezerken gözlerimizi doğanın bize sunduğu güzelliğe doyuruyoruz.  günümüzü 2 saatlik kar motoru safarisini yaparak sonlandırıyoruz. Bu sayede yumuşacık karların ve manzaranın keyfini çıkarabilir aynı zamanda tertemiz havanın kokusunu içinize çekebilir bu anın keyfini çıkarabilirsiniz. Lezzetiyle ve şıklığıyla ün salmış tesislerinde akşam yemeğini yememiz ardından serbest zaman ve otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Konaklama; Santa’s Hotel Tunturi Saariselka.

  4. Gün Kirkenes- Vardo- Batsfjord- Bervag

  Otel yapacağımız lezzetli kahvaltımız arından gemiye bineceğimiz Norveç’in Kirkenes şehrine aracımızla yol alıyoruz. Hurtigruten gemimize Kirkenes limanından biniyoruz. St. Petersburg sınırına yalnızca bir kaç kilometre olan bu şehir Rusya şehir mimarisinin etkisini sokaklarda görmek mümkün. Aynı zamanda halkın bir kısmı Rusça konuşmaktadır. Ayrıca gemimizle Prestfjellet Dağı’nı yakından göreceğiz. Ayrıca gemimiz Norveç’in ufak ve sevimli limanları olan Vardo, B Batsfjord- Bervag’e uğrayacak. Buralar da yine  Mount Tanahorn,  Kjølnes Lighthouse görme fırsatı yakalayacağız. Aynı zamanda gemimizin özel resturantlarında asla donmuş ürün bulunmamakta olup her güne özel taze ve yeni menü yapılmaktadır, yerel lezzetlerin keyfini gemimizde çıkarabiliriz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  5. Gün Mehamn- Kjøllefjord- Honningsvåg- Havøysund- Hammerfest- Øksfjord- Skjervøy

  Gemimiz gece Mehamn ve Kjøllefjord ziyaret edecek. Eğitim oranı yüksek Mehamn bölgesinde her sene bir çok festival ve kültürel aktivite düzenlenmektedir.  Kjøllefjord ise Norveç’in hep anlatılan minik balıkçı kasabalarından en sevimlisidir diyebiliriz. Harika doğa manzaralar vaadeden bu küçük kasabalarını isteyen misafirlerimiz ziyaret edebilir. Sabahın erken saatlerinde Honningsvåg ve  Havøysund limanlarında olacağız. Kuzey burnu’nun en büyük şehri olan  Honningsvåg’te, size harika alışveriş deneyimi sunan mağazaları ve hediyelik eşya dükkanlarıyla kendinizi şımartabilir, dağlarla çevrili şehrin muhteşem manzarasında nefis bir akşam yemeğiyle eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.  Havøysund limanında ise Rusya ve Norveç’in arasında yer alan Barents Deniz’i görebilirsiniz.  Hammerfest limanında ise Alaska ve Sibirya’da aynı enlemde olmanın etkisiyle oluşmuş olan buzulları görebilirsiniz. Geminin Øksfjord limanına yanaşmasıyla bembeyaz karların içerisinden görünen rengarenk evlerin görüntüsüyle mest olabilirsiniz.  Gemimizin Skjervøy’a yanaşmasıyla balıkçı çiftliklerinin olduğunu bu kuzey adasını yakından göreceğiz.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  6. Gün Tromsø- Finnsnes- Harstad- Risøyhamn- Sortland- Stokmarknes- Svolvær- Stamsund

  6. Günümüzde gemimizle beraber günümüzü biraz daha arkeolojik kalıntılara ayırabileceğimiz limanlara uğrayacağız. Bu sayede hem eşsiz doğanın keyfini çıkarırken, Norveç’in tarihini öğrenebileceğiz.  Sabahın erken saatlerinde  Finnsnes limanına yanaşacağız Trondenes Church’u ziyaret edeceğiz, Dünya’nın en kuzeyinde kalan bu Orta Çağ kilise’sinde tarihe yakından tanıklık edeceğiz.   Harstad- Risøyhamn- Sortland arasında gemimizle dağların arasında yolculuk edeceğiz. Gemimiz  Stokmarknes limanına yanaştığında isteyen misafirlerimiz  Hurtigrutemuseet Museum’u ziyaret edebilir isteyen misafirlerimiz ise gemide eşsiz manzaranın keyfini çıkarırken bir yandan gemi lezzetlerini deneyimleyebilir. Aynı zamanda burada deniz kartallarını görme ihtimalimiz olabileceğini unutmayın! Svolvær’ Svolvaer Goat olarak adlandırılan birbirine dönük iki yüzü andıran doğal oluşumla oluşmuş dağı gördükten sonra Stamsund’a bulunan arkeoloji harikası Lotofen Wall’ı göreceğiz.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.

   

  7. Gün Bodø- Ørnes- Nesna- Sandnessjøen- Brønnøysund- Rørvik

  Gemimiz sabahın erken saatlerinde Bodo limanına yanaşacak ve kahvaltımızı ederken kuzey kutup dairesini geçeceğiz! Aynı zamanda arzu eden misafirlerimizle Marina Balığı Karaciğer yağı deneyeceğiz.    Ørnes- Nesna’da gemimiz ufak molalar verecek dileyen misafirlerimiz tamamen her yeri bembeyaz olan bu kasabalarla yürüyüşler yapıp etrafı keşfedebilir. Gemimizle ile  Sandnessjøen- Brønnøysund limanları arasında yer alan  oldukça efsaneleşmiş The Seven Sisters dağlarını göreceğiz, sıra sıra Alstahaug adasında yer alan bu dağların eşsiz manzarası eşliğinde mükemmel doğa fotoğrafları çekebilir bir yandan kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Son olarak gemimiz Rorvik’te duracak. İsteyen misafirlerimiz bu resmedilmeye değer adnın keyfini çıkarabilir, yerel lezzetleri tadımlayabilir.  Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  8. Gün Trondheim- Kristiansund- Molde

  Sabah satlerinde gemimiz Trondheim limanına yanaşacak, isteyen misafirlerimiz mimarisi ve tarihiyle ün salmış Nidaros Cathedrali’ni ziyaret edebilir,  Gamle Bybro’a yürüyerek Nid Nehri’ni fotoğraflama ve yakından görme fırsatını yakalayabilir. Daha sonra gemimizle  Kristiansund limanına ilerleyeceğiz. Burada doğal oluşmuş kaldırım taşlarında yürüyebilir,  Varden viewpoint’te inanılmaz panoramik fotoğraflar çekebilirsiniz. Gemimiz Molde’ye vardığındaysa muhteşem Alp dağlarını yakından göreceğiz. Ayrıca Jazz müziğin oldukça popüler olduğu Molde’de hem lezzetli akşam yemeği ile kenddinizi şımartabilir hemde Jazz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

  9. Gün Ålesund- Torvik- Måløy- Florø- Bergen

  Gemimiz sabahın çok erken saatlerinde Alesund’a yanaşacak. Alesund, Norveç’in her şeyden biraz diyebileceğimiz bir şehri. Modern mimarisi, tarihi ve doğasıyla dünyada oldukça popüler bir yer olmuştur. Alesund’dan sonra kısa molalarla uğrayacağımız Norveç’in minik ve sevimli köyleri olan Torvik ve Maloy’de yorgunluğunuzu atabilir, huzuru keyfini çıkarabilirsiniz. Son olarak gemimiz son limanı olan Bergen’e yanaşacak, çıkış işlemlerinin ardından otelimize doğru yol alacağız.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Konaklama; Scandic Neptun Hotel

  10. Gün Bergen Oslo- Istanbul

  Ertesi sabah erkenden otelde yapacağımız kahvaltının ardından Tarihi trenimize binmek üzere yola çıkıyoruz. Dağların arasında trenle yapacağımız 7 saatlik yolculuğumuzla kendizi masallar ülkesinde hissedecek, manzara ile büyüleneceksiniz. Son olarak Oslo’ya vardığımızda bizi karşılayacak aracımızla Oslo-Gardermoen Havalimanı’na doğru yol alacağız. Türk Hava Yolları’nın  TK1754 sayılı seferi uçağıyla İstanbul Airport’a 23:55’de iniş yapacağız. Masalsı turumuzun sonu, tekrar görüşmek dileğiyle.. 

  Dahil / Hariç Hizmetler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • TURK HAVA YOLLARI İLE EKONOMİ SINIFI İSTANBUL – ROVANIEMI / OSLO – İSTANBUL EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ.
  • TÜM TRANSİT YOLCULUKLAR 
  • BERGEN& OSLO ARASI TREN YOLCULUĞU
  • ROVANIEMI 2 GECE GLASS RESORT HOTEL (IGLOO) TAM PANSİYON KONAKLAMA 
  • SAARISELKA’DA 1 GECE SANTA’S HOTEL TUNTURI ODA+KAHVALTI  KONAKLAMA.
  • BERGEN’DE 1 GECE SCANDIC NEPTUN HOTEL  ODA+KAHVALTI  KONAKLAMA.
  • GEMİDE TERCİH ETTİĞİNİZ KATEGORİDE 5 GECE,6 GÜN TAM PANSİYON KONAKLAMA.
  • ROVANIEMI HUSKY TURU
  • ROVANIEMI REN GEYİĞİ TURU
  • SAARISELKA KAR MOTORU SAFARİSİ TURU
  • HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (750€)
  • TÜRKÇE TUR LİDERLİĞİ HİZMETİ (Kişi sayısı minimum 10 kişi olması durumunda)
  • GEMİ İÇİN İÇİN HAZIRLANMIŞ HER GÜN VE HER GECE EĞLENCE, ANİMASYON VE ŞOVLAR
  • GEMİDE EKSTRA İKRAMLAR  
  • FİTNESS & SPOR SALONU KULLANIMI.
  • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • SAĞLIK HİZMETLERİ.
  • KİŞİSEL HARCAMALAR.
  • İÇ HAT BAĞLANTI UÇUŞLARI
  • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 
  • GEREKLİ VİZENİN ÜCRETİ.
  • PCR TESTİ
  • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN EKSTRA GEZİLER
  Vize Bilgileri ve Gerekli Evraklar

  Hizmet, hususi veya diplomatik pasaport başvurusu için 5682 sayılı Pasaport Kanunu’nda belirtilen şartları taşımayan kişiler umuma mahsus pasaport başvurusunda bulunabilirler.

  Hususi pasaportlar; Türkiye Büyük Millet Meclisi eski üyeleri, eski Bakanlar ile birinci, ikinci ve üçüncü derece kadrolarda bulunan veya bu kadrolar karşılık gösterilmek veya T.C. Emekli Sandığı ile ilgilendirilip emekli kesenekleri bu derecelerden kesilmek suretiyle sözleşmeli olarak çalıştırılan Devlet memurları ve diğer kamu görevlilerine; diplomatik pasaport verilmesini gerektiren vazifelerden başka herhangi bir resmi vazife ile veya kendi hesaplarına yabancı ülkelere gittikleri zaman verilir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Kurulu üyeleri için, T.C. Emekli Sandığı ile ilgilendirilme ve emekli keseneklerinin bu derecelerden kesilmesi şartı aranmaz. Bunlardan emeklilik veya çekilme sebepleri ile vazifelerinden ayrılmış olanlara da bu tür pasaport verilir. İl ve ilçe belediye başkanlarına, görevleri süresince hususi pasaport verilir. Hususi pasaport alabilecek durumda bulunanların eşlerine de aynı tür pasaport verilir. Hususi pasaport almaya hakkı bulunduğu sırada vefat edenlerin dul eşlerine başkası ile evlenmemiş ise aynı türden pasaport verilmesi mümkündür. Hususi damgalı pasaport alabilecek durumda bulunanların ergin olmayan veya ergin olsalar dahi yanlarında yaşayıp evli bulunmayan ve iş sahibi olmayan öğrenimi devam eden çocuklarına 25 yaşının ikmaline kadar, yine ergin olsalar dahi evli bulunmayan ve iş sahibi olmayan, aynı zamanda bedensel, zihinsel veya ruhsal özürlerinden en az biri nedeniyle sürekli bakıma muhtaç durumda olduğu resmi sağlık kurumlarının düzenlediği sağlık kurulu raporu ile belgelenen çocuklarına da hususi damgalı pasaport verilir. Hak sahibi ebeveynin vefatı durumunda vefat eden ebeveynden dolayı emekli aylığı (yetim maaşı) bağlanan çocuklar iş sahibi olarak değerlendirilmeyip yukarıda belirtilen diğer şartları taşımaları halinde hususi pasaport verilebilecektir.

  Hizmet Pasaportları, Hükümetçe, Hususi İdarelerce veya Belediyelerce resmi vazifeyle dış memleketlere gönderildiklerinde veya dış memleketlerde vazifeye alınanlara, Türkiye Cumhuriyetinin üyesi bulunduğu uluslararası kuruluşlarda memur statüsünde çalışanlara, Türk Hava Kurumu ve Türkiye Kızılay Cemiyetince görevlendirilenlere verilir. Hizmet damgalı pasaport alabilecek durumda bulunanların eşlerine, ergin olmayan veya ergin olsalar dahi yanlarında yaşayıp evli bulunmayan ve iş sahibi olmayan öğrenimi devam eden çocuklarına 25 yaşının ikmaline kadar, yine ergin olsalar dahi yanlarında yaşayıp evli bulunmayan ve iş sahibi olmayan, aynı zamanda bedensel, zihinsel veya ruhsal özürlerinden en az biri nedeniyle sürekli bakıma muhtaç durumda olduğu resmi sağlık kurumlarının düzenlediği sağlık kurulu raporu ile belgelenen çocuklarına da hak sahibi kişinin pasaportu ile aynı süre geçerli hizmet damgalı pasaport verilir.

  Diplomatik pasaportlar, Dışişleri Bakanlığı ile yabancı memleketlerde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçilik ve Konsoloslukları tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi Üyelerine, Türkiye Büyük Millet Meclisi üyesi olmayan Bakanlara, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Askeri Yargıtay, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi, Uyuşmazlık Mahkemesi, Sayıştay, Genel Kurmay birinci ve ikinci başkanlarına, Cumhuriyet Başsavcısına, orgenerallere, oramirallere, eski cumhurbaşkanlarına, yasama meclisleri eski başkanlarına, eski başbakanlar ve dışişleri eski bakanlarına, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterine, Başbakanlık ve bakanlık müsteşarları ile Diyanet İşleri Başkanına,Valilere, Büyükşehir Belediye Başkanlarına, Büyükelçilik unvanı almış olanlar ile, Dışişleri Bakanlığı meslek mensuplarına, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği üst düzey görevlilerinden resmi bir görevle gönderilenlere, Türkiye Cumhuriyeti dış temsilcilikleri nezdinde memur edilen müşavirlere, ataşelere ve muavinlerine, Hükümet adına milletlerarası resmi müzakereler yapılması, mukavelenameler akdi için veya milletlerarası toplantılarla kongre ve konferanslara katılmak üzere gönderilenlere ve yabancı devletler veya millletlerarası teşekküller nezdinde daimi veya geçici görev yapmak üzere gönderilenlere, siyasi kuryelere verilir. Diplomatik pasaport alabilecek durumda bulunan veya alan kimselerin sıfat veya vazifeleri devam ettiği müddetçe, eşlerine, ergin olmayan veya ergin olsalar dahi yanlarında yaşayıp evli bulunmayan ve iş sahibi olmayan öğrenimi devam eden çocuklarına 25 yaşının ikmaline kadar, yine ergin olsalar dahi yanlarında yaşayıp evli bulunmayan ve iş sahibi olmayan, aynı zamanda bedensel, zihinsel veya ruhsal özürlerinden en az biri nedeniyle sürekli bakıma muhtaç durumda olduğu resmi sağlık kurumlarının düzenlediği sağlık kurulu raporu ile belgelenen çocuklarına da hak sahibi kişinin pasaportu ile aynı süre geçerli diplomatik pasaport verilir. Diplomatik pasaportlar hiçbir harç veya resme tabi değildir.

  Gemi Bilgileri

  Bir bayrak dikmek için Everest’e tırmanmanıza gerek yok!
  Hurtigruten’in keşif gemileri ile el değmemiş vahşi yaşam izlerinden deneyimleyebileceğiniz daha basit yenilikleri keşfedin.

  Hurtigruten 1893 senesinden beri Norveç kıyılarında yüzüyor. Bergen’den her gün gemilerden biri hareket ediyor. 11 günlük Rovanemi’den başlayıp Bergen’de biten programda yaklaşık 2500 deniz mili yol kat edip Kuzey Kutup Dairesini iki kere geçiyor ve 34 Norveç limanını görüyorsunuz.

  Keşif programlarını “Auroral Oval” içerisinde gerçekleştiren Hurtigruten muhteşem kuzey ışıklarını deneyimleyebilmeniz için gerekli olan tüm donanıma sahip. Gemilerdeki geniş güverte yapısı sayesinde açık alanda bu muhteşem doğa olayına şahit olabileceğiniz gibi gemi içerisinde de panoramik pencereler sayesinde herhangi bir görüş engeli olmadan muhteşem manzarayı seyretmenize olanak sağlıyor.

  Kuzey Işıkları kendini göstermeye başlamadan hemen önce gemide yapılan anons sayesinde yerinizi alıyorsunuz. Bu gemide kuzey ışıklarını kaçırmanıza imkan yok!
  Tur süresince restoranlarında asla dondurulmuş ürün kullanmayan Hurtigruten misafirlerine her daim taze ürünler ile hazırlanmış muhteşem yemekler sunuyor.

  Spitsbergen, İzlanda, Grönland, Kanada, Antartika, Karayipler ve Güney Amerika’ya kadar yüzlerce keşif rotası deneyimli kaptan, personel ve keşif rehberleri eşliğinde sizleri bekliyor.

  Gemi Görselleri

  • Hurtigruten Cruise
  • Hurtigruten Cruise
  • Hurtigruten Cruise
  • Hurtigruten Cruise
  • Hurtigruten Cruise
  • Hurtigruten Cruise
  • Hurtigruten Cruise

  Kabinler

  Yeme ve İçme

  Sosyal Aktiviteler

  Eğlenceler

  Liman Bilgileri

  Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.
  Kampanyalar

  Kampanyalar

  Tek Ödemede 1.000TL İndirimli

  Rezervasyon anında tüm ödemenin tek seferde kredi kartı veya havale ile ödeme işlemlerinde ekstra 1.000TL indirim uygulanacaktır.

  300 TL ParafPara Kampanyası

  • 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yurt içinde MNG Turizm üzerinden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 150 TL, toplamda 300 TL ParafPara verilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
  • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 300 TL’dir. 
  • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
  • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
  • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
  • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.01.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.01.2024 tarihinde geri alınacaktır.

  Ek Bilgiler

  Tur Notları

  Bu tur ORANGE CRUISES TURİZM VE SEYAHAT A.Ş. tarafından düzenlenen ortak tur olup, diğer seyahat acentesi misafirlerinin de katılımı olabilmektedir.

  İptal Şartları

  Rezervasyon tarihi itibari ile tur kalkışından 90 gün öncesine kadar %60. 90 gün ve sonrası için %100.

  Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp