Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Önerilen Turlar

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Tur Çıkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Tur Dönemi

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Marsilya Turları

19.08.2022 - 19.08.2023 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
İspanya - Fransa - İtalya - İsviçre - Almanya Turu - THY ile 7 Gece - Zürih Dönüş MNG Elit Tur

İspanya - Fransa - İtalya - İsviçre - Almanya Turu - THY ile 7 Gece - Zürih Dönüş

İstanbul Çıkışlı Kesin Hareketli Bilbao - San Sebestian - Touluse - Carcossone - Montpeiller - Avignon - Marsilya - Cannes - Monaco - Nice - Genova - Portofino - Santa Margaritha - Milano - Como gölü - Luzern - Zürih - Schaffhausen (Ren Şelalesi) - Bodensee Gölü - Konstanz
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
150 TL Hediye Bonus
150 TL Hediye World Puan
3 Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Ramazan Bayramında Almanya - İsviçre - İtalya - Fransa - İspanya Turu - THY ile 7 Gece MNG Elit Tur

Ramazan Bayramında Almanya - İsviçre - İtalya - Fransa - İspanya Turu - THY ile 7 Gece

İstanbul Çıkışlı Kesin Hareketli Konstanz - Bodensee Gölü - Schaaffhausen (Ren Şelalesi) - Zürih - Luzern - Como gölü - Milano - Santa Margaritha - Portofino - Genova - Nice - Monaco - Cannes - Marsilya - Avignon - Montpeiller - Carcossone - Touluse - San Sebestian - Bilbao
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
150 TL Hediye Bonus
150 TL Hediye World Puan
3 Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Büyük İtalya ve Nice Turu - Pegasus HY ile 7 Gece

Büyük İtalya ve Nice Turu - Pegasus HY ile 7 Gece

İstanbul Çıkışlı Roma – Napoli – Floransa – Pisa – Venedik – Sirmione – Milano – Genova – Nice – St.Tropez – Marsilya
150 TL Hediye Bonus
150 TL Hediye World Puan
3 Taksit Seçeneği
Diğer Tarihler
Uçaklı
7 Gece 8 Gün

Marsilya Turları

Fransa’nın en eski şehri olan Marsilya’yı keyifli bir biçimde gezmek için bu konuda sunulan turları tercih edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Marsilya turları ile bölgeyi dolu dolu gezmenizi sağlıyoruz. Kendine has özellikleri ile dikkat çeken ve birçok kişi tarafından ziyaret edilen şehri bu turlar sayesinde sizlerde gezebilirsiniz. 

Bu yıl kendinize bir fırsat sunun ve tatilinizi başka bir ülkede çok daha keyifli bir biçimde geçirin. Bu size oldukça iyi gelecektir. 

Marsilya Turu ile Gezilecek Yerler

  • Notre Dame La Garde Kilisesi
  • Katedral Del La Major
  • Vieux Port
  • ChateauD’If
  • PromenadedesAnglais Bulvarı
  • Massena Sarayı
  • Villa Messena Müzesi
  • Matisse Müzesi
  • Cimiez Tepesi
  • Duomo Katedrali

Marsilya Güney Avrupa ve Kuzey Afrika arasında yer alan ve bundan dolayı da farklı bir dokuya sahip olan eşsiz şehirlerden biridir. Yer aldığı konum nedeni ile farklı kültürler ile etkileşim halinde olan şehirde bunun etkileri fazlası ile görülmektedir. 

Akdeniz’in en büyük limanına sahip olan şehirde, en önemli gelir kaynağı da bu limanlardır. Şehirde yer alan Marsilya Saint Charles Gar şehir merkezinde oluşu ile hem ulaşıma katkısı olan hem de birçok filmde kullanılan bir yerdir. 

Marsilya 57 kilometrelik sahili vardır ve bu sahil son derece keyiflidir. Şehir Akdeniz ikliminin etkisi altındadır ve özelliği ile yılın nerdeyse 300 günü güneşlidir. Bu iklimsel özellikleri sayesinde Akdeniz iklimine özgü birçok meyve ve sebze bölgede yetişir. 

Bu yönü ile de tarım ülkede oldukça önemli bir gelir kaynağıdır. Bunun yanında ülkede sanayi ve teknoloji de oldukça gelişmiştir. Kısacası Marsilya hem gelişmiş hem de doğal yapısını koruyan eşsiz şehirler arasında yer alır. Marsilya turları bu sebeple oldukça sevilir ve bu tarz bölgeleri gezmeyi sevenler tarafından oldukça tercih edilir. 

En Renkli Fransa Kentini Ziyaret Edin

Farklı bölgelerden sürekli olarak göç alan şehir, Fransa’nın yaygın olarak farklı etnik gruplarını içinde barındıran şehridir. Bu durum şehirdeki yaşamı ve birçok konuyu da aynı zamanda etkilemektedir. Kentte bulunan önemli limanlar da aynı zamanda bu durumun ortaya çıkmasına neden olur. 

Farklı etnik gruplarının bir arada yaşadığı bölgelerde sıklıkla görülen kültürel zenginlik aynı şekilde Marsilya’da da görülür. Özellikle zengin mutfağı ile bu duruma etkili bir örnek oluşturmaktadır. Akdeniz şehri olduğu için mutfağında daha çok deniz ürünleri ve Akdeniz’e özgü lezzetler vardır. 

Marsilya turları ile bölgeyi ziyaret ettiğinizde kültürel olarak ne kadar zengin olduğunu görebilirsiniz. Şehirde sürekli olarak sanatsal faaliyetler vardır. Ayrıca bunun yanında gece hayatı da oldukça canlıdır. Farklı bir dokuya sahip olan şehirde ayrıca gezilmesi ve görülmesi gereken oldukça önemli yerler vardır. Kiliseler, müzeler ve katedraller ile şehir de ziyaret edilmesi gereken birçok yer vardır. 

Yeme – İçme

Marsilya; yeme içme konusunda sınırısız alternatifin olduğu bir şehirdir. Burada Fransız mutfağı ve Akdeniz mutfağı başta gelmek üzere dünyanın tüm lezzetlerine erişebilirsiniz. Yerel içeceklerin de en iyisini içebileceğiniz merkezde, Türk mutfağının lezzetlerine dahi ulaşabilirsiniz.

Alışveriş ve Etkinlikler

Marsiyla; dünyanın en hareketli tatil bölgelerinden bir tanesidir ve iklimi nedeniyle yılın her döneminde aktif bir hayat söz konusudur. Monte Carlo ile sınır komşusu olması nedeniyle kentin ciddi bir turizm potansiyeli bulunur.

En Renkli gece yaşantısı ortamı buradadır demek yanlış olmaz. Bununla birlikte günlük sosyal yaşantı da oldukça hareketli ve renklidir. Bu şehirde bir dakikanız dahi boş geçmeyecektir.

Marsilya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Marsilya Turları Fiyatları ve Fırsatları

Fransa’nın eski ve son derece keyifli şehirlerinden biri olan Marsilya’yı keşfetmek için MNG Turizmi tercih edebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız tur programları arasından size en uygun olanı tercih edip Marsilya turları rezervasyonu yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı olarak gerçekleştireceğiniz erken rezervasyon ile şehri hem keyifli hem de ekonomik olarak gezip görebilirsiniz. 

Bunun için mutlaka bizleri tercih etmeli ve sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırmalısınız. Hem rezervasyon yaptırırken hem de ödeme sırasında sizlere kolaylık sağlıyoruz. Birkaç dakikanızı ayırarak, kredi kartınız ile Marsilya turları arasından size en uygun olanı taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Oku