Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

MNG Turizm Tur Kültür Turları Ege Akdeniz Turları Ege'nin Saklı Köyleri Turu - Otobüs ile 3 Gece Kurban Bayramı Özel İstanbul çıkışlı, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir hareketli
Tur Kodu: 2042

Ege'nin Saklı Köyleri Turu - Otobüs ile 3 Gece Kurban Bayramı Özel İstanbul çıkışlı, Bursa, Balıkesir, Manisa, İzmir hareketli


Birgi - Ulu Cami - Gazi Umur Bey Anıtı - Tire - Kent Tarih Müzesi - Sığacık - Şirince - Doğanbey Köyü - Bafa Gölü - Stratonikeia - Bozüyük - Belen Kahvesi - Azmak Çayı - Akyaka... Otobüs ile Ankara - İzmir - Ankara 3 Gece 4 Gün Kalkış Yeri: İstanbul - Bursa - Balıkesir - Manisa - İzmir Türkçe Rehberlik Hizmeti
den başlayan fiyatlar
Sizi Arayalım

- -

    1 Oda 2 Yetişkin
    1
    Oda Ekle

    Tur Programı


    1. Gün İstanbul - Bursa - Manisa - İzmir

    21:30 Merter Metro istasyonu otoparkı
    22:15 Gayrettepe Metro İstasyonu(Denizbank karşısı)
    23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
    23:10 Kozyatağı Hilton Otel Yanı ( Yenisahra Köprüsü )
    23:20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
    23:30 Gebze Center Önü
    01:00 13 - Bursa Özdilek
    02:00 Beşevler Carrefour Önü
    03:15 Festiva Susurluk Dinlenme Tesisleri
    03:45 Balıkesir Otogar Önü
    05:30 Manisa Belediye Binası Önünden
    06:00 Bornova Sapağı (Ege Üniversitesi Önü)

     

    Belirlenen kalkış noktalarından katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuz başlıyor.

    2. Gün Birgi - Ulu Cami - Gazi Umur Bey Anıtı - Tire - Kent Tarih Müzesi

    Sabah saatlerinde İzmir'e varış. Alacağımız serbest kahvaltı sonrası Ödemiş üzerinden; Aydınoğulları Beyliğine bir dönem başkentlik yapmış olan Birgi'ye ulaşıyoruz. Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örneklerini görebileceğiniz Birgiyi, rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Anadolunun en eski camilerinden Ulu Camii, İlk Türk donanmasını kuran Gazi Umur Bey Anıtı, sivil mimariyi en iyi görebileceğimiz Cami-i Kebir Mahallesi, 250 yıllık bir konak olan Çakırağa Konağı (Çakırağa konağı restorasyon sebebi ile kapalıdır ve acık olduğu takdirde gezilecektir) – Derviş Ağa Camii – Çukur Medrese ve Hamamı – Demirli Mağaza göreceğimiz yerler arasında. Verilen serbest zamanın ardından, aracımız bu sefer bizleri Tire ye götürüyor. Burada aracımızdan inerek kentin tarihi izleri ve ilçeye has el sanatları hakkında bilgi alabileceğimiz Kent Tarihi Müzesi’ne gidiyoruz. Güzel anılar ile ayrılacağımız Tire den sonra otelimize hareket ediyoruz.. Akşam yemeği ve konaklama İzmir'de bulunan otelimizde.

    3. Gün Sığacık - Şirince - Doğanbey Köyü - Bafa Gölü

    Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, rotamız ülkemizin ilk yavaş şehri olma özelliğine sahip Seferihisar ilçesine bağlı, daracık sokakları ve kendine özgün mimarisi,1522 de Kanuni Sultan Süleyman’ın emriyle yapılan kalesi, masmavi denizi, yerli üretici pazarı ile meşhur Sığacık olacak. Burada verilen serbest zamanda güzel manzaralar eşliğinde fotoğraflarımızı çekip, taş evlerin arasında dolaştıktan sonra, eski bir Rum köyü olan ve adını meyve şaraplarıyla duyurmuş Şirince'ye hareket ediyoruz. Burada verilen öğle yemeği molası sonrası tarih kokan sokaklarında gezerek şarap tadımı ve alışveriş yapabilirsiniz. Ardından buradan ayrılarak, Söke üzerinden taş evleri, daracık sokakları ve kaybolmamış dokusuyla ünlü Doğanbey Köyü ne ulaşıyoruz. Burada birbirinden ilginç mimariye sahip Taş evlerin arasında gezerken geçmişin izlerini yaşayacaksınız. Verilen serbest zamanda bol bol fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında bu güzel köyden ayrılıyoruz. Daha sonrasında Bafa Gölü’ne ulaşıyoruz ve burada göl kenarında fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

    4. Gün Stratonikeia - Bozüyük - Belen Kahvesi - Azmak Çayı - Akyaka

    Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, ilk durağımız olan Stratonikeia Antik Kenti ne ulaşıyoruz. Türkiye’ de bulunan en ilginç antik şehirlerin başında gelen bu yerde, terk edilmiş bir köy ile antik şehir kalıntılarının iç içe geçtiğini göreceksiniz. Gezeceğimiz yerler arasında; tiyatro, agora, gymnasion gibi antik şehir kalıntıları sayılabilir. Ardından, bir çok diziye ev sahipliği yapan Muğla’nın şirin kasabası Bozüyük’ e ulaşıyoruz. Kasaba meydanında verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz yöresel köy ürünlerinden alabilirler. Ardından “Ormancı” türküsünün çıkış yeri olan Belen Kahvesi ne gidiyoruz. Günümüzde Çaybükü adı ile bilinen bu köyde içilen çayların ardından, eşsiz güzellikte doğa ve deniz e sahip, geleneksel Muğla tipi evleri ile meşhur Akyaka sahilinde serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında bizleri bekleyen kanal teknelerine binerek Azmak Çayı tekne turuna çıkıyoruz. Flora ve Faunasının sizleri kendine hayran bırakacak bu tekne turunun ardından, Sakar geçidini tırmanarak Yatağan – Çine – Aydın üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve gecenin ilerleyen saatlerinde İstanbul'da almış olduğumuz noktalarda siz sayın misafirlerimizden tekrar bir başka organizasyonda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

    Dahil / Hariç Hizmetler

    Fiyata Dahil Olan Hizmetler
    • Otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama
    • Otellerde 2 açık büfe veya set menü sabah kahvaltısı
    • Otellerde 2 gece açık büfe veya set menü akşam yemeği
    • Lüks Araçlar ile ulaşım (Kişi Sayısına Göre Araç Detayları Aşağıda Yer Almaktadır.)
    • Rehberlik hizmetleri
    • Otobüs içi ikramlar
    • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
    Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
    • Programda belirtilen tüm müze ören yeri vb. giriş ücretleri
    • Özel idare ve belediye işletmelerine ait giriş ücretleri
    • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
    • Programda belirtilen son gün akşam yemeği
    • Tüm öğle yemekleri
    • Tüm yemeklerde alınan içecekler
    • Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar
    • Tüm özel harcamalar
    • Gece turları
    • Konaklama Vergisi (Otele giriş esnasında misafirler tarafından ödenir.)
    • Müze Kart (Rezervasyon sırasında eklenebilir. Turizm ve kültür bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
    Tur Notları

    Tur Notları

    Kültür Turları Covid Tedbirleri
    • Paket turlarımızda HES kodu alınması zorunludur. Bu şekilde tüm misafirlerimizin sağlık geçmişleri Sağlık Bakanlığı tarafından otomatikman kontrol altına alınmış olur.
    • Paket turlarda kullandığımız otobüslerimizde tüm araç personeli covid 19 eğitimlerini almış, her gün tur bitiminde araçlarının dezenfeksiyon işlemlerini prosedürler ve kurallar çerçevesinde gerçekleştirmektedirler.
    • Tur otobüslerinin ön ve orta kapılarında el dezenfektanı bulunacaktır.
    • Paket turlarımıza katılan tüm misafirlerimize tur başlangıcında hijyen kiti teslim edilecektir.
    • Havalimanında başlayan turlarımızda misafirlerimiz alana girişlerinde ateş ölçümleri görevli personel tarafından yapıldıktan sonra tur otobüsüne geçildiği dönemde rehberiniz tarafından her gün ateş ölçümleri yapılacak ve kayıt altına alınacaktır.
    • Turlarımızda kullandığımız tüm oteller Kültür ve Turizm bakanlığının normlarında belirttiği covid 19 sertifikalı olma özelliği taşıyacaktır.
    • Otellerimizde alınacak sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri için restoran bölümlerinde sosyal mesafe kuralına riayet edilecek, misafirlerimizin kullanabilmesi için tek kullanımlık kişiye özel çatal bıçak setleri ile servisler yapılacaktır.
    • Araçlarımızda seyahat esnasında maske kullanmak zorunludur.
    • Seyahat esnasında kapalı bardak su ikramı yapılacak olup, sıcak çay ve kahve servisleri rehberinizin uygun gördüğü tesislerde ikram edilecektir.

    İptal Şartları

    Genel şartlar ‘Tur Programı’nın ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
    ·  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur iptalinin bildirim tarihi tur kalkışından 5 gün öncesidir.
    · Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda MNG Turizm misafirleri MNG Turizm sorumluluğundadır.
    · Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
    · 3 kişilik odalarda ilave yatak, standart yatak boyutundan daha küçüktür.
    · Çocuk indirimleri sadece iki yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
    · Rehberimiz yol, hava, bölge yoğunluğu veya olağanüstü koşullara göre programda değişiklik yapma inisiyatifine sahiptir.
    · Rezervasyon sırasında koltuk garantisi ya da sözü kesinlikle verilmez. Yürüyüşe uygun giysi, ayakkabı, şemsiye, el feneri, fotoğraf makinesi bulundurulmasını hatırlatırız.
    · Yüksek sezonda ve olağan dışı durumlarda programda belirtilen oteller benzer kategorilerde farklı otellerle değiştirilebilir.
    · Tur öncesi ya da tur esnasında oluşabilecek hava muhalefeti, doğal afet veya olağanüstü durumlardan dolayı gerçekleşemeyen turlardan MNG Turizm sorumlu değildir.
    · Turda kullanılmayan hak ve hizmetlerin tur süresince ya da sonrasında iadesi mümkün değildir.
    · Haftalık turlarda (4 gece ve üzeri) oturma düzeni önden arkaya sıra atlanılarak değiştirilir. Bu uygulama rehber tarafından organize edilir.
    · Tur programı, Rezervasyon Formu ve Tur Sözleşmesi bir bütündür. Ayrı ayrı düşünülemez.

    Kampanyalar

    Kampanyalar

    150 TL Hediye Bonus

    Garanti BBVA POS’larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.

    Kampanya Detayları:

    • Garanti BBVA POS'larından tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri seyahat, konaklama veya araç kiralama harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL bonus verilecektir.
    • Kampanya 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 150 TL bonus kazanabilir.
    • Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 20 TL bonus verilecektir.
    • Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 170 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
    • Kampanyaya sadece BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir.
    • BonusFlaş üzerinden katılmak için ilk harcamadan önce HEMEN KATIL'ın tıklanması gerekmektedir.
    • Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Bonus Business, Easy, Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ve bu kredi kartlarının ek kartları kampanyaya dahildir.
    • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki dahil edilecektir.
    • Kazanılan bonuslar 3 Kasım – 3 Aralık 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır.
    • Kampanya oteller, tatil köyleri, seyahat acentaları, tur operatörleri ve seyahat gemileri firmalarını kapsamaktadır.
    • Havayolu firmalarından yapılan harcamalarda geçerli değildir.
    • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
    • Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
    • Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.
    • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
    • Sadece yurtiçinde yapılan peşin ve taksitli işlemler harcamalar dahildir.
    • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

    Peşin Fiyatına 12 Taksit

    Vade farksız 12 taksit veya 18 aya varan taksit imkanları ile yurt içi turlarda erteleme yapmadan taksitlerinizi küçülterek ödeyebilirsiniz. Avantajlı banka tatil kampanyaları için tıklayınız.