Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Baltık Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Baltık Hazineleri Estonya - Letonya - Litvanya Turu THY ile 7 Gece - Kurban Bayramı Dönemi

Baltık Hazineleri Estonya - Letonya - Litvanya Turu THY ile 7 Gece - Kurban Bayramı Dönemi
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Kurban Bayramı Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Baltık Turları

Doğası ve tarihi ile sizi büyüleyecek, kuzeyin en güzel şehirlerine doğru bir yolculuksa aradığınız Baltık Turları tam size göre.

Avrupa Turları içerisinde ayrı bir yeri olan Baltıklar Turu size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacak. Litvanya, Letonya, Estonya ve Finlandiya’nın en güzel şehirlerini ziyaret etme fırsatı bulacağınız bu turlarda göreceğiniz yerler unutulmaz anılarınızda yer alacak. Orta çağdan kalma yapılar arasında gezerken tarihin sayfalarında bir geziye çıkmış gibi hissedecek, yemyeşil doğasında kendinizi bir masal diyarında hissedeceksiniz.

Litvanya’nın başkenti Vilnius, Baltıklar turu ile göreceğiniz yerlerin en başında geliyor. Dünya mirasları listesinde yer alan Vilnius 1500’den fazla tarihi esere ev sahipliği yapıyor. Vilnius Turları’nda Gediminas Kulesi’ne çıkarak şehrin en güzel manzarasını izleyebilirsiniz. Vilnius’un en renkli ve canlı caddeleri olan Pilies Caddesi ve Stikliu Caddesi’nde elişi sanatlarını satan dükkanlardan en şık restaurantlara kadar herşeyi bulabilirsiniz.

Baltık Turları’nın en gözde şehirlerinden biri olan, Baltık Denizi’nin ikiye böldüğü Riga Letonya’nın başkentidir. Kuruluşu 12. yüzyıla dayanan Riga’da yapacağınız turlarda çiçeklerle bezeli Pilsetas Kanalı’nda gezebilir, orta çağın ruhunu muhteşem şekilde günümüze taşıyan Üç Biraderler Evi’nin fotoğraflarını çekebilir, eski şehir bölgesinin en güzel yapılarından St.Peters Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Sıra geldi Estonya’nın başkenti Tallinn’e. Baltık Denizi kıyısında, bir liman kenti olan Tallinn’e doğru giderken ormanlarla kaplı bir alandan geçersiniz. Ağaçların bitiminde karşınıza çıkan Tallinn dar sokaklar, göğe yükselen kuleler, Arnavut kaldırımlı sokaklar ile tam bir orta çağ şehridir. Estonya Turları ile göreceğiniz Tallinn’in tarihi yerleri 3 bölüme ayrılır; katedral tepesi, eski kasaba ve kırsal alan. Bu bölgelerin tümü Tallinn Turu’nda göreceğiniz yerler arasındadır.

Baltık başkentlerinden bir diğeri olan Helsinki, Finlandiya’nın başkentidir. Göller, takım adaları ve tarihi binaları ile dikkat çeken Helsinki, pazar yerleri ile de ün salmıştır. Özellikle turistlerin akınına uğrayan Kauppotori (Market Place)’da Finlandiya’ya özgü birçok hediyelik eşya bulmanız mümkün.

Yurtdışı turlarına katılmak istiyor, farklı ve dolu dolu bir yolculuk olsun istiyorsanız MNG Turizm Elit Yurtdışı Turları içerisindeki Baltıklar Turu’na katılabilir, uygun fiyatlar ile ekstra turlar dahil bir gezi yapabilirsiniz.

Daha Fazla Oku