Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Güney İtalya Turları

22.06.2024 - 22.06.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Avrupa’nın Tarih, Kültür, Doğa Cenneti

Elit İtalya Turu THY ile 7 Gece (Bologna Çıkışlı) Ekstra Turlar Dahil

Elit İtalya Turu THY ile 7 Gece (Bologna Çıkışlı) Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 19.07.2024 İtalya Turları Tur Kodu: AVM319 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 5 Tur Tarihi
16.08.202408.09.202415.09.202404.10.202426.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Avrupa’nın Tarih, Kültür, Doğa Cenneti

Elit İtalya Turu THY ile 7 Gece (Ljubljana Çıkışlı) Ekstra Turlar Dahil

Elit İtalya Turu THY ile 7 Gece (Ljubljana Çıkışlı) Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 13.10.2024 İtalya Turları Tur Kodu: AVM444 Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Trend İtalya Turu THY ile 7 Gece Kurban Bayramı Dönemi

Trend İtalya Turu THY ile 7 Gece Kurban Bayramı Dönemi
İstanbul Çıkışlı Kurban Bayramı Turları Tur Kodu: AVM390 Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
7 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Güney İtalya Turları

Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinden olan Güney İtalya’da keyifli bir tatil yapmak ve sevdikleriniz ile güzel anlar yaşamak için sizlere sunduğumuz yurtdışı tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz.Avrupa turları içerisinde ilgiyle takip edilen aynı zamanda yoğun bir şekilde satın alınan paketler içerisinde yer alan ve İtalya turları; birden fazla seçenekle sizlere sunulmaktadır. En kaliteli ve uygun fiyatlı tur seçeneklerinden hemen yararlanabilirsiniz.

Güney İtalya Turları ile Gidebileceğiniz Yerler

 • Bologna
 • Cenova
 • Cinque Terre
 • Como Gölü
 • Floransa
 • Lucca
 • Milano
 • Napoli
 • Palermo
 • Parma
 • Perugia
 • Pisa
 • Pompei

Güney İtalya turları ile gidebileceğiniz yerler bu gezi rotaları ile sınırlı değildir. Güney İtalya, sahip olduğu kültürel mirası nedeniyle gerçek bir turizm destinasyonudur. Her bakımdan turizm için elverişli topraklara sahiptir. Yıllar boyunca bulunduğu konum nedeniyle birbirinden farklı inanışlara ve kültüre sahip uygarlıklar Güney İtalya topraklarında yaşam sürmüştür.

Kültür-Sanat ve tarihi mekanlar

Kültür olarak zenginliği de buradan gelmektedir. Öyle ki; Avrupa ülkeleri arasında kültürel anlamda en zengin ülkelerdendir. UNESCO Dünya Mirası listesinde Güney İtalya’dan toplam 51 tane bölge bulunmaktadır.

Modern çağ ve köklü tarihi arasında sağlam bir köprü kurmuştur. Her dönem kendini geliştirmeye devam ederken aynı zamanda geçmişten gelen her yapıyı, eseri korumayı da başarmıştır. Ziyaretçilerine tarihi canlı bir şekilde göstermeyi başarmaktadır. Aynı zamanda çağa ayak uydurmuş ve modernliğini de sürdürmüştür.

Güney İtalya turu veya Güney İtalya tatili yapmak istiyorsanız, size sunduğumuz tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sevdikleriniz ile Güney İtalya’da muhteşem yurtdışı tatillerinizin tadını çıkarabilir ve güzel anlar biriktirebilirsiniz.

Tarihe yakından tanık olmak istiyorsanız; Güney İtalya turunuz esnasında mutlaka İtalya’nın başkenti olan Roma şehrine uğramalısınız. Avrupa’nın en çok ziyaret edilen şehirler listesinde Roma, üçüncü sırada bulunmaktadır. Dünyanın en güzel şehri tanımı, Roma için kullanılmaktadır.

Dünya’da en çok ziyaret edilen ülkeler arasında ise Roma 13. Sırada yer almaktadır. Yüzyıllar boyunca başkent olarak kalmış ve tarihi zenginliklerini her dönem korumayı başarmıştır.

Yeme - İçme

Güney İtalya topraklarında yer alan bölgeler arasında benzersiz kültürler yaşatılmaktadır. Geçmişi, aldığı göçler ve modern zamanın etkisi ile çok kültürlü bir yapıya sahip olmayı başarmıştır. Bu durum doğal olarak yemek kültürüne de yansımış ve geniş bir sofra kültürü ortaya çıkmıştır.

Yemekleri ile dünyaca ünlü olan Güney İtalya’da ön plana çıkan ve akla ilk gelen lezzeti, pizzadır. Şehirlerinde pek çok farklı pizza türünü misafirleri ile buluşturan restoranlara rastlayabilirsiniz. Detaylı bir şekilde hazırlanan yemeklerinde basit olmaya özen göstermektedirler. Yemek kültürü bu ülkede yer alan halk için oldukça önemlidir. Peynir ve şarap türleri de tamamen kendilerine özgü özellikler taşımaktadır.

Alışveriş ve Etkinlikler

Güney İtalya ve moda arasında kuvvetli bir bağ vardır. Modanın gidişatını Güney İtalya sokaklarından takip edebilirsiniz. Haliyle hemen hemen her noktasında farklı alışveriş olanaklarını sağlamaktadır. Dünyaca ünlü markalara da burada ulaşabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güney İtalya’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

 • Güney İtalya Turu

Güney İtalya Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; her zaman misafirlerine en kaliteli tur hizmetlerini en uygun tatil fiyatları ile sunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin tamamı, detaylı bir şekilde planlandıktan sonra arz edilmektedir. Güney İtalya turu fiyatları araştırması yapmadan önce MNG Turizm olarak sizlere sunmuş olduğumuz uygun Avrupa turları sayfalarını incelemenizi tavsiye etmekteyiz.

Detaylı bir yurtdışı tatil turları araştırması yapmadan kararınızı vermeyiniz. Ucuz paket turları sunan firmamız sizlere taksitli ödeme imkanı da sunmaktadır. Hemen sitemizden Güney İtalya turları için erken rezervasyon yapabilir ve indirimli tur fırsatlarından hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Oku