Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Catania Turları

31.05.2024 - 31.05.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Sicilya ve Malta Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil

Sicilya ve Malta Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 11.07.2024 Malta Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Diğer Tarihler Diğer 4 Tur Tarihi
28.08.202409.10.202427.11.202404.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Palermo ve Catania Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil

Palermo ve Catania Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 26.09.2024 Sicilya Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 1 Tur Tarihi
25.10.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Catania ve Palermo Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil

Catania ve Palermo Turu THY ile 4 Gece Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 16.10.2024 Sicilya Turları Tur Güzergahı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
4 Gece 5 Gün
Diğer Tarihler Diğer 3 Tur Tarihi
20.11.202427.11.202411.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Catania Turları

Catania’da güzel bir tatil ve eşsiz anlar yaşamak için yurtdışı turlar içerisinde sizlere sunduğumuz seçenekleri inceleyebilirsiniz. Avrupa turu seçeneklerimiz arasında yoğun olarak satın alınanlar arasında yer alan ve İtalya turları; pek çok farklı seçenek ile size sunulmaktadır. En iyi kalite standartlarında yurtdışı tatil seçenekleri için firmamızın zengin seçeneklerinden hemen faydalanabilirsiniz.

Avrupa Turları kategorisi içerisinde İtalya turları en çok tercih edilen yurtdışı turlar içerisinde yer alır. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız, hemen sitemizden online rezervasyon yaptırabilir, uygun fiyatlarla bu bölgeye eşsiz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Catania Tur ile Gezilecek Yerler

  • Etna Yanardağı
  • Castello Ursino
  • Cathedral of Saint Agatha
  • Fostana dell’Elefante
  • Monastery of San Nicolò l'Arena
  • Amphitheatre of Catania
  • Ferrovia Circumetnea
  • Giardino Bellini
  • Piazza del Duomo, Catania
  • Roma Tiyatrosu

Catania’da öncelikle görmeniz gereken merkezlerdendir.

Doğanın ve tarihin izlerini keşfedin

Bunların yanı sıra ise Sicilya Adası’nın önemli bir kenti olan Catania’da anıtlar ve doğal güzellikleri de görebilirsiniz. Catania, Etna Yanardağ’ının eteklerinde kurulmuş olan ve tüm renkleri içinde barındıran bir kenttir. Etna Dağı, Avrupa’da yer alan en yüksek ve aktif dağ olma özelliğine sahiptir. Dağın eteklerine kurulmuş olan bu kenti ise düzlük bir ova üzerinde yer almaktadır. Aynı zamanda Simento Nehri de Catania’nın etrafında bulunmaktadır.

Kültür-Sanat ve Tarihi Mekanlar

Tarihi sürecinde Catania, pek çok farklı uygarlık ve millete ev sahipliği yapmıştır. Her bir uygarlıktan günümüze kadar tarihi yapılar gelmese de pek çoğu korunarak bugüne dek getirilmiştir. Kent içerisinde sokaklarda yürüyüş yaparken adeta tarihi bir müzede geziyor gibi hissedebilirsiniz. Göreceğiniz her binanın geniş bir tarihi ve kapsamlı bir hikayesi bulunmaktadır.

Catania turu veya Catania tatili yapmak istediğiniz zaman, size sunduğumuz farklı tur paketlerini inceleyebilirsiniz. Sevdikleriniz ile beraber tarihe tanık olmanın yanı sıra keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız, Catania en doğru tercih olacaktır.

Alışveriş ve Etkinlikler

Alışveriş severler için Catania, butik mağazaları ile hizmet vermektedir. Ana cadde ve kale etrafında alışveriş yapılacak olan mağazaların birçoğu sıralanmıştır. Bir kısmı da Duomo meydanı etrafında yer almaktadır. Aradığınız her şeyi buralarda yer alan mağazalarda rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Catania’da eğlence anlayışı diğer kentlere göre biraz farklı ilerlemektedir. Halkın bir çoğu sokaklarda gece hayatını devam ettirmeyi tercih etmektedir. Ancak kent içerisinde buna rağmen pek çok gece kulübü ve bar bulunmaktadır. Genellikle canlı müzik ve açık hava ile iç içe olan mekanlar, yerel halkı tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Yeme – İçme

Catania mutfağının büyük bir kısmı ile İtalya mutfağı benzerdir. Bir liman kenti olmasını kullanan Catania’da deniz ürünlerinin yer aldığı lezzetler ağır basmaktadır. Yemek için seçeceğiniz bir restoranda taze deniz ürünlerini tatma şansı elde edebilirsiniz. Tavola Calda, en bilinen ve halk arasında da popüler olan yemekleridir. Şehir sokaklarında oldukça rahat bir şekilde kendinize uygun yemek mekanları bulabilirsiniz. Sadece Catania mutfağı değil farklı kültürlerin yer aldığı restoranları da burada bulabilirsiniz.

Catania’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Catania Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm; misafirlerine her zaman en iyi tatil fiyatlarını ve yüksek kalite standartlarını sunmaktadır. Oluşturulan hizmetlerin her biri kaliteli tesislerde ve detaylı planlamalar sonucu misafirlere sunulmaktadır. Catania turu fiyatları araştırması yapmadan önce firmamızın uygun fiyatlı Avrupa turları sayfasında bulunan tur fiyatlarını incelemelisiniz.

Ucuz tur fırsatını yakalamak için Cattanio erken rezervasyon seçeneklerini kullanabilirsiniz. Erken tur rezervasyonu sayesinde indirimli tur fırsatlarından yararlanma imkanı elde edebilirsiniz. Yılın her dönemi yapabileceğiniz turların ödeme yöntemi isterseniz kredi kartı ile olabilir. Dilediğiniz ödeme tercihi ile tatilinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Oku