Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Hindistan Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Hindistan - Nepal Turu
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    • THY ile
    • 8 Gece 9 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • Ücretsiz Sağlık Sigortası
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • 3 Taksit İmkanı
    Hindistan Turu
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    • THY ile
    • 5 Gece 6 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • 3 Taksit İmkanı
    1
    Hindistan Turları
    Farklılıkların en güzel rengi olan Hindistan’da güzel bir tatil yapmak ve sevdikleriniz ile eşsiz anılar biriktirmek için yurtdışı turlar içerisinde yer alan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimiz arasından yoğun olarak satın alınan turlar ve Hindistan turları; birden fazla seçenekle sizlere sunulmaktadır. Nitelikli ve uygun fiyata tur hizmeti sağlayan firmamızdan dilediğiniz yurtdışı tatil paketinden hemen faydalanabilirsiniz.

    Mistik bir yolculuğa çıkmak, güney Asya turları ile dünyanın en çok merak edilen bölgelerini ziyaret etmek istiyorsanız, Hindistan turu seçeneklerimizi inceleyiniz. Yurtdışı turlar içerisinde yaygın bir şekilde tercih edilen bu turlar, en iyi alternatifler içerisinde sizlere sunulmaktadır.

    Bir ok farklı tur paketi ile Hindistan tatili yapabilir, yoganın ve meditasyonun başkentinde bambaşka bir kültüre tanıklık edebilirsiniz.

    Hindistan Turları ile Gezilecek Yerler


    o Kırmızı Kale (The Red Fort)
    o Lotus Tapınağı (The Lotus Temple)
    o ISKCON Hare Krishna Tapınağı
    o Kutub Minar
    o Gurudwara Bangla Sahib
    o Hindistan Kapısı (India Gate)
    o Amber Kalesi
    o Akshardham
    o Tac Mahal

    Mistik ve otantik bir deneyim için Hindistan Turları


    Hindistan, tarihini yaşatan ve bugün bile içerisinde farklılıkları en güzel şekilde bulunduran ülkeler arasındadır. Dünyanın en büyük yedinci ülkesi olarak tanımlanmaktadır. Aynı zamanda da nüfus bakımından dünya sıralamasında ikinci sırada yer almaktadır. Başkenti olan Delhi yıl içinde binlerce turisti ağırlamaktadır. Her açıdan turizmi en çok yaşayan noktası da Delhi’dir. 

    300 ve 400 yılları arasında Hindistan en parla dönemini yaşamıştır. Sonrasında Araplar, Gazneliler, Babür gibi pek çok farklı medeniyet bu topraklara hüküm sürmüştür. Geçmişten bugüne dek gelen tarihi yapıların hepsi korunamamıştır. 

    Ancak korunan ve günümüze kadar gelen tarihi yapılar da bulunmaktadır. Hindistan içerisinde 14. Yüzyıldan daha eski tarihi yapılar hala ziyaretçilerin uğrak noktası olmaktadır.

    Yüzlerce din ve farklı kültürler bir arada yaşıyor


    Yüzyıllar boyunca Hindistan topraklarında farklı inanışlar hayat bulmuştur. Hinduizm, Budizm, Jainizm ve Sihizmin dinleri bu topraklarda var olmuştur. Ülke içinde önemli olan dinler arasında yer almaktadır. Ülkede büyük bir kitle de Müslümanlık inancına sahiptir. Günümüzde bu inanış farklılıkları devam etmektedir. Farklı inanışların etkisi Hindistan kültürü ve tarihi yapılarında etkili olmuştur. 

    Hindistan turu veya Hindistan tatili yapmak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz farklı tur seçenekleriniz inceleyebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile Hindistan’a farklı deneyimleri yaşayabilir ve benzersiz bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca farklı tur seçeneklerimiz ile siz misafirlerimize zengin bir tatil seçeneği sunmaktayız. 

    Hindistan kültüründe farklı uygarlıkların etkisi günümüzde de devam etmektedir. Ancak kendilerine özgü bir kültür ve anlayış geliştirmişlerdir. 

    Yeme - İçme


    Hindistan mutfağının en temel özelliği, baharatlardır. Yemeklerinde bol miktarda baharat kullanılmaktadır. Et olarak sadece tavuk eti ve deniz ürünleri yemeklerde tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra bakliyat ve meyve de yoğun olarak tercih edilmektedir. Hindistan sokaklarında genellikle bölgeye özgü yemekleri misafirleri ile buluşturan restoranlar bulunmaktadır. 

    Yalnız, baharatlı ve farklı yağ türlerinin kullanıldığı bir mutfak olduğundan, alerjik bir bünyeye sahipseniz, ne yediğinizden emin olmanız gerekir. Her ne kadar sağlığa zararlı olmasalar da bazı alışılmadık yemekler; olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir.

    Alışveriş ve Etkinlikler


    Farklı inanışlar ve etnik grupların bir arada yaşaması nedeniyle yıl içinde pek çok sayıda festival ya da bayram vardır. Özellikle festival dönemlerinde, Hindistan ve sokaklarında renkler, dans ve müzikler hakimiyet sürmektedir. Her festival büyük bir coşku ile kutlanmaktadır. 

    Hindistan’da alışveriş imkanız fazlasıyla bulunmaktadır. Yoğun olarak hediyelik eşya ve inançların sembolize edildiği hediyelikleri satan mağazalar bulunmaktadır. Hediyelikler satan mağazalar haricinde pek çok sayıda mağaza bulabilirsiniz. Ancak bu mağazalarda çoğunlukla bölgeye özgü olan giysiler ya da ürünler satılmaktadır. Şehirlere ve bölgelere özel olarak pazarlar da bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceğiniz bir yerdir.

    Hindistan, tamamen kendi modasını yaratmıştır. Tüm dünya halkları arasında farklılığı ile her zaman dikkat çekici bir modaya sahiptir. Canlı ve ışıltılı kumaşlar ile modanın Hindistan yönünü belirleyen, sokaklarını renkleri ile canlandıran yerel halkıdır. 

    Bu arada Hindistan deyip, Yoga’dan bahsetmemek olmaz. Yoga kültürünün çıkış noktası olan Hindistan’da yoga ve meditasyon ile ilgili pek çok etkinliğe katılabilirsiniz.

    Hindistan’a Ulaşabileceğiniz Turlar    Hindistan Turları Fiyatları ve Fırsatları


    Hindistan turu fiyatları; firmamızın benzersiz sunumu ve sunduğu fırsatlarla size en uygun seviyede sunulur. İndirimli yurtdışı turlar satın alabileceğiniz online platformumuzdan, erken rezervasyon indirimleri ile Hindistan turları satın alabilirsiniz.

    Ucuz tatil veya ucuz tur arayışlarınıza en yüksek kalite standartları ile çözüm sunan firmamız, mükemmele ulaşabilmeniz için en iyi alternatifleri size sunuyor olacaktır. Bize şimdi ulaşıp, en iyi deneyimi yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.