OK

Warning

Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
Hafta içi : 09:00 - 23:00
Hafta sonu (Cumartesi) : 09:00 - 19:00
Hafta sonu (Pazar) : 11:00 - 17:00
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

İskandinavya Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    İskandinavya - Fiyordlar Turu
    • THY ile 9 Gece 10 Gün
    • 6 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    • İstanbul Havalimanı' nda Ücretsiz Otopark
    İskandinavya Turu
    • Pegasus HY ile 7 Gece 8 Gün
    • 6 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    İzlanda Turu
    • Iceland ve THY ile 11 Gece 12 Gün
    • 6 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizeli Tur
    1
    İskandinavya Turları
    Mimariye ve doğaya doyabileceğiniz yer olan İskandinavya’da tatil yapmak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı yurtdışı tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimiz arasında yoğun ilgi gören ve satın alınan İskandinavya turları; birçok farklı seçenekle beraber sizlere sunulmaktadır. En iyi tatil fırsatları ve uygun tatil fırsatları seçeneklerimizle zengin bir yurtdışı tatil imkanı sunmaktayız. 

    İskandinavya Turu ile Gezilecek Yerler


    o Tivoli Bahçeleri
    o Geirangerfjord
    o Küçük Deniz Kızı
    o Geirangerfjord
    o Gamla stan
    o Lofoten
    o Gamla stan
    o Stockholm Sarayı
    o Skansen

    İskandinavya ülkelerinde mutlaka görmeniz gereken merkezlerdendir. 

    Ancak büyük bir alanda yer alan İskandinavya’da görülmesi gerekenler bu kadarı ile sınırlı değildir. İskandinavya, Avrupa’nın kuzeyinde yer almaktadır. İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya ve İzlanda, İskandinavya Ülkelerini oluşturmaktadır. Bu ülkelerin her birinde kültürler, tarih ve dil benzerlikleri bulunmakta olup aralarında güçlü bir bağ bulunmaktadır. 

    İskandinavya ülkeleri arasında birbirleri içerisinde vize ve oturum şartı aranmamaktadır. Aralarında en fazla nüfusa sahip olan ülke İsveç’tir. İskandinavya Ülkeleri, Sosyal Refah Devlet anlayışını en doğru biçimde uygulayan ülkelerdir. 

    Kuzeyi Keşfedin


    İskandinavya turu veya İskandinavya tatili yapmak istiyorsanız, size sunduğumuz farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile tüm dünyadan farklı bir düzende yaşam sürdüren bu İskandinavya Ülkelerinde benzersiz bir tatil yapabilirsiniz. 

    Ayrıca farklı tur seçeneklerimiz ile sizi birden fazla lokasyona ulaştırıp tatilinizi zenginleştirme imkanı sunmaktadır. 

    Farklı bir yaşan tarzına tanık olacaksınız


    İskandinavya genelinde yoğun olarak eğlence mekanları bulunmaktadır. Her ne kadar sakinliği ile ön plana çıkmış olsalar da genç nüfusun fazla olduğu bölgelerde ve başkentlerde eğlence mekanları bulunmaktadır. Farklı zevklere ve farklı isteklere göre İskandinavya Ülkelerinde eğlence mekanı bulabilirsiniz. 

    Kültür ve yaşam tarzı olarak İskandinavya Ülkeleri arasında büyük benzerlikler vardır. Çoğu zaman aynı aktiviteler, kültür ve etkinlikler ülkelerde yer almaktadır. Yaşam tarzları da oldukça fazla benzerlik göstermektedir. 

    İskandinavya Ülkelerinde yaşayan halkın büyük bir kısmı doğaya saygılıdır. Doğal güzelliklerine zarar vermeyerek günümüze kadar korumuşlardır. Doğa ve iklim değişiklikleri konusunda halk oldukça bilinçlidir ve bu şekilde hareketlerini belirler. 

    Farklı ülkeler içerisinde farklı alışveriş imkanları elde edebilirsiniz. İskandinavya Ülkelerinde tatil yapmak istiyorsanız, sadece dünyaca ünlü markaların olduğu mağazaları değil bu bölgeye özel ürünlerin satıldığı mağazaları da görmelisiniz.

    Deniz ürünlerine doyacaksınız


    İskandinavya Ülkelerinin mutfağına genel olarak et, deniz ürünleri, süt ve tatlılar hakimdir. Soğuk bir ülke olması nedeniyle yemekler çoğunlukla sıcak tüketilmektedir. İskandinavya Ülkelerinde akşam öğününe büyük önem verilmektedir. 

    Bu nedenle de bu öğünün özenli hazırlanmış yemekler ile geçirmek istemektedirler. İskandinavya Ülkelerine özgü yemekler ile hizmet veren pek çok restoran bulabilirsiniz. Dünya lezzetleri için de rahat bir şekilde farklı restoranlar bulabilirsiniz. 

    İskandinavya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar    İskandinavya Turları Fiyatları ve Fırsatları


    MNG Turizm; hak ettiğiniz en yüksek kalitede, her zaman en iyi tatil fiyatlarını siz değerli misafirlerine sunar. Detaylı bir şekilde planlanan hizmetler en kaliteli tesislerde sizlere arz edilir. İskandinavya turu fiyatları için araştırma yaparken, bizim sunmuş olduğumuz turları ve içeriklerini incelemeden karar vermeyin. 

    Ucuz paket turlar kalite kokan sunumları ile size yılın istediğiniz döneminde arz edilir ve bütçenizi zora sokmadan taksitli tatil yapabilmeniz için ödeme avantajları sunar. Hemen sitemizden İskandinavya turları için erken tatil rezervasyonu yaptırabilir, uygun fiyatlı yurt dışı tur seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

    Erken rezervasyon indirimleri ve sezon indirimleri gibi indirimli tur fırsatlarımızı sitemizden takip edebilirsiniz. Sizin için en iyi deneyimi yaşayacağınız turları sunuyor olacağız.

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    12 Aya Varan Taksit Avantajı
    Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.