Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Uygula

İzlanda Turları

24.05.2024 - 24.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

İzlanda Turları 

İskandinavya’nın en ilginç toprakları olarak söz edebileceğimiz İzlanda, sahip olduğu doğal zenginlikleri ve sakin yaşantısı ile oldukça dikkat çekici bir yerdir. Birçok kişinin merak ettiği ve gezip görmek istediği yerlerden biri olan İzlanda’da her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Vikinglerin ayak basmasından önce sadece volkanik topraklara sahip ve bir yaşamın olmadığı bu ülke şu an bölgenin gelişmiş ülkelerinden biri haline gelmiştir. Son derece ilginç ve keyifli bir tur deneyimi yaşamak için İzlanda turları sizlere bunu en iyi şekilde sunacaktır. İzlanda turları ile İzlanda’yı çok yakından gezip görme şansını yakalayabilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. İzlanda’ya ayak bastığınız andan itibaren birçok fotoğraf çekmek isteyecek ve her sokağı karış karış keşfetmek isteyeceksiniz. Sevdikleriniz ya da aileniz ile birlikte bir ömür hatırlayabileceğiniz bir tatil deneyimini İzlanda Turları ile yaşayabilirsiniz. İzlanda tur seçenekleri ile profesyonel rehberler eşliğinde İskandinavların kültürlerini de daha yakından tanıyabileceksiniz. Müzeleri, kafeleri, restoranları ve ilgi çekici doğal güzellikleri ile İzlanda sizlere farklı bir dünyanın kapılarını açacak. İzlanda turları kapsamında birçok etkinliğe katılma şansını da yakalayabilir her günü dolu dolu bir yurt dışı tatili fırsatı yakalayabilirsiniz. 

İzlanda Turları ile Nereler Gezilir? 

İzlanda turları ile İzlanda’nın tüm turistik bölgelerini profesyonel rehberler ile gezip görebileceksiniz. İzlanda’nın bütün güzelliklerine tanıklık edeceğiniz İzlanda turları aracılığıyla farklı bir kültürü tanımanın heyecanını yaşayacaksınız. İzlanda’nın en güzel yerlerini köşe bucak gezebileceğiniz bir İzlanda turuna katılarak İskandinavya da eşsiz bir yolculuk yapabilirsiniz. 

İzlanda Tur Fiyatları 

İzlanda tur fiyatları farklı dönemlerde farklı programlar eşliğinde değişik oranlarla karşınıza çıkabilmektedir. Bütçenize en uygun İzlanda turunu değerlendirebilmek için tüm İzlanda turlarını inceleyebilir ve detaylı fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Aynı zamanda İzlanda tur fiyatları için çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. 

En Uygun İzlanda Turları 

En uygun İzlanda turları için belli dönemlerde gerçekleşen kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz. Çeşitli kampanyalar ile yüksek indirim oranlarını yakalayarak bütçenizi sarsmayacak bir İzlanda tur deneyimi yaşayabilirsiniz. İzlanda tur programları arasında bulunan seçeneklere uygulanan kampanyaları kaçırmamak için eposta adresiniz ile ebültenimize kayıt olabilirsiniz ve tüm fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

İzlanda tur seçeneklerinden birini satın alabilmek için online ödeme sistemimizi kullanabilirsiniz. Kredi kartınız ya da banka kartınız ile online ödeme sistemimiz üzerinden güvenilir ve pratik bir şekilde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Online ödeme sistemini kullanabilmek için Visa, Mastercard, Troy ya da AmericanExpress kartlarından birine sahip olmanız yeterlidir. Aynı zamanda birçok kredi kartına özel taksit ve puan kazanma gibi avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Online ödeme sistemimiz dışında dilerseniz çağrı merkezimizi de arayabilir ya da satış ofislerimizden birini de ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku