Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Brezilya Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Arjantin & Brezilya Turu
    • THY ile 9 Gece 10 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizesiz Tur
    Peru - Arjantin - Brezilya Turu
    • Air France HY ile 10 Gece 13 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizesiz Tur
    Grand Güney Amerika Turu
    • Air France HY ile 16 Gece 18 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizesiz Tur
    Brezilya - Arjantin - Şili Turu
    • Air France ve KLM HY ile 10 Gece 13 Gün
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizesiz Tur
    • 3 Taksit İmkanı
    1

    Dünyanın yüz ölçümü en geniş ülkelerinden bir tanesi olan ve aynı zaman nüfus bakımından da oldukça yüksek bir sayıya sahip olan Brazilya; eğlenceli yaşantısı ve farklı yaşam tarzı ile dünyanın hemen her ülkesinden çok sayıda misafiri ağırlar. Brezilya gezisi yapmak ve Güney Amerika turları ile avantaj elde etmek istiyorsanız, bu turlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.


    17’inci yüz yıldan beri tarihi dönemlere tanıklık eden Brezilya’da keyifli ve güzel bir yurtdışı tatili yapmak için, firmamızın sizlere sunduğu yurtdışı tur paketlerini inceleyebilirsiniz. Doğa severlerin ilk tercihi her dönem Brezilya ve Avrupa Turları olmaktadır. Siz de iyi ve keyifli anlar biriktirmek için firmamızın sizlere sunduğu yurtdışı tur ve yurtdışı tatil alternatiflerini inceleyebilirsiniz.


    Brezilya Turu ile Gezilecek Yerler


    o   Rio de Janeiro


    o   Sao Paulo


    o   Maceió


    o   Porto Alegre


    o   Salvador da Bahia


    o   Ouro Preto


    o   Foz do Iguaçu


    o   Fernando de Noronha


    Brezilya’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken merkezlerdir.


    Medeniyetler ve kültürler kesişiyor

    Birkaç ziyaret gerekecek kadar büyük bir coğrafya olan Brezilya’da bu harika gezi noktaları haricinde de gezilmesi gereken alanlar vardır. Her zevke ve ilgiye hitap edecek yerler Brezilya’da bulunmaktadır. Zengin gezi seçeneklerine sahip olmasının en büyük sebebi; tarihi dönemlerde uzun bir süre var olmasındandır. Brezilya; topraklarında yüzyıllardır farklı kültür, inanış ve uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Bu durumda ülke içinde yer alan tarihi yapı ve eserlere yansımıştır.


    Portekiz, İspanya gibi farklı milletlerin izlerini taşıyan pek çok esere Brezilya’da rastlayabilirsiniz. Günümüzde pek çok tarihi doku korunsa da hepsinin bugüne dek geldiği söylenemez. Yine de var olan haliyle Brezilya, tarih severler ve tarihi doku meraklıları için adeta bir mabettir.

    Okyanusun Ötesindeki Avrupa

    Amerika’nın keşfinden itibaren genellikle Portekiz egemenliğinde kalan ülkede, Avrupa kültürünün izleri oldukça derindir. Kültür ve sanat başta gelmek üzere; buraya Avrupa’nın farklı bir yorumu olarak bakabilmek mümkündür.


    Brezilya, mimari yapılar ile ilgilenenler için de bir cennettir. Ülke tarih boyunca bugüne dek korudukları mimari yapılar ve mimari yapı örnekleriyle doludur. Barok tarzının net olarak yaşatıldığı bir merkezdir. Yaratıcı sanatkarların imzasını taşıyan mimari yapılar, bu alanla ilgilenenler için eşsiz örnekler barındırmaktadır.


    Mükemmel bir tatil yapın

    Brezilya turu veya Brezilya tatili yapmak istediğinizde, size sunduğumuz fırsat dolu tur paketlerinden faydalanabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınız ile Brezilya’da eşsiz anlar yaşayabilirsiniz. Güzel ve dolu bir tatil için tercih edilmesi gereken ilk yerlerdendir. Dilerseniz farklı lokasyonlar ile Brezilya turunun bir araya geldiği seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

    Bir çok uluslar arası etkinliğin düzenlendiği ülkede, karnaval heyecanı yaşayabilir, bu benzersiz deneyimi anılarınıza silinmez bir iz olarak kaydedebilirsiniz.


    Futbolun Başkentine Hoşgeldiniz


    Brezilya’da bir yaşam tarzı olarak futbol ön plana çıkmaktadır. Futbola olan ilgileri nedeniyle ülke, futbol ile özdeşmiş bir haldedir. Dünyaca ünlü futbolcular da bu topraklarda yetişmektedir. Önemli maçlar için dünyanın her yerinden futbol severler, Brezilya’ya seyahat etmektedir.

     180.000 kişi kapasitesi olan Maracana Stadı’da ülkenin futbol ile ne kadar bütün olduğuna dair bir diğer kanıtıdır. Brezilya’ya seyahat edecekseniz ve futbola ilginiz var ise mutlaka Maracana Stadı’nı görmelisiniz.


    Yıl içinde düzenlenen spor aktivitelerinin yanı sıra renkli karnavalları da vardır. Gece ve gündüz ziyaretçilerine eğlenceli anlar geçirmesi için seçenekler sunmaktadır. Festivaller ve yöresel etkinlikler belirli dönemlerde ülke içerisinde kendisini göstermektedir.


    Benzersiz Lezetlerle Tanışın


    Brezilya mutfağı denildiğinde tek çeşit yemekler akla gelmemektedir. Yıllarca aldığı göç, kültür ve inanışlardan Brezilya mutfağı da etkilenmiştir. Her bölgenin kendine özgü oluşturduğu yemekleri burada denemeniz mümkündür. Ülke içinde yer alan şehirlerin sokaklarında hemen hemen her zevke hitap eden restoranlar bulabilirsiniz.


    Brezilya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar


    o   Arjantin & Brezilya Turu


    Brezilya Turları Fiyatları ve Fırsatları


    MNG Turizm; Brezilya’ya en kaliteli ve en iyi tatil fiyatlarıyla seyahat etme fırsatını misafirlerine sunmaktadır. Kaliteli ve keyifli bir tatil geçirmeniz için firmamız talepleriniz doğrultusunda en iyi Brezilya turlarını size sunmaktayız. Ucuz paket turlarından faydalanmak için erken tatil rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

    Avrupa ya da Brezilya seyahatine karar verdikten hemen sonra firmamızın Brezilya tur fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları ile ucuz tur ve kaliteli zamanlar geçireceğiniz tatili yapmak için sunduğumuz tur seçeneklerini incelemeden karar vermeyin. Firmamız gerçekleştireceğiniz seyahatler için taksit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğini de misafirlerine sunmaktadır. 

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    12 Aya Varan Taksit Avantajı
    Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.