Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Yurt Dışı Turları Phuket Turları Phuket Turu Qatar HY ile 7 Gece
Tur Kodu: ASS101

Phuket Turu Qatar HY ile 7 Gece

Şehrin popüler noktalarını ziyaret ediyor, müze gezileri ve panoramik şehir turları ile Phuket'i keşfediyoruz.

Phuket Qatar Havayolları ile İstanbul - Doha- Phuket - Doha - İstanbul 7 Gece 10 Gün Kalkış Yeri: İstanbul Vizesiz Tur

Tur Programı

MNG Turizm güvencesi ile Phuket'i gezmeye başlıyoruz.


1. Gün İSTANBUL – DOHA

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Qatar Hava Yolları kontuarı önünde saat 16.45’te buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Qatar Hava Yolları’nın QR246 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.45’te Doha’ya uçuyoruz.

2. Gün DOHA - PHUKET
Yerel saat ile 23.45’te Doha’ya varışımızın ardından uçak değiştirerek QR840 sefer sayılı uçuş ile saat 02.05’te Phuket’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13.05’te Phuket’e varıyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp, bizi bekleyen özel aracımız ile otel transferimizi gerçekleştiriyoruz. Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme Phuket’teki otelimizde. 
3. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turuna katılabilirler. Gecelememiz Phuket’teki otelimizde.


Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu | 80 USD Kişi Başı

Sabah erken saatte otelden ayrılarak Phuket’in lüks marinalarindan biri olan Royal Marina’ya ulaşıyoruz. Rehberimizin yapacağı tur tanıtımını takiben sürat tekneleri ile Phi Phi Adaları’na doğru yola çıkıyoruz. İki adadan olusan Phi Phi adalarında yüzlerce renkli okyanus balıkları ile snorkel yapıp, adada yaşayan maymunları gördükten sonra öğle yemeğimizi almak için Phi Phi Don Adası’na yanaşıyoruz. Bu turumuzda ayrıca Phi Phi Lay Adasına geçip sırasıyla Viking 
Mağarası, Pileh Lagoon’u da ziyaret edip bütün Phuket fotoğraflarında gördüğünüz Leonardo Di Caprio’nun The Beach filmini çektiği dünyaca ünlü Maya Bay’de mola veriyoruz. Dönüş yolu üzerinde Khai Adasında yine şnorkel ve yüzme molası vererek otelimize geri dönüyoruz. 

 

4. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Öğle Yemekli James Bond Adası Turuna katılabilirler. Gecelememiz Phuket’teki otelimizde.

 

Öğle Yemekli James Bond Adası Turu | 80 USD Kişi Başı

Orjinal ismiyle Koh Tapu veya Çivi Adası olarak bilenen ada 1974 yılında çevrilen „The Man with the Golden Gun“ James Bond filmiyle ünlenmiş ve James Bond adası olarak anılmaya başlamıştır. Marina’dan sürat tekneleri ile dünyaca ünlü Phang Nga koyuna dogru yola çıkıyoruz. Phang Nga Koyu yaklaşık 20 yerden nehir bağlantısı alan son buzul Çağındaki kırılma ile yaklaşık 30 ada , 300 kayalık ve dünyada sadece ekvator kuşağında yaşayan Mangrove Ormanları ile Phuket’in en özel bölgelerinden biridir.Tur sırasında Panak Adasında mağara gezisi , Hong adasında müthiş bir kano gezisi, bölgenin tek yerleşim yeri olan meşhur Müslüman koyu Panyee’de öğle yemeği , James Bond Adası ve son olarak bölgenin en keyifli adası olan Naka Adasında sahilde güneşlenme ve yüzme molası veriyoruz.

 

5. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Öğle Yemekli Mercan Adası Turuna katılabilirler. Gecelememiz Phuket’teki otelimizde.


Öğle Yemekli Mercan Adası Turu | 60 USD Kişi Başı

Bu turumuzda sabah erken saatte otelimizden transfer ile Chalong Limanı’na hareket ediyoruz. Sürat teknesi ile 30 dakikalık seyahatimizden sonra ünlü Racha Adası’na varıyoruz. Rengarenk balıklara ve mercanlara şnorkel ile dalış yapmanın yanı sıra sahilde güneşin ve denizin tadını çıkartabilirsiniz.  Coral Beach de alacağımız öğle yemeğinden sonra Phuket’in ve çevresinin en guzel sahili olan burada denizde vakit geçirebilir, beach barda kokteylinizi yudumlayabilir ve çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz.

 

6. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Fantasea Show ve Akşam Yemeği Turuna katılabilirler. Gecelememiz Phuket’teki otelimizde.


Fantasea Show ve Akşam Yemeği Turu | 80 USD Kişi Başı

Bu gece turumuzda Phuket’in sahil bölgesinden yapacağımız kısa bir yolculuğu takiben Phuket Fantasea Show'un büyülü dünyasına varıyoruz. Tema parkını dolaşıp dünyanın en büyük açık büfe restoranında yemeğimizi yedikten sonra 3500 kişilik muazzam salonda Kamala efsanesini seyrediyoruz. Çok geniş bir ekiple sergilenen show’un en ilginç kısmı yaklaşık 13-14 farklı hayvanın da show’da rol alması.

 

7. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Tüm gün denizin ve güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. Gecelememiz Phuket’teki otelimizde.

8. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Fil Safarisi Turuna katılabilirler. Gecelememiz Phuket’teki otelimizde.

Fil Safarisi Turu | 75 USD Kişi Başı

Sabah veya öğleden sonra yapabileceğiniz, yarım gün süren, fillerle hoş zaman geçirebileceğiniz bu program içerisinde filleri besleyebileceğiniz, onlarla beraber yıkanıp, Thailand tarafından kutsal sayılan bu hayvanları gezdirebileceğiniz aktitiviteler yer almaktadır. Aynı zamanda eşsiz fotoğraflar çekebileceğiniz bu hayvanlarla gününüzü güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Program içerisinde ğgle yemeği ve filleri beslemek için verilen yiyecekler dahildir. Havlu, yedek t-shirt ve fillerle yüzmek için kıyafetinizi getirmeyi unutmayınız.

 

 

9. Gün PHUKET - DOHA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde İstanbul uçuşumuz için havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz Qatar Hava Yolları’nın QR841 sefer sayılı uçuşu ile 23.55’te Doha’ya uçuyoruz.

10. Gün DOHA - İSTANBUL

Yerel saat ile 02.20’de Doha’ya varışımızın ardından uçak değiştirerek QR239 sefer sayılı uçuş ile saat 07.30‘da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 11.45’te İstanbul Havalimanı’na varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.  

 

Dahil / Hariç Hizmetler

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Qatar Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-DOH-HKT ve HKT-DOH-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen ve benzeri otelde 7 gece konaklama
 • Programda belirtilen sabah kahvaltıları
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Yurt dışı çıkış harcı (güncel 150 TL)
 • Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
 • Ekstra turlar
 • Kişisel harcamalar
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilemiş tüm servisler
 • Covid-19 ile ilgili testler ve sigortalar
Ek Bilgiler

Tur Notları

 Qatar Hava Yolları   QR246   IST-DOH   19.45 23.45   

 Qatar Hava Yolları   QR840   DOH-HKT   02.05 13.15

 Qatar Hava Yolları   QR841   HKT-DOH   23.55 02.20+1

 Qatar Hava Yolları   QR239   DOH-IST   07.30 11.45

KONAKLAMA NOTLARI, UÇUŞ DETAYLARI ve COVID 19 BİLGİLENDİRMELERİ

 • Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.
 • Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
 • *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.
 • İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.
Bu tur HIS ULUSLARARASI TURIZM SEYAHAT ACENTASI LTD. ŞTİ. tarafından düzenlenen ortak tur olup, diğer seyahat acentesi misafirlerinin de katılımı olabilmektedir.

İptal Şartları

 • Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
 • Tur Programımız minimum 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
 • Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
 • Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 • Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 • Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat bitim tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 • MNG Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
 • Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, MNG Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 • MNG Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MNG Turizm sorumlu tutulamaz.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 • Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
 • Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Bu tura katılabilmek için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. Bu turda Türk Vatandaşlarına vize uygulanmamaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Kampanyalar

Kampanyalar

%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

%10'unu rezervasyon anında ödenerek, kalanını 35 gün kalaya kadar dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. Üstelik 35 Gün kalaya kadar kesintisiz iptal hakkıyla. Bu kampanya kredi kartına taksit seçeneklerinde geçerli değildir.

Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim

50.000TL ve üzeri işlemlerinizde Ekstra 3.000 TL İndirim
40.000TL - 49.999TL arası işlemlerinizde Ekstra 2.000 TL İndirim
25.000TL - 39.999TL arası işlemlerinizde Ekstra 1.500 TL İndirim
20.000TL - 24.999TL arası işlemlerinizde Ekstra 1.000 TL İndirim

 • Rezervasyon toplam tutarına, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "çağrı merkeimizi" aramanız durumunda anında indirimden yararlanabiliriz.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Diğer kupon kampanyaları ile birlikte kullanılamaz.
 • Kampanya sadece www.mngturizm.com ve çağrı merkezimizde (444 2000) geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir.
 • MNG Turizm bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

300 TL ParafPara Kampanyası

 • 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında yurt içinde MNG Turizm üzerinden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri her harcamaya 150 TL, toplamda 300 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması  ya da SYHT1 yazıp 3404'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. 
 • Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 300 TL’dir. 
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Paraf ve Parafly ile yapılan işlemler dahil olup,  Parafree, Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri dahil değildir. 
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.04.2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.04.2024 tarihinde geri alınacaktır.

Vize Bilgilendirme

Bu turda Türk pasaportuna vize uygulanmamaktadır. Diğer ülke vatandaşlarının kendi konsolosluklarından ilgili ülke için giriş şartları hakkında bilgi alması gerekmektedir. (Vize aracılık hizmetimiz sadece Türk pasaportları için yapılmaktadır.)

Ara Talep Et Canlı Destek WhatsApp