Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Molde Gemi Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Gemi Firmaları
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece - 17 Ağustos

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - Pegasus HY ile 7 Gece - 17 Ağustos
İstanbul Çıkışlı 17.08.2024 Norveç Fiyortları Gemi Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - THY ile 7 Gece - 17 Ağustos

Holland America Rotterdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu - THY ile 7 Gece - 17 Ağustos
İstanbul Çıkışlı 17.08.2024 Norveç Fiyortları Gemi Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara

Molde Gemi Turları

Norveç'in o bölge için olduka sıcak olan şehri Molde sizlere rüya gibi bir tatil yaşatmak istiyor. Norveç için hiç de tipik olmayan, son derece yumuşak iklim koşullarına sahip Molde yılın her döneminde ziyaret etmek ve tatil yapmak için son derece uygun bir şehir olacaktır. Birçok restore edilmiş tarihi binaya sahip olan Molde şehri sıradışı otel seçenekleri ile de sizlere sürprizlerle dolu bir tatil yaşatabilir. Hem yemek, hem içmek, hem de gezmek için mükemmel bir şehir olan Molde gizemli yapısı ve huzurlu enerjisi ile sizleri bekliyor.

Molde Gemi Turları ile Nereler Gezilir ?

Norveç'te bulunan ve ortalama büyüklükle, güzel, görkemli ve etkileyici bir şehir olan Molde için belirlenen birçok tur seçeneği vardır. Bu seçeneklerin her birinde farklı zamanlarda farklı noktalar gezilirken eğer isterseniz tam kapsamlı bir Molde Gemi Turuna katılabilir, şehri tüm büyüsü ile tek seferde deneyimleyebilirsiniz.
Molde'de gezip görmek için birçok mekan bulunduğu gibi yemek yemek, özellikle kaliteli bir balık sofrasında güzel bir gece geçirmek için de birçok güzel mekan bulunur. Özellikle yerel restaurant ve kafelerde yemek yiyenler burada sunulan porsiyonların büyüklüğünden bahsedip durur.

Molde Gemi Turları Fiyatları

Molde Gemi Turları için firmamıza ya da güvenilir başka bir seyahat acentesine yapacağınız ödemeler bazı faktörlere göre oldukça büyük değişimler gösterebilir. Bu değişimleri yaratan ve sonuç olarak ödenmesi gereken fiyatı belirleyen siz müşterilerimizin belirlemiş olduğu başlangıç ve bitiş noktaları, tur başlangıç ve bitiş tarihi ve tur boyunca alacağınız hizmetin kapsamı gibi faktörlerdir.

Uygun Fiyata Molde Gemi Turları

Molde Gemi Turları için uygun fiyatlı kampanya seçeneklerinden faydalanmak için kaliteli ve tecrübeli bir seyahat acentesi ile çalışmak en iyi seçenek olacaktır. Başka birçok deneyimli seyahat acentesi gibi bizim firmamız da dönemsel olarak indirimli paket seçenekleri ve avantajlı ödeme seçenekleri sunar. Ayrıca erken rezervasyon da nihai olarak ödeyeceğiniz rakamı bir hayli düşürebilir. Bu gibi indirimli kampanyalardan, dönemsel fırsatlardan ve erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanabilmek için internet sitemizden bizi takip edebilir ya da telefon hattımızdan bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Molde Gemi Turları adına sunmuş olduğumuz bütün tur seçeneklerimiz ile ilgili bilgilere internet sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sonrasında eğer tercih ederseniz turun kapsamış olduğu başlama ve bitiş bölgelerini ve tur içi hizmet detaylarını planlayabilirsiniz. Molde Gemi Turları için ödeme seçeneklerimiz seyahat edecek  bütün müşterilerimize uygun olması için peşin ya da taksitli olarak seçenekleri ile yapılabilmektedir. Başka tur seçeneklerimizde de olduğu üzere Molde Gemi Turlarında da erken rezervasyon ve dönemsel olarak uygulanan özel kampanyalar ile en özel fiyatlara en özel tatili yapmak için bir şansınız olacaktır.
Molde Gemi Turu paketlerimize erken rezervasyon yaparsanız çok daha ucuz fiyatlara yolculuk edebilme fırsatının yanında taksitli ödeme seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan bir sonraki tatil dönemine kadar ödeme yapma fırsatınız bulunur. Tüm bunlara ek olarak tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için siz müşterilerimize 7/24 çevrimiçi destek imkanı tanımaktayız.

Daha Fazla Oku