Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Baltık Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    1
    Baltık Turları

     Doğası ve tarihi ile sizi büyüleyecek, kuzeyin en güzel şehirlerine doğru bir yolculuksa aradığınız Baltık Turları tam size göre.

     

    Avrupa Turları içerisinde ayrı bir yeri olan Baltıklar Turu size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacak. Litvanya, Letonya, Estonya ve Finlandiya’nın en güzel şehirlerini ziyaret etme fırsatı bulacağınız bu turlarda göreceğiniz yerler unutulmaz anılarınızda yer alacak. Orta çağdan kalma yapılar arasında gezerken tarihin sayfalarında bir geziye çıkmış gibi hissedecek, yemyeşil doğasında kendinizi bir masal diyarında hissedeceksiniz.

     

    Litvanya’nın başkenti Vilnius, Baltıklar turu ile göreceğiniz yerlerin en başında geliyor. Dünya mirasları listesinde yer alan Vilnius 1500’den fazla tarihi esere ev sahipliği yapıyor. Vilnius Turları’nda Gediminas Kulesi’ne çıkarak şehrin en güzel manzarasını izleyebilirsiniz. Vilnius’un en renkli ve canlı caddeleri olan Pilies Caddesi ve Stikliu Caddesi’nde elişi sanatlarını satan dükkanlardan en şık restaurantlara kadar herşeyi bulabilirsiniz.

     

    Baltık Turları’nın en gözde şehirlerinden biri olan, Baltık Denizi’nin ikiye böldüğü Riga Letonya’nın başkentidir. Kuruluşu 12. yüzyıla dayanan Riga’da yapacağınız turlarda çiçeklerle bezeli Pilsetas Kanalı’nda gezebilir, orta çağın ruhunu muhteşem şekilde günümüze taşıyan Üç Biraderler Evi’nin fotoğraflarını çekebilir, eski şehir bölgesinin en güzel yapılarından St.Peters Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

     

    Sıra geldi Estonya’nın başkenti Tallinn’e. Baltık Denizi kıyısında, bir liman kenti olan Tallinn’e doğru giderken ormanlarla kaplı bir alandan geçersiniz. Ağaçların bitiminde karşınıza çıkan Tallinn dar sokaklar, göğe yükselen kuleler, Arnavut kaldırımlı sokaklar ile tam bir orta çağ şehridir. Estonya Turları ile göreceğiniz Tallinn’in tarihi yerleri 3 bölüme ayrılır; katedral tepesi, eski kasaba ve kırsal alan. Bu bölgelerin tümü Tallinn Turu’nda göreceğiniz yerler arasındadır.

     

    Baltık başkentlerinden bir diğeri olan Helsinki, Finlandiya’nın başkentidir. Göller, takım adaları ve tarihi binaları ile dikkat çeken Helsinki, pazar yerleri ile de ün salmıştır. Özellikle turistlerin akınına uğrayan Kauppotori (Market Place)’da Finlandiya’ya özgü birçok hediyelik eşya bulmanız mümkün.

     

    Yurtdışı turlarına katılmak istiyor, farklı ve dolu dolu bir yolculuk olsun istiyorsanız MNG Turizm Elit Yurtdışı Turları içerisindeki Baltıklar Turu’na katılabilir, uygun fiyatlar ile ekstra turlar dahil bir gezi yapabilirsiniz.

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.