Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm » Muğla » Bodrum »Türkbükü »Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Mng Öneriyor Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa

Muğla Bodrum Türkbükü
Açık Yüzme Havuzu
Animasyon ve Eğlence
Aquapark
Çocuk Havuzu
Kablosuz İnternet
Kapalı Yüzme Havuzu
Kum Plaj
Mini Club
Sauna
Spa Merkezi
%25'ini Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde
Taksit İmkanı
1 Oda, 2 Yetişkin
1 Oda, 2 Yetişkin

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa Tesis Bilgileri

Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa, tatilini Akdeniz’in incisi Bodrum’da geçirmek isteyenlerin öncelikli olarak tercih ettikleri oteller arasında yer almaktadır. Faaliyete geçtiği günden bugüne kadar kusursuz müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan otel, konuklarına üst düzey eğlence imkanları sunmaktadır. Profesyonel ve güler yüzlü personeli ile kesintisiz olarak hizmet veren tesis de her detay kusursuz müşteri memnuniyetinin temini için düşünülmüştür. Yakalamış olduğu başarı ile her yıl dünyanın dört bir yanında bölgeye gelen turistlerin öncelikli olarak tercih ettikleri bir tesistir. Bireysel tatiller için olduğu kadar, aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz mükemmel bir tatil deneyimi için gerekli olan her detay Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa’da sizi bekliyor. Tesis bünyesinde geçireceğiniz mükemmel bir tatil deneyimi ile yılın bütün yorgunluğunu geride bırakarak yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Üst düzey eğlenceli imkanları sunan tatil konseptinin yanında SPA merkezi ile de konuklarına hizmet vermektedir. Lüksün ve konforun ön planda olduğu tasarımı ile ön plana çıkan tesis, aileniz ve sevdiklerini ile uzun yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecek bir tatil deneyimi için ideal tercihtir. Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa’da geçireceğiniz zaman zarfı içinde kendinizi krallar gibi hissedeceğiniz eşsiz bir tatil keyfi sizleri bekliyor.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa Konum

Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa, en yakın havalimanı olan Bodrum Milas Havalimanı’na 45 km mesafede bulunmaktadır. Tesis, Göltürkbükü’ne 5km mesafede olup en yakın şehir merkezi olan Bodrum şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. Tesis, en yakın otobüs / metro durağına 5km mesafece olur, en yakın ATM’nin tesise olan uzaklığı 1 km’dir.                                   
Tesis Özellikleri
Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa 400.000 m2 lik devasa bir alanda kurulmuş, 5 yıldızlı bir tesistir. Tesis bünyesinde hizmet veren, 9 katlı bir ana bina, 3 katlı 8 blok ve 3 katlı 9 villa bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren odalar da lüks ve konfor ön plana çıkmaktadır. Coral tatil tarafından öncelikli olarak önerilen oteller arasında yer alan tesis bünyesinde faaliyet gösteren Spa merkezi bulunmaktadır. Balayı çiftleri ve aileler için özel fırsatların sunulduğu tesiste erken rezervasyon avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ultra All İnclusive konsept ile konuklarına hizmet veren tesiste ana restoranın yanında gün boyu çeşitli saatlerde hizmet veren barlar bulunmaktadır. Dünya mutfaklarını en seçkin örneklerinin konukların beğenisine sunulduğu restoranların yanında çeşitli konseptlerde hizmet veren 4 adet a’la carte restoran bulunmaktadır. Özel olarak dizayn edilmiş mükemmel bir plajın yanında tesis bünyesine faydalanabileceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır. Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa’da geçireceğiniz zaman zarfından birbirinden eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Tenis kortundan, basketbol sahalarına kadar, mini futboldan spor merkezine kadar birçok servis konukların hizmetindedir. Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğini muhteşem bir tatil için ideal tercih olan otel, özel organizasyonlarınız için de hizmet vermektedir. Tesis bünyesinde hizmet veren 7 adet toplantı salonu vardır. Toplantı salonları her büyüklükte gerçekleşecek organizasyonlar için gerekli olan teknik altyapıya sahiptir.
Oda Özellikleri
Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa bünyesinde hizmet veren odalar, konukların bütün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Her türlü zevk ve tercihe hitap edecek, çeşitli büyüklük ve konseptlerde odalar bulunmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel ekip, tatiliniz boyunca oluşabilecek her türlü talebinize cevap vermek amacı ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Hilton Guest Room
Tesis bünyesine hizmet veren 213 adet, Hilton Guest Room bulunmaktadır. Odalar 39 m2 büyüklüğünde olup oda zemini tamamen seramik kaplıdır. Bütün odalarda esktra soft yatak ve ücretsiz uydu televizyon yayını ( Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça) bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren bütün odalarda, merkezi klima sistemi, duş, çay ya da kahve servisi, balkon veya teras, telefon ve 1 adet yatak odası bulunmaktadır. Hilton Guest Room tipi odalar tesisin 1, 2, 3, 4, 5 ve 6.ıncı katlarında bulunmaktadır. Odaların temizliği deneyimli ekip tarafından günlük olarak gerçekleştirilmektedir.

Hilton Guest Room Sea View
Tatil keyfini eşsiz Akdeniz manzarası ile süslemek isteyen konukların tercih edebileceği 164 adet Hilton Guest Room Sea View tipi oda bulunmaktadır. Odalar 39 m2 büyüklüğünde olup oda zemini tamamen seramik kaplıdır. Bütün odalarda esktra soft yatak ve ücretsiz uydu televizyon yayını ( Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça) bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren bütün odalarda, merkezi klima sistemi, duş, çay ya da kahve servisi, balkon veya teras, telefon ve 1 adet yatak odası bulunmaktadır. Hilton Guest Room Sea View tipi odalar tesisin 1, 2, 3, 4, 5 ve 6.ıncı katlarında bulunmaktadır. Odaların temizliği deneyimli ekip tarafından günlük olarak gerçekleştirilmektedir.

Family Room
Ailecek geçirilecek olan tatiller için özel olarak hazırlanmış 29 adet Family Room tipi oda hizmet vermektedir. Odalar tesisin 1, 2, 3, 4, 5 ve 6.ıncı katlarından bulunmaktadır. 80 m2 büyüklüğünde olan tüm odalar seramik zemin kaplıdır. Odalar da 2 yatak odası vardır ve odalar arası kapı ile ayrılmıştır. Bütün odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanya, Rusça, İngilizce, Arapça) yapılmaktadır. Odalarda merkezi klima sistem, balkon ya da teras, çay ya da kahve servisi, telefon ve duş standart olarak bulunmaktadır. Odaların temizliği deneyimli personel tarafından günlük olarak yapılmaktadır.

Family Room Sea View
Ailecek geçirilecek bir tatil için muhteşem geniz manzarasına sahip 26 adet oda bulunmaktadır. Odalar tesisin 1, 2, 3, 4, 5 ve 6.ıncı katlarından bulunmaktadır. 80 m2 büyüklüğünde olan tüm odalar seramik zemin kaplıdır. Odalar da 2 yatak odası vardır ve odalar arası kapı ile ayrılmıştır. Bütün odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Almanya, Rusça, İngilizce, Arapça) yapılmaktadır. Odalarda merkezi klima sistem, balkon ya da teras, çay ya da kahve servisi, telefon ve duş standart olarak bulunmaktadır. Odaların temizliği deneyimli personel tarafından günlük olarak yapılmaktadır.

One Bedroom Suite
Tesis bünyesinde hizmet veren 28 adet oda bulunmaktadır. Odalar 45m2 büyüklüğünde olup tesisin 1, 2, 3, 4, 5 ve 6.ıncı katlarında yer almaktadır. Bütün odalarda esktra soft yatak ve ücretsiz uydu televizyon yayını ( Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça) bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren bütün odalarda, merkezi klima sistemi, duş, çay ya da kahve servisi, balkon veya teras, telefon ve 1 adet yatak odası bulunmaktadır. Odaların temizliği deneyimli ekip tarafından günlük olarak gerçekleştirilmektedir.

One Bedroom Suite Sea View
Muhteşem deniz manzarasına sahip 19 adet oda bulunmaktadır. Odalar 45m2 büyüklüğünde olup tesisin 1, 2, 3, 4, 5 ve 6.ıncı katlarında yer almaktadır. Bütün odalarda esktra soft yatak ve ücretsiz uydu televizyon yayını ( Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça) bulunmaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren bütün odalarda, merkezi klima sistemi, duş, çay ya da kahve servisi, balkon veya teras, telefon ve 1 adet yatak odası bulunmaktadır. Odaların temizliği deneyimli ekip tarafından günlük olarak gerçekleştirilmektedir.

Deluxe One Bedroom Suite
Lüksün ön planda olduğu 4 adet Deluxe Bedroom Suite tipi oda hizmet vermektedir. Odalar tesisin 1, 2, 3, 4 ve 5.inci katında faaliyet göstermektedir. Bütün odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını (Türkçe, Rusça), esktra sofa yatak, merkezi klima, çay ya da kahve servisi, balkon veya teras, duş ve telefon standart olarak sunulmaktadır. Laminat zemin ile kaplı olan odalarda 1 adet yatak odası bulunur ve odaların temizliği günlük olarak gerçekleştirilir. Odalar 65m2 il2 70 m2 arasında değişen büyüklüklere sahiptir.

Presidental Suite
Tesiste 2 adet Presidental Suite tipinde oda bulunmktadır. Odalar tesisin 4.üncü katında hizmet vermektedir. Odalarda kesintisiz uydu televizyon yayını, çay ya da kahve servisi, balkon veya teras, duş, telefon, mini mutfak standart olarak bulunmaktadır. Odalarda 2 yatak odası bulunur ve odalar kapı ile ayrılır. Laminat zemin kaplı olan odalar 185m2 büyüklüğündedir. Odaların temizliği günlük olarak yapılmaktadır.

Villa 
450 m2 büyüklüğünde 9 adet Villa bulunmaktadır. Bütün odalarda uydu televizyon yayını ( Türkçe, Almanca, Rusça), küvet ya da duş, telefon, laminat zemin, çay ya da kahve servisi, mini mutfak VE teras standart olarak bulunmaktadır. Villaların temizliği günlük olarak yapılır.
Yiyecek ve İçecek
Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa konuklarına dünya mutfaklarının önde gelen lezzetlerini, deneyimli ustaların eli ile sunmaktadır. Tesis bünyesinde faaliyet gösteren ana restoran, barlar ve a’la carte restoranlar faaliyet göstermektedir. Ultra her şey dahil konsept ile hizmet veren tesiste gün sabah kahvaltısı ile başlar ve gece yemeği ile sona erer. Her birisi alanında deneyimli ve eğitimli olan ustalar tarafından özenle hazırlanan lezzetler gün boyunca konukların beğenisine sunulmaktadır.

Kahvaltı 07:00 - 10:00 Açık Büfe/Ücretsiz 
Geç Kahvaltı 10:00 - 11:00 Açık Büfe/Ücretsiz 
Öğle Yemeği 12:30 - 14:30 Açık Büfe/Ücretsiz 
Atıştırmalık Hizmeti 12:30 - 19:00 Belirli Menü/Ücretsiz 
Atıştırmalık Hizmeti 12:30 - 16:00 Belirli Menü/Ücretsiz 
Atıştırmalık Hizmeti 11:00 - 18:00 Belirli Menü/Ücretsiz 
Atıştırmalık Hizmeti 12:30 - 16:00 Belirli Menü/Ücretsiz
Çay Saati 12:00 - 19:00 Belirli Menü/Ücretsiz 
Aksam Yemeği 19:00 - 21:30 Açik Büfe/Ücretsiz
Gece Yemeği 23:30 - 01:30 Açik Büfe/Ücretsiz
A’la Carte;
Patio Olivia 19:30 - 22:30 Italyan Limitsiz/Ücretli 
Seaport 19:30 - 22:00   Deniz Ürünleri Limitsiz/Ücretli 
Paparazzi adult only 19:00 - 22:30  Uluslararasi Limitsiz/Ücretli 
Sultan Sofrasi 19:00 - 22:00  Osmanli Saray Limitsiz/Ücretli
Çocuk Konsepti
Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa bünyesinde minik misafirler de unutulmamıştır. Çocukların da doya doya geçirecekleri bir tatil eğlencesi için özel olarak hazırlanan servis ve hizmetler bulunmaktadır. Çocuk konsepti içinde mini club, çocuk havuzu, çocuk animasyon ve oyun alanları bulunmaktadır. Bunun dışında restoranda çocuk menüsü ve çocuk menüsü bulunmaktadır. Bebek sandalyesi, bebek yatağı ve bebek arabası hizmetlerini yanında dileyen konular için ücretli olarak bebek bakıcılığı hizmeti sunulmaktadır.
Plaj ve Havuz
Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa da konukların kullanımına tahsis edilmiş özel plaj bulunmaktadır. Kum ve çakılın muhteşem birleşimi ile meydana gelmiş olan plan 170m uzunluğunda olup tesis konuklarına özel bir kullanım alanıdır. Akdeniz’in tertemiz denizinin keyfine varacağınız plajda unutulmaz bir tatil eğlencesi sizleri bekliyor. Plajda geçireceğiniz zaman zarfında iskele, güneş şemsiyesi, havlu, yiyecek & içecek ve duş servisleri kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Tesis bünyesinde hizmet veren 5 adet yetişkin havuzu bulunmaktadır. Çeşitli büyüklüklerde 4 adet açık havuz ile 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Unutulmaz bir tatil deneyimi için olmazsa olmazların başında yer havuz eğlenceleri için özel olarak tasarlanmış havuzlar 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yetişkin havuzlarının yanında 15m2 büyüklüğünde bir adet çocuk havuzu bulunmaktadır.
Balayı
Hilton Bodrum Türkbükü Resort & SPA’nın yeni evli çiftleri için odaya kahvaltı, vip set-up meyve, çikolata ve çerez , çiçekle karşılama, 1 defa a la carte akşam yemeği, spa özel indirim, ücretsiz wi-fi ve balayı hediyesi verilmektedir.Çiftlerin balayı uygulamasından yararlanabilmesi için giriş esnasında evlillik cüzdanlarını yanlarında bulundurması gerekmektedir.
Ücretsiz Hizmetler
 • Masa Tenisi, Dart
 • Basketbol, Voleybol
 • Mini futbol
 • Aerobik
 • Spor Merkezi
 • Odada Kasa
 • İş Merkezi
 • Kablosuz İnternet
 • Hamam
 • Restoran çocuk menüsü ve çocuk bölümü
Ücretli Hizmetler
 • Spa
 • Masaj
 • Solaryum
 • Jakuzi
 • Güzellik Merkezi
 • Çamaşır Servisi
 • Bebek Bakıcısı
 • Tenis Kortu: Işıklandırma
 • Bilardo
 • Sörf
 • Parasailing
 • Deniz Bisikleti
Notlar
Balayı konaklamaları için misafir tesise gelirken evlilik cüzdanını yanında getirir. Tesise giriş tarihi, nikah tarihinden sonraki en geç 6 ay içinde olmalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa nerede?

En güzel koylarından biri olan Göltürkbükü mevkiindedir.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa‘in Havalimanına ve şehir merkezine uzaklığı nedir?

Tesis Bodrum havalimanına 45 km mesafede ve Bodrum merkeze de 22 km mesafede bulunmaktadır.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa‘in Kaydıraklı havuz var mı? Aqua parkı var mı?

5 adet kaydıraklı havuz bulunmaktadır.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa Çocuk kulubü var mıdır?

Çocuklara özel oyun alanı ile birlikte çocuk kulübü bulunmaktadır.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa‘in Denize mesafesi nedir?

Denize sıfır mesafededir. İskelesi, özel kumsal plajı ve platformları bulunmaktadır.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa’in sahili kum mu, çakıllı mı, derin mi?

Özel plajı olup, sahili kum ve çakıl‘dan oluşmaktadır. Kademeli derinleşen bir denizi vardır.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa‘in İletişim numarası nedir?

Bilgi ve rezervasyon için 444 2000 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa konaklama konsepti nedir?

Yaz sezonunda Ultra herşey dahil olarak hizmet verir.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa Ücretsiz aktiviteler nelerdir?

Otelde ücretsiz olarak masa tenisi, dart, okçuluk, futbol, mini futbol basketbol ve voleybol oynanabilir, gündüz ve akşam animasyon aktivitelerine katılabilirsiniz.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa çocuk konaklaması ücretsiz midir?

2 yetişkin yanında 0-11 yaşına kadar 1 çocuk ücretsiz konaklayabilir.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa Resort Balayı konsepti nedir?

Balayı çiftleri için çiçeklerle karşılama yapılmaktadır ve odaya VIP set up (Şarap ,meyve ,çikolata ve çerez çeşitleri) konulmaktadır. Ayrıca 1 defaya mahsus odaya kahvaltı servisi ve yine birkez Ala Carte restoran rezervasyonu yapılmaktadır. SPA’da da özel indirim verilmektedir.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa Engeli dostu mudur?

Engelli misafirler için tasarlanmış engelli odaları bulunmaktadır.

KAMPANYA & FIRSATLAR

Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa Kampanya ve Fırsatları

%25'ini Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde

Ödeme koşulları;

 • %25 şimdi öde, kalanını girişten 3 gün önce tamamlamak için peşin ve taksitli ödeme seçeneklerinden her hangi birini tercih edebilirsiniz.
 • Ödeme esnasında kullanılacak kredi kartlarında, 3-6-9-12 -18 taksit  avantajları tesislere göre farklılık gösterebilmektedir.
 • Rezervasyon iptallerinde paket tur iptal koşulları geçerlidir. kampanya detayları

Taksit İmkanı

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi otellerinde taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz.

Kıbrıs otel rezervasyonlarınızda 3 taksit imkanı ile tatilinizi planlayabilirsiniz. Banka kampanyaları için tıklayınız.

Benzer Oteller
Lussoro Bodrum
Lussoro Bodrum Muğla Bodrum
Club Aquarium Hotel
Club Aquarium Hotel Muğla Bodrum Güvercinlik
Lujo Hotel Bodrum
Lujo Hotel Bodrum Muğla Bodrum
Zemda Hotel Gümüşlük
Zemda Hotel Gümüşlük Muğla Bodrum Akyarlar
Cape Bodrum Beach Resort
Cape Bodrum Beach Resort Muğla Bodrum Gündoğan
Crystal Green Bay Resort Spa
Crystal Green Bay Resort Spa Muğla Bodrum Akyarlar
Greenport Hotel Bodrum
Greenport Hotel Bodrum Muğla Bodrum Akyarlar
La Blanche İsland Bodrum
La Blanche İsland Bodrum Muğla Bodrum Akyarlar
Le Meridien Bodrum Beach Resort
Le Meridien Bodrum Beach Resort Muğla Bodrum Merkez