Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Bari Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Bari Turları

İtalya’da yer alan Bari’de eşsiz bir tatil yapmak ve aileniz ya da arkadaşlarınızla keyifli anılar biriktirmek için Yurtdışı turlar içerisinde bulunan seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimizin yoğun bir şekilde satın alınanları içerisinde bulunan ve İtalya turları; firmamız tarafından farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır.

Bari Turu ile Gezilecek Yerler 

  • Aziz Nikola Bazilikası
  • Castello Svevo
  • Egnazia
  • Aziz Sabino Katedrali
  • Bari Civico Müzesi

Bari'de öncelikle görülmesi gereken merkezlerdendir. 

Bari, İtalya’nın Puglia bölgesinde yer alan küçük ama gelişmiş şehirdir. Şehir iki liman arasında bulunmaktadır. İtalya çizmesi olarak adlandırılan bölgenin topuk kısmında yer alan önemli tarihi yapılara sahip olan bir şehirdir. 

Kültür ve Sanat Merkezi Bari

Şehir sanatsal aktivitelere oldukça fazla önem verilmektedir. Turistler özellikle şehirde bulunan sanatsal aktiviteler ve tarihsel dokular nedeniyle Bari’yi ziyaret etmektedirler.

Bari, Romalılar döneminde var olan topraklar üzerine inşa edilmiştir. Önemli bir ulaşım hattı üzerinde olması, bölgeyi her dönem ilgi çekici bir hale getirmiştir. Arapların keşfetmesinin ardından birbirinden farklı uygarlıklar ve medeniyetler dönem dönem bu topraklarda yaşam sürmüştür. Haçlı döneminde ise zengin bir şehir olarak ön plana çıkmıştır. Bugün ise bu farklılıklardan doğan kültürel ve tarihi bir zenginliğe sahiptir.

İtalya Tur Seçenekleri

Bari turu veya Bari tatili yapmak istiyorsanız, size sunmuş olduğumuz farklı tur paketleri içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tatilinizi daha zengin bir hale getirmek istediğiniz zaman; firmamızın detaylı bir çalışma ile hazırladığı farklı lokasyonları kapsayan tur paketlerini de tercih edebilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınız ile eşsiz, keyifli ve kültürel bir seyahat planlıyorsanız; Bari tüm bunları karşılayabilecek bir şehirdir. 

Etkinlikler ve Alışveriş

Bari, tarihi dokuların arasında keyifli geceler yaşamanızı sağlayacak eğlence mekanlarına sahiptir. Akdeniz kabasında günsüz kültürel faaliyetlerde zamanınızı geçirirken aynı şekilde gece de eğlence mekanlarına giderek tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Akşam 21:00’den sonra açılan eğlence mekanları sayıca çok fazla değildir. 

Ancak bulunan mekanlar, ziyaretçilerinin dolu dolu vakit geçirmesini sağlayacak niteliğe sahiptir. Demode Club, La Parrilla de Juan Meksika gibi ünlü mekanlarda Bari’de geçireceğiniz geceleri daha eğlenceli bir hale getirme imkanı bulabilirsiniz. 

Turizm merkezi olan Bari’de alışveriş imkanları oldukça fazladır. Tekstil burada halkın geçim kaynağı haline gelmiştir. Bu nedenle de tamamen İtalyan modasını yansıtan alışveriş mağazalarının sayısı oldukça fazladır. Kıyafetler, ayakkabılar ve çantaları ile Bari alışveriş severler için adeta bir cennettir.

Şehirde yer alan mağazalar ve butikler son derece profesyonel aynı zamanda özgün ürünleri misafirlerine sunmaktadır. Yine de bilindik markalardan alışveriş yapmak istiyorsanız; Bari sokaklarında dünyaca ünlü alışveriş mağazalarını da rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Yeme - İçme

Gurmeler arasında Bari mutfağının önemli bir yeri vardır. İtalya mutfağının yaratıcı olan Bari içinde hemen hemen her çeşit lezzeti tatmanız için bar ve restoranlar bulunmaktadır. Özellikle popüler mekanları arasında mutfak barı tarzında yemek mekanları bulunmaktadır. Atıştırmalık yiyecekler, mini pizzalar, 

Frisella adı verilen minik kızarmış ekmekler, morina balığı ile yapılan yemekler ve turşuların kullanıldığı lezzetleri mutlaka denemelisiniz. Tüm bu Bari imzası taşıyan yemekler haricinde bilindik tatlar arıyorsanız, oldukça fazla sayıda bilinen ya da dünyaca ünlü restoranları bulabilirsiniz. 

Bari’a Ulaşabileceğiniz Turlar

Bari Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; her zaman en iyi tatil fırsatlarını ve en yüksek kaliteli yurtdışı turlarını misafirlerine sunmaktadır. Detaylı planlamalar sonucu oluşturulan Bari turu seçeneklerine Avrupa turu sayfalarından ulaşabilirsiniz. Bari tur fiyatları için araştırma yaparken, firmamız tarafından oluşturulan yurtdışı tatil fiyatları seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bari turları için erken rezervasyon ile indirimli tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku