Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Carcassonne Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Beş Güzele Davet

Elit İspanya, Fransa, İtalya, Almanya, İsviçre Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit İspanya, Fransa, İtalya, Almanya, İsviçre Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 14.07.2024 Avrupa Turları Tur Kodu: AVM257 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
06.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Beş Güzele Davet

Elit İspanya, Fransa, İtalya, Almanya, İsviçre Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil - Bilbao Çıkışlı

Elit İspanya, Fransa, İtalya, Almanya, İsviçre Turu THY ile 7 Gece Ekstra Turlar Dahil - Bilbao Çıkışlı MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 05.08.2024 Avrupa Turları Tur Kodu: AVM435 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece - 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
30.08.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Carcassonne Turları

Şirin bir kasaba olan Carcassonne size huzur ve sakinlik vaat ediyor. Bir orta çağ dönemi esintisi içinde zaman geçirmek, dinginleşmek isteyenler için Carcassonne turları aranılan fırsat olabilir. En uygun fiyat ile Carcassonne turları Mng Turizm güvencesi ile sizlere sunuluyor. Bu Fransız kasabasında Fransız kültürüne yakından şahitlik edecek, yerli halkın yaşayışını da inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Carcassonne, büyük çaplı turlar içinde uğranılan hoş bir kasaba olarak gezilere dahil edildiği gibi daha geniş çaplı Carcassonne turları yapmak da mümkün. Çeşitli avantajlar ve taksit seçenekleri ile Carcassonne turları yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Carcassonne Turları ile Nereler Gezilir? 

Bir ortaçağ esintisi ile karşılaşacağınız, sokaklarında görsel hazzı üst seviyelerde yaşayacağınız Carcassonne turları, sizin için en keyifli rotalar oluşturarak yapılır. Carcassonne’da mutlaka görülmesi gereken yerler görülür. St. Nazaire Bazilikası mimarisi ile görülmeye değer yerlerden yalnızca biri. Yine şehir merkezi La Ville Besse, Gambette Meydanı ve eski bir köprü olan Le Pont Vieux gibi yerleri görme fırsatını elde ederken, kendinizi bir tarih geçidinde gibi hissetmemek imkansız. Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu bahsedilen lokasyonları görme fırsatı elde eder, üstelik bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Sitede yer alan Carcassonne turları, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmalar tarafından sağlanmakta olup bu turlar en iyi tatil deneyimini size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Carcassonne tur rotası hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Carcassonne Turları Fiyatları 

Carcassonne turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyoruz. Konaklama eklentisi ile bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Carcassonne turunu yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, bize ulaşabilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Carcassonne Turu 

Tarihsel bir yolculuğa çıkma hissiyatını yaşatan Carcassonne sokaklarına hakim mimari yapı size hayal ettiğiniz tatili sunarken görsel bir şölen yaşatır. Güzel sokakları, tarihi yapıları ile Aude nehrinin kıyısındaki bu geziyi ertelememelisiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Carcassonne turları için ödemenizi peşin ve ya taksitli yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Mng turizm en uygun fiyatlı Carcassonne turlarını çeşitli gün ve gece sayısı ile ya da daha büyük turlar içerisinde yer alacak şekilde, ayrıca konaklama tercihleriyle birlikte sizin için sıralar. Ödemeleriniz kredi ve banka kartı aracılığıyla da alınabilir ve bu ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Tüm bu belirtilenler ve daha fazlası hakkında bilgi almak için sitemizde belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku