Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Atina Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Atina Turları

Farklı çağlara ve farklı kültürlere ev sahipliği yapan Atina’yı keşfetmek için MNG Turizm Atina turlarını inceleyebilirsiniz.

Atina turu yapmak için kendinize bir fırsat yaratmak istiyorsanız 3 gece 4 günlük, uçaklı Atina turlarını tercih edebilirsiniz. Yunanistan’ın başkenti ve bu eşsiz şehrini gezmek için 2019 tatil planınızı hazırlayabilirsiniz.

Atina tatil turları kapsamında, neolitik çağdan kalma kent kalıntılarına tanık olabilirsiniz. Etrafı tepelerle çevrili şehirde, Dünyanın yedi harikası arasında bulunan Acropolis yer alır. Deniz seviyesinden yüksekte bulunan bu sit alanının adı “Yükselen Yer” anlamına gelir.

Farklı kültürlere ev sahipliği yapmış bu topraklar, Osmanlı döneminden de izler taşımaktadır. Atina turunuz kapsamında bu izleri de yakında görüp inceleyebilirsiniz. Kentte Osmanlı döneminden kalma camii ve Türk çarşıları bulunmaktadır. Atina’nın kalbi ise Sytagma meydanında atar. Meclis ve bakanlık binalarının bulunduğu bu meydan görülmeye değer turistik yerler arasında gelir.

Yunanistan turlarının en sevilen taraflarından biri de eski taverna kültürünün devam ettiriliyor olmasıdır. Atina seyahatine çıkan her turistin deneyimlemesi gereken şeylerden biri de eski taverna gecelerinde eğlenceye dahil olmaktır. Özellikle gece hayatını seviyorsanız, Atina turunuza bir taverna gecesi eklemenizi tavsiye ederiz.

Atina’da gezilecek yerler için MNG Turizm’in tecrübeli rehberlerinden harika öneriler alabilirsiniz. Tur planlarına dahil olarak önemli bilgileri öğrenebilir, eksiksiz bir Atina seyahati yapmış olursunuz.

Alışveriş yapmak için Atina turuna çıkıyorsanız, lüks mağazalar, küçük şirin dükkanlar, kozmetik ürünleri ve geleneksel Yunan pazarları dikkatinizi çekebilir.

Atina turu deniz esintisini de bolca hissedebileceğiniz bir seyahattir. Katılabileceğiniz tekne turları ile seyahatinize renk katabilir, Yunan Adaları’ndan bazılarını görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Romantik bir tatil ya da ailenizde yapmak istediğiniz bir tur programı için Atina seyahati mükemmel bir plan olabilir. Atina’nın mistik ve eski çağlardan kalma romantik havasında siz ve sevgiliniz harika zaman geçirebileceksiniz.

Bize benzeyen bir mutfağa sahip olan Yunanistan’da yerel lezzetleri de denemelisiniz. Yunanistan’da ne yerseniz yiyin, yanına Uzo ya da şarap söylemeyi ihmal etmeyim. Hatta yemekten sonra kahve içmeden olmaz diyenler burada yemekten sonra enfes frappelerini de yudumlayabilir.

Atina turları fiyat ve taksit seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için MNG Turizm seyahat danışmanlarımız ile görüşebilir, harika fırsatlardan kolayca faydalanabilirsiniz.

Atina turları fiyatları ve Atina turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

Daha Fazla Oku