Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları İstanbul Turları Wow Airport Hotel Konaklamalı İstanbul Turu 2 Gece
Kesin HareketliTur Kodu: 2115

Wow Airport Hotel Konaklamalı İstanbul Turu 2 Gece

Kendi programınızı tasarlayın..

İstanbul Turu Havalimanı Buluşmalı 2 Gece Kalkış Yeri: Tüm Türkiye'den Türkçe Rehberlik Hizmeti

- -

  1 Oda 2 Yetişkin
  1
  Oda Ekle

  Tur Programı

  Ekstra Turlar

  Boğaz Tekne Turu

  Beşiktaş/Kabataş İsteklesinden Deniz Motoru ile 1 Saat 15 Dakika sürecek Boğaz Turu'nu gerçekleştiriyoruz. Ardından Beşiktaş çarşısına giderek alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşarak otelimize dönüş gerçekleştiriyoruz. 

  İstanbul'un Hanları ve Çarşıları Turu

  Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Eminönü'ne gidiyoruz ve tam gün sürecek yürüyüş gezimize başlıyoruz.. Bakırcılar Çarşısı, Sahaflar Çarşısı, Kapalıçarşı: Evliya Çelebi’nin gördüğü eski (Cevahir) ve yeni (Sandal) bedestenleri, Çuhacı Han, Mahmut Paşa Camisi, Büyük Valide Han, Büyük ve Küçük Yeni Hanlar, Yeni Çarşı, Yıldız Han, Mahmutpaşa Hamamı, Kürkçü Han, Balkapanı Hanı, Tahtakale Hamamı, Rüstempaşa hanları (Büyük ve Küçük Çukur hanlar) ve Mısır Çarşısı gezilerimiz sonrası Eminönü meydan'da sizleri alarak otelimize dönüyoruz.

  Tarihi Yarımada Turu

  Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Sultanahmet'e gidiyoruz. Varışımızla Topkapı Sarayı I. Avlu da yer alan Babüsselam kapısı önünde (bilet gişeleri) buluşuyoruz. Tüm misafirlerimiz müze kartlarını temin ettikten sonra Babüsselam kapısından II. Avluya geçerek gezimize başlıyoruz. (Dileyen misafirlerimiz ekstra bilet alarak Harem dairesini görebilirler.) Topkapı Sarayı gezimizden sonra Ayasofya'yı geziyoruz ardından Mimar Sedefkâr Mehmet Ağa’nın eseri olan Sultan Ahmet Camisine gidiyoruz. Sonrasında Bizans döneminde Hipodrom olan bölgedeki anıtlarla ilgili bilgiler aldıktan sonra son durağımız olan Yerebatan Sarnıcı (Batık Saray)’na gidiyoruz. Gezimiz sonrasında sarnıcın çıkışında turumuzu sonlandırarak bir başka programda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

  Mimar Sinan'ın Eserleri - Turu (Avrupa Yakası)

  Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Tophane'ye hareket ediyoruz. Varışımızla Kaptan-ı Derya Kılıç Ali Paşa Cami, Rüstem Paşa Cami, Süleymaniye Külliyesi, Şehzade Külliyesii, Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi, Gazi(Kara) Ahmet Paşa Cami gezilerimizi tamamlayarak otelimize dönüyoruz.

  Galata - Karaköy Turu

  Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Galata'ya gidiyoruz. Varışımızla yürüyüş gezimize başlıyoruz. Galata Kulesi (Dışarıdan), Doğan Apartmanı, Kırım Anglikan Kilisesi(dışarıdan), Aziz Petre Gürcü Kilisesi(dışarıdan), Barın Yurdu, Türk Ortadoks Patrikhanesi, Ermeni Surp Krikor Lusavoriç Kilisesi(dışarıdan), Sen Benoit Fransız Okulu, Yeraltı Cami, Karantina Binası, Kemankeş Mustafa Paşa Cami, Abed Han, Karaköy Palas, Minerva Han, Nordstern Han, Kurşunlu Han, Galata Bedesteni, Arap Cami, Azapkapı, Yanık Kapı, Sen Piyer Hanı, Podestat Binası, Voyvoda Caddesi, Kamondo Merdivenleri, Osmanlı Bankası Binası, Bankalar Caddesi, Ceneviz Han gezilerimizi gerçekleştirdekten sonra turumuzu Karaköy’de sonlandırarak otelemize dönüyoruz.

  Üsküdar - Kuzguncuk Turu

  Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 10:00’da otelinizden alarak Üsküdar'a gidiyoruz. Varışımızla Üsküdar Mihrimah Sultan Camii, Kara Davut Paşa, Yeni Valide Külliyesi, III. Ahmed Çeşmesi Kız Kulesi (kıyıdan), Çürük sulu Yalısı, Paşa Limanı: III. Selim Hububat Ambarları ve Tütün İdaresi Binaları, Paşa Limanı Camii (dışarıdan), Serasker Hüseyin Avni Paşa Çeşmesi, Kuzguncuk: Surp Krikor Lusavoriç Kilisesi, Aya Triada Kilisesi, Cemil Molla Köşkü, Serasker Fethi Ahmed Paşa Yalısı, Marko Paşa Konağı gezilerimiz sonrası otelimize dönüyoruz.

  İstanbul Geceleri Turu

  Siz değerli misafirlerimizi akşam saat 19:00'da otelimizden alarak Ortaköy - Bebek'e gidiyoruz. Keyifli bir akşam yemeği alabilir yada eğlence mekanlarında İstanbul gecelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Belirlenen saatte aracımızla buluşarak otelimize dönüyoruz.


  1. Gün Otele Giriş ve İstanbul Turları

  Transfer talep eden misafirlerimizi uçuş saatlerine göre iniş gerçekleştirdikleri havalimanından Vito araçlarımız ile alarak otelimize geliyoruz, ardından C/in işlemleri sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle Ekstra Turlarımızı gerçekleştiriyoruz.

   

  2. Gün İstanbul Turları

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra turlarımızı gerçekleştiriyoruz.

   

  3. Gün İstanbul Turları ve Dönüş

  Siz değerli misafirlerimizle sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası C/out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Transfer satın alan misafirlerimiz uçuş saatlerine göre serbest zaamanlarını değerlendirebilir. Arzu eden misafirlerimiz ekstra turlarımıza katılabilir.

   

  Dahil / Hariç Hizmetler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  Tur Notları

  Tur Notları

  İptal Şartları

  Kampanyalar

  Kampanyalar

  150 TL Hediye World Puan

  28 Şubat tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye.

  Kampanya Koşulları

  • Tek seferde yapacağınız her 2000 TL ve üzeri harcamalarınıza 75 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
  • Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 2000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.
  • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Mart 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Nisan 2023’dür.
  • Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Nisan 2023'de geri alınacaktır.
  • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TL card müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için SEYAHAT yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
  • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
  • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

  150 TL Hediye Bonus

  Garanti BBVA POS’larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.

  Kampanya Detayları:

  • Garanti BBVA POS'larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.
  • Kampanya 1 - 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 20 TL bonus verilecektir.
  • Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 170 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
  • Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
  • BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
  • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
  • Kazanılan bonuslar 3 Mart – 3 Nisan 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri ve seyahat gemileri firmalarını kapsamaktadır.
  • Havayolu firmalarından yapılan harcamalarda geçerli değildir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
  • Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
  • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
  • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

  Peşin Fiyatına 12 Taksit

  Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.

  Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp