Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaport Vizesiz
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula

Annecy Turları

23.09.2023 - 23.09.2024 tarihleri arasında 4 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu  THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 17.03.2024 30 Ağustos Yurtdışı Turları Slovenya (Ljubljana, Bled Gölü, Hallstatt) - Avusturya (Salzburg) - Almanya (Münih, Rothenburg, Heidelberg) - Fransa (Strazburg, Riquewihr, Eguisheim, Colmar, Mulhouse) - (İsviçre) Freiburg, Schaffhausen (Ren Şelalesi), Zürih, Luzern, Bern, Montrö, Vevey, Lozan, Cenevre , Annecy, Cenevre)
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
200 TL Worldpuan
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu THY ile 7 Gece Ramazan Bayramı Dönemi Ekstra Turlar Dahil

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu THY ile 7 Gece Ramazan Bayramı Dönemi Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 06.04.2024 Ramazan Bayramı Turları Slovenya (Ljubljana, Bled Gölü, Hallstatt) - Avusturya (Salzburg) - Almanya (Münih, Rothenburg, Heidelberg) - Fransa (Strazburg, Riquewihr, Eguisheim, Colmar, Mulhouse) - (İsviçre) Freiburg, Schaffhausen (Ren Şelalesi), Zürih, Luzern, Bern, Montrö, Vevey, Lozan, Cenevre , Annecy, Cenevre)
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler
200 TL Worldpuan
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu Kurban Bayramı Dönemi THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu Kurban Bayramı Dönemi THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 15.06.2024 Kurban Bayramı Turları Slovenya (Ljubljana, Bled Gölü, Hallstatt) - Avusturya (Salzburg) - Almanya (Münih, Rothenburg, Heidelberg) - Fransa (Strazburg, Riquewihr, Eguisheim, Colmar, Mulhouse) - (İsviçre) Freiburg, Schaffhausen (Ren Şelalesi), Zürih, Luzern, Bern, Montrö, Vevey, Lozan, Cenevre , Annecy, Cenevre)
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler
200 TL Worldpuan
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elit Slovenya, Avusturya, Almanya, İsviçre, Fransa, Turu THY ile 7 Gece Cenevre Başlangıçlı Ekstra Turlar Dahil

Elit Slovenya, Avusturya,  Almanya, İsviçre,  Fransa, Turu THY ile 7 Gece Cenevre Başlangıçlı Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı Avrupa Turları Cenevre - Losan - Vevey - Montrö - Bern - Luzern - Zürih - Annecy - Colmar -Equisheim - Requewihr - Strasburg - Schaaffhausen (Ren Şelalesi) -Rothenburg - Hiedelberg - Münih - Salzburg Hallstatt - Ljubljana - Bled Gölü
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler
200 TL Worldpuan
Ekstra 3.000TL'ye varan İndirim
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Annecy Turları 

Fransa’nın turizm açısından en dikkat çekici yerlerinden biri olan Annecy, eşsiz bir doğal güzelliğe sahiptir. Aynı isme sahip bir de göle sahip olan ve denizden yaklaşık 400 metre yükseklikte olan bölge her dönem turistler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşır. Özellikle yamaç paraşütünün diyarı olarak bilinen Annecy, yurtdışında farklı yer görmek isteyenlerin tercih ettiği noktalardan biridir. Fransa’nın bu sakin ve doğal güzelliğinin farkına varmak isterseniz siz de MNG Turizm’in erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın. 

MNG Turizm’den satın alacağınız Annecy turları ile hem uygun fiyatlara kaliteli bir tatil gerçekleştirebilir hem de Fransa’dan unutamayacağınız anılar ile dönebilirsiniz. Hem Annecy turları hem de diğer turlar hakkında fırsatlar ve size özel indirimleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Annecy Turları ile Nereler Gezilir? 

Annecy, doğal güzelliklere sahip olması sebebiyle yamaç paraşütünün rağbet gördüğü bir yerdir. Bu sebeple Annecy turunda hem yamaç paraşütü yapabilirsiniz hem de eşsiz güzellikteki Annecy Gölü’nde tekne turlarına çıkabilirsiniz. Tekne turlarında doğal bir güzellik olan Annecy Gölü’ne tüplü dalışlar da gerçekleştirebilirsiniz. 

Sitemizi ziyaret ederek satın alacağınız Annecy Turları, hem uygun fiyata hem de keyifli bir tatil yapmanıza katkı sunacaktır. Güvenli ve kaliteli bir tatil için sitemizde yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz. 

Annecy turları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon ve özel indirimler için de web sitemize göz atabilirsiniz. 

Annecy Turları Fiyatları 

Yurtdışı turları denildiği zaman alanında öne çıkan markalardan biri olarak güvenli, kaliteli ve uygun fiyatları müşterilerimizle buluşturuyoruz. Özellikle erken rezervasyon seçeneği ile keyifli bir tur deneyimini sizlere yaşatıyoruz. 

Uygun Fiyatlı Annecy Turları 

Size en uygun Annecy turlarını merak ediyorsanız, web sitemizi ziyaret edebilir, dilediğiniz tur için seçenekleri inceleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak size özel indirimleri ve erken rezervasyon fırsatlarını da web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun Annecy turlarına dair merak ettikleriniz ve daha fazlası web sitemizde yer alıyor.

Ödeme seçenekleri 

Keyifli bir yurtdışı deneyimini, güvenli ve uygun fiyatlarla yaşamak istiyorsanız web sitemiz üzerinden turlarımızı ve ödeme seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Peşin veya taksitli olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan erken rezervasyon yapmanız durumunda da size özel indirimler de sunuyoruz. Bunlara ek olarak Annecy turlarını deneyimlemek isteyen müşterilerimiz için kredi kartına taksit imkanlarımız da mevcut durumdadır. 

Tüm bunlara ek olarak dönemsel olarak düzenlediğimiz kampanyalarla da sizlere güvenli ve kaliteli yurtdışı deneyimini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. 

Kredi kartı ile taksitlendirme bilgileri için web sitemizi ziyaret edebilir, başta Annecy turları olmak üzere tüm turlarımız için ödeme seçeneklerini buradan öğrenebilirsiniz. Ayrıca turlar hakkında sorularınız için WhatsApp destek hattımıza ve E-posta hattımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bize canlı destek hattı üzerinden de turlara dair sorularınızı iletebilirsiniz.

Daha Fazla Oku