Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Letonya Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Baltık Hazineleri Estonya - Letonya - Litvanya Turu THY ile 7 Gece - Kurban Bayramı Dönemi

Baltık Hazineleri Estonya - Letonya - Litvanya Turu THY ile 7 Gece - Kurban Bayramı Dönemi
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Kurban Bayramı Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Letonya turları

Geziler artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bundan dolayı dünyanın pek çok yerine seyahat etmek mümkün olmaktadır. Letonya, Estonya, Rusya, Beyaz Rusya, Litvanya ve Baltık Denizi ile çevrili ülkelerden biridir. Ülke başkent Riga gibi kentsel alanların ve doğal manzaraların güzel karışımına sahiptir. Letonya, şelalelerden milli parklara kadar muhteşem manzaralar ve bol miktarda açık hava etkinlikleri sunar. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür. Uygun fiyatlı turlar arayışı içerisinde iseniz bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve ekonomik tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Letonya turları ile nereye gidilir?

Gezilerimiz ülkenin ve dünyanın pek çok yerine yapılabilmektedir. Bu gezi rotalarımızdan biri de Letonya’dır. Letonya ’da gezilip görülmesi gereken onlarca yer vardır. Letonya tarih kokan bir yapıya sahiptir. Sokaklarını karış karış gezebileceğiniz şehirlerden biri olan Letonya’ da görülmesi gereken ilk yer sonra Özgürlük Anıtıdır. 1918 ile 1920 yılları arasında geçen Letonya Bağımsızlık Savaşı’nda hayatını kaybedenler ve Letonya’nın özgürlüğü için savaşanlar için yapılan Özgürlük Anıtı ülkenin en önemli anıtı olma özelliği taşıyor. İkinci olarak Riga şüphesiz Letonya’nın en popüler şehri olarak karşımıza çıkar. Letonya tarihini ve kültürünü merak ediyorsanız Letonya Etnografya Açık Hava Müzesi inanılmaz bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Diğer bir yer ise Küçük Kuldiga kasabasıdır. Çoğu insan buraya Avrupa ‘nın en geniş şelalesini görmek için gelmektedirler. Venta olarak bilinen şelale 240 metrelik şaşırtıcı bir genişliğe sahiptir. Diğer görülecek yerlerden biri de 13. yüzyılda kurulmuş olan ve çoğunlukla y
ıkılmış orijinal Cesis Kalesidir. Yeni kale çok güzel ve harika bir manzarayla çevrilidir. Kale ayrıca Cesis Tarih ve Sanat Müzesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Diğer bir yer ise Rundale Sarayıdır. Bölgede kesinlikle görülmeye değer Rundale Sarayı Müzesi de yer almaktadır.

Letonya turları fiyatları

Letonya turları sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyatlı Letonya turları

Uygun fiyatlı Letonya turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu, sektör hakimiyeti sayesinde, en detaylı gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapmakta kararlıyız.

Ödeme seçenekleri

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir safhasında bize sorularınız varsa farklı kanallar aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz

Daha Fazla Oku