Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Agra Turları

15.06.2024 - 15.06.2025 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil

Devr-i Alem Rotalar Sri Lanka - Hindistan - Nepal Turu THY ile 10 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 02.10.2024 Nepal ve Hindistan Turları Tur Kodu: 24-01634 Tur Güzergahı
Uçaklı
10 Gece 12 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Agra Turları

Mistik bir yolculuğa çıkmak, binlerce yıllık korunan bir kültüre şahitlik etmek istiyorsanız, Asya turlarımız kapsamında sunulan Agra turları tam aradığınız seçenektir. Hindistan turları, yurtdışı turlar içerisinde özellikle bu kültürle ilişkisi olanların yaygın biçimde terci ettiği özel bir tur paketidir. Siz de hemen Agra tatili yapmak için sitemizde size sunduğumuz paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Hindistan’da gayri resmi olarak kültür başkenti kabul edilen Agra bölgenin en önemli şehirleri arasında yer alır. Yaklaşık 200 yıl ülkenin başkentliğini yapmıştır ve bu sebeple de birçok kültürel miras bu bölgede toplanmıştır. Hindistan başlı başına farklı ve ilginç ülkelerden biri iken Agra tüm bu farklılığı ve ilginçliği yansıtan şehirlerinden biridir. Agra turları bu sebeple mutlaka düşünülmesi ve farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercih etmesi gereken programlardır.

Agra Turu ile Gezilecek Yerler

  • Tac Mahal
  • Agra Kalesi
  • İmparator Ekber’in Mezarı
  • Fetihpur Sikri (Fatehpur Sikri)
  • Kohinoor Jewelers

Hindistan’ın önemli şehirlerinden biri olan Agra bölgenin kültür ve tarihi mirası fazlaca olan bölgelerinden biridir. Bölgede bulunan eserler yalnızca orası için değil aslında tüm dünya için özel bir yere sahiptir. Çünkü kültürel olarak geçmişten günümüze önemli izler taşıyan eserlerdir. Agra iyi bir tur programı dahilinde rahatlıkla gezilip görülebilecek bir şehirdir. Birçok yönden son derece ilginç ve keşfetmeye değerdir. Bir sonraki tatil planınızı bu yönde yapıyorsanız Agra turları ile bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gelmiş Geçmiş En büyük Aşkın Anıtı Sizi bekliyor

Bölgede bulunan Tac Mahal dünyanın en önemli eserleri arasında kabul edilmiştir. Eşsiz mimarisi ve ince işçiliği ile eser mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Eser Cihan Şah tarafından ölen eşinin anısına yaptırılmış ve yapımından önemli malzemeler ve işçilik kullanılmıştır. Baş yapıt kavramını bütünü ile bünyesinde barındıran son derece etkili bir eserdir.

Benzersiz Mimari Dokuya Şahitlik Edin

Şehirde mutlaka görülmesi gereken bir diğer önemli yer Agra kalesidir. Tac Mahal manzaralı bu kale bölgenin mimari olarak eşsiz örneklerini taşıyan bir başka yapıdır. Agra’yı ziyaret ettiğinizde genel olarak tüm tarihi yapılarda inanılmaz bir işçilik ve mimari görebilirsiniz. Her biri kendine özgü özelliklere ve inceliklere sahip bu eserler her yıl dünyanın her yerinden turisti kendine çekmektedir. Agra turları ile sizlerde bölgeyi ziyaret edebilir ve bu eşsiz eserleri yakından görebilirsiniz.

Asya İklimine Dikkat

Agra turları arasında seçim yaparken bölgenin yaz aylarında oldukça yüksek sıcaklık değerlerine sahip olduğunu bilmeniz gerekir. Yüksek sıcaklık değerlerinin yanında ayrıca yüksek nem hakimdir ve çoğu zaman bu sıcaklık ve nem bölgede gezmeyi oldukça olumsuz etkiler. Kış ayları ise kısmen ılık geçer ve daha iyi gezme olanağı sunar. Bu sebeple bölgeyi ziyaret etmek için kış aylarında düzenlenen tur programlarını tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır.

Bu yıl kendinizi ödüllendirmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Agra turları oldukça iyi bir fırsattır. Hindistan’ı keşfetmeye başlayabileceğiniz son derece etkili bir yerdir. Mutlaka tercih edilmesi ve görülmesi gereken bölgeler arasında yer alır. Zengin ve uygun fiyatlı tur programları ile de ayrıca çok daha keyifli hale getirilebilir.

Agra’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Agra Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm farkı ile Hindistan’ın en güzel şehirlerinden biri olan Agra’yı ziyaret etmek oldukça kolaydır. Sizler için hazırlamış olduğumuz tur programları ile bölgeyi son derece konforlu ve etkili bir şekilde gezebilirsiniz. Tur programlarımızın tamamında sizleri bölgede en iyi şekilde ağırlamak için özenler seçtiğimiz konaklama seçimleri vardır.

Agra turları bizlerin farkı ile son derece uygun fiyatlı ve aynı zamanda da dolu dolu geçen turlardır. Yılın belli dönemlerinde kampanyalı ve uygun fiyatlı olarak ayrıca paketler sunulmaktadır. Bunun yanında tur ücretinin taksitli olarak ödeyebileceğiniz kredi kartı seçenekleri vardır. Agra turları için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıp hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Sitemizde ucuz tatil kavramı, kalite ile bir araya geliyor ve ize benzersiz bir yurtdışı tatil deneyimi sunuluyor.

Daha Fazla Oku