Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları İstanbul Turları Wow Airport Hotel Konaklamalı İstanbul Turu 2 Gece
Kesin HareketliTur Kodu: 2115

Wow Airport Hotel Konaklamalı İstanbul Turu 2 Gece

Kendi programınızı tasarlayın..

İstanbul Turu Havalimanı Buluşmalı 2 Gece Kalkış Yeri: Tüm Türkiye'den Türkçe Rehberlik Hizmeti

Tur Programı

Ekstra Turlar

Boğaz Tekne Turu

Beşiktaş/Kabataş İsteklesinden Deniz Motoru ile 1 Saat 15 Dakika sürecek Boğaz Turu'nu gerçekleştiriyoruz. Ardından Beşiktaş çarşısına giderek alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşarak otelimize dönüş gerçekleştiriyoruz. 

İstanbul'un Hanları ve Çarşıları Turu

Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Eminönü'ne gidiyoruz ve tam gün sürecek yürüyüş gezimize başlıyoruz.. Bakırcılar Çarşısı, Sahaflar Çarşısı, Kapalıçarşı: Evliya Çelebi’nin gördüğü eski (Cevahir) ve yeni (Sandal) bedestenleri, Çuhacı Han, Mahmut Paşa Camisi, Büyük Valide Han, Büyük ve Küçük Yeni Hanlar, Yeni Çarşı, Yıldız Han, Mahmutpaşa Hamamı, Kürkçü Han, Balkapanı Hanı, Tahtakale Hamamı, Rüstempaşa hanları (Büyük ve Küçük Çukur hanlar) ve Mısır Çarşısı gezilerimiz sonrası Eminönü meydan'da sizleri alarak otelimize dönüyoruz.

Tarihi Yarımada Turu

Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Sultanahmet'e gidiyoruz. Varışımızla Topkapı Sarayı I. Avlu da yer alan Babüsselam kapısı önünde (bilet gişeleri) buluşuyoruz. Tüm misafirlerimiz müze kartlarını temin ettikten sonra Babüsselam kapısından II. Avluya geçerek gezimize başlıyoruz. (Dileyen misafirlerimiz ekstra bilet alarak Harem dairesini görebilirler.) Topkapı Sarayı gezimizden sonra Ayasofya'yı geziyoruz ardından Mimar Sedefkâr Mehmet Ağa’nın eseri olan Sultan Ahmet Camisine gidiyoruz. Sonrasında Bizans döneminde Hipodrom olan bölgedeki anıtlarla ilgili bilgiler aldıktan sonra son durağımız olan Yerebatan Sarnıcı (Batık Saray)’na gidiyoruz. Gezimiz sonrasında sarnıcın çıkışında turumuzu sonlandırarak bir başka programda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Mimar Sinan'ın Eserleri - Turu (Avrupa Yakası)

Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Tophane'ye hareket ediyoruz. Varışımızla Kaptan-ı Derya Kılıç Ali Paşa Cami, Rüstem Paşa Cami, Süleymaniye Külliyesi, Şehzade Külliyesii, Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi, Gazi(Kara) Ahmet Paşa Cami gezilerimizi tamamlayarak otelimize dönüyoruz.

Galata - Karaköy Turu

Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Galata'ya gidiyoruz. Varışımızla yürüyüş gezimize başlıyoruz. Galata Kulesi (Dışarıdan), Doğan Apartmanı, Kırım Anglikan Kilisesi(dışarıdan), Aziz Petre Gürcü Kilisesi(dışarıdan), Barın Yurdu, Türk Ortadoks Patrikhanesi, Ermeni Surp Krikor Lusavoriç Kilisesi(dışarıdan), Sen Benoit Fransız Okulu, Yeraltı Cami, Karantina Binası, Kemankeş Mustafa Paşa Cami, Abed Han, Karaköy Palas, Minerva Han, Nordstern Han, Kurşunlu Han, Galata Bedesteni, Arap Cami, Azapkapı, Yanık Kapı, Sen Piyer Hanı, Podestat Binası, Voyvoda Caddesi, Kamondo Merdivenleri, Osmanlı Bankası Binası, Bankalar Caddesi, Ceneviz Han gezilerimizi gerçekleştirdekten sonra turumuzu Karaköy’de sonlandırarak otelemize dönüyoruz.

Üsküdar - Kuzguncuk Turu

Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Üsküdar'a gidiyoruz. Varışımızla Üsküdar Mihrimah Sultan Camii, Kara Davut Paşa, Yeni Valide Külliyesi, III. Ahmed Çeşmesi Kız Kulesi (kıyıdan), Çürük sulu Yalısı, Paşa Limanı: III. Selim Hububat Ambarları ve Tütün İdaresi Binaları, Paşa Limanı Camii (dışarıdan), Serasker Hüseyin Avni Paşa Çeşmesi, Kuzguncuk: Surp Krikor Lusavoriç Kilisesi, Aya Triada Kilisesi, Cemil Molla Köşkü, Serasker Fethi Ahmed Paşa Yalısı, Marko Paşa Konağı gezilerimiz sonrası otelimize dönüyoruz.

İstanbul Geceleri Turu

Siz değerli misafirlerimizi akşam saat 19:00'da otelimizden alarak Ortaköy - Bebek'e gidiyoruz. Keyifli bir akşam yemeği alabilir yada eğlence mekanlarında İstanbul gecelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Belirlenen saatte aracımızla buluşarak otelimize dönüyoruz.


1. Gün Otele Giriş ve İstanbul Turları

Transfer talep eden misafirlerimizi uçuş saatlerine göre iniş gerçekleştirdikleri havalimanından Vito araçlarımız ile alarak otelimize geliyoruz, ardından C/in işlemleri sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle Ekstra Turlarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

2. Gün İstanbul Turları

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra turlarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

3. Gün İstanbul Turları ve Dönüş

Siz değerli misafirlerimizle sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası C/out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Transfer satın alan misafirlerimiz uçuş saatlerine göre serbest zaamanlarını değerlendirebilir. Arzu eden misafirlerimiz ekstra turlarımıza katılabilir.

 

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Ek Bilgiler

Tur Notları

İptal Şartları

Kampanyalar

Kampanyalar

400 TL ParafPara

 • 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında yurt içinde seyahat ve konaklama sektörlerinde tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 200 TL, toplamda 400 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SEYAHAT yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 400 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.08.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Peşin Fiyatına 12 Taksit

Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp