Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Yunanistan Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Selanik & Kavala Turu
    • Otobüs ile 3 Gece 4 Gün
    • 6 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Ücretsiz Sağlık Sigortası
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    1
    Yunanistan Turları ve Yunanistan Turları
    Yunanistan; ülkemize olan yakınlığı sebebiyle, yaygın biçimde tercih edilen tatil rotaları arasında yer alır. Osmanlı egemenliğinde geçirilen zamanların etkisi ile ülkenin hemen her noktasında bizim kültürümüze dair izler söz konusu iken, antik çağlara uzanan Yunan tarihinin benzersiz eserlerine de ülkede rastlayabilmek mümkündür. Tabii Yunanistan Turları aynı zamanda deniz ve doğa turizmi maksadıyla da tercih edilir. Ülkenin genelinde Ege dokusuna rastlanırken, hemen her sahibi denize girilen özelliklere sahiptir. Bu özelliği ile herhangi bir Yunanistan tur paketi; doğanın tadını çıkarabileceğiniz bir deneyime dönüşür.

    Otobüs ile Yunanistan Turları 

    Yunanistan Türkiye ile olan mesafesi nedeniyle bazı kentlerine karayolu ile turlar düzenlenen bir ülkedir. Selanik gibi Türkiye’ye çok yakın kentlere ziyaret düzenlenebilmekte, Bulgaristan ve Makedonya’yı kapsayan tur çeşitleri sunulmaktadır. Nitelikli oteller ve konforlu seyahat imkanı sunduğumuz turlarımıza en uygun fiyatlarla katılabilirsiniz.

    Yunanistan’da gezilecek önemli yerler

    Yunanistan, her zerresinde zengin bir tarih birikiminin söz konusu olduğu ve bu antik eserlerin çok iyi korunduğu bir ülkedir. Aynı şekilde doğanın korunması anlamında da dünyanın en ender merkezlerinden bir tanesidir. Ülkenin genel olarak gelir kaynaklarının başında gelen turizm faaliyetleri nedeniyle, ülke dev bir müze görseline sahiptir. Ülkenin hemen her şehrinde gezilip görülmesi gereken bir çok merkez olsa da, yaygın biçimde ziyaret edilen merkezlerin başında elbette Atina gelmektedir. Yunanistan Turları, doğrudan Atina turları biçiminde düzenlenebildiği gibi; paket turlar biçiminde; Kavala, Selanik, Ioannina gibi sık ziyaret edilen merkezleri de kapsayabilmektedir.

    Görmediğiniz yer kalmasın

    Yunanistan Turları kapsamında deneyimli tur rehberlerimiz size Türkçe hizmet verecektir. Görülmesi gereken önemli merkezleri eksiksiz biçimde ziyaret edecek ve seyahatinizin tüm detaylarında eksiksiz biçimde bilgilendirileceksiniz. Biz turlarımızı firmamızın uzun yıllara yayılan deneyimleri sayesinde sahip olduğumuz deneyimle organize ediyor ve size keyifli bir tatil deneyimi sunuyoruz. MNG Turizm’in yurt dışı iş ortakları ve firmamızın kaynaklarının kullanımı noktasında en yüksek standartlar size sunuluyor. Bizimle hemen iletişime geçerek, siz de Yunanistan Turları hakkında detaylı bilgi alabilir, hemen istediğiniz tura rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kaliteli otellerde konaklama, güvenli ve konforlu seyahat imkanlarımızla yılın her döneminde hizmet sunuyoruz.
    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    12 Aya Varan Taksit Avantajı
    Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.