Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Ürdün Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Ürdün Turu
    • THY ile 4 Gece 5 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizesiz Tur
    Ürdün - Kudüs - İsrail Turu
    • Pegasus HY ile 8 Gece 9 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizeli Tur
    1
    Ürdün Turları

    Ortadoğu’nun en egzotik ülkelerinden biri olan Ürdün, yurtdışı turları arasında özel bir yere sahiptir. Ürdün tatili hayalini kuranlar için MNG Turizm, en iyi Ürdün turları hizmetini sunuyor. Ürdün’ün en özel kentleri ve bölgelerine doğru Ortadoğu kültürünü yansıtan bir gezi düşleyenler tur fırsatlarına göz atabilirler.

    Dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış ve birçok kültürü bünyesinde barındıran popüler Turizm merkezlerinden bir tanesi olan Ürdün; size sunduğumuz Ortadoğu turları içerisinde önemli bir Rotayı teşkil eder.

    Benzersiz bir coğrafyada medeniyetlerin kesişim noktasında çok iyi zaman geçirebilir, kendinizi adeta bir film içerisinde gibi hissedebilirsiniz. Bu turlara katılmak için yapmanız gereken online satış sitemizden rezervasyon yaptırmaktır.

    Ürdün Turu İle Gezilecek Yerler

    • Amman
    • Petra
    • Akabe
    • Ölü Deniz
    • Jerash
    • Wadi Rum

    Binlerce Yıllık Tarih Sizi Bekliyor

    Arap Yarımadası en eski medeniyetlerin kayıt altına alındığı ve bu sebeple kültürel mirasın oldukça derin olduğu bir coğrafyadır. Ürdün’ün ilk görülmesi gereken noktası kesinlikle Amman’dır. Tam tamına 10 bin senelik bir tarihi geçmişe sahip olan Amman, Ürdün’ün en egzotik ve mistik kenti olarak da biliniyor.

    Roma ve Bizans kültüründen kalma yapıları ve tarihi dokusu ile Amman tam bir kültür beşiğidir. Kentte Amman Citadel’i gezebilir ve Roma Amfitiyatrosu’nu görebilirsiniz.

    Ürdün’ün bir diğer özel noktası da Petra antik kentidir. Roma mimarisini günümüze taşımayı başaran bir antik kent olan Petra, Ürdün’ün en özel bölgelerinden biridir. “Hazine” olarak anılan ve kentin en özel bölgesi olan noktayı da mutlaka görmenizde fayda olacaktır.

    Kızıldeniz kıyısında yer alan Akabe de Ürdün’ün mutlaka görülmesi gereken bölgelerinden biridir. İsrail ve Mısır ile komşu olan Akabe, Ortadoğu’nun en özel lokasyonlarından biridir. Özellikle dalış sporuna ilgi duyanların tercih ettiği bu bölgeyi mutlaka görmelisiniz.

    Mistik Doğal Güzellikler Hatıralarınızda Silinmez İzler Bırakacak

    Ürdün denilince bir diğer akla gelen nokta da Ölü Deniz’dir. Yine İsrail ve Ürdün sınırında bulunan bu doğal güzellik aynı zamanda dünyanın en alçak noktasını da oluşturuyor. Tuz kayaları ile de ünlü olan bölge her sene yaz döneminde turist akınına uğruyor.

    Antik kentleri ile meşhur bir ülke olan Ürdün, Jerash kenti ile de turistlerin ilgi odağındadır. Roma döneminden kalan bir antik kent olan Jerash, dönemin tarihi dokusunu hale üzerinde taşıyan bir yerleşimdir. Sakin bir turistik bölge olan antik kenti Ürdün geziniz sırasında mutlaka görmelisiniz.

    Çöl turizminin en iyi örneklerinden biri olan Wadi Rum da Ürdün’ün en özel yerlerinden biridir. Öyle ki bu çöl, pek çok film için de arka plan olarak kullanılmıştır. Wadi Rum, her sene belli dönemlerde farklı ülkelerden ziyaretçi akınına uğruyor. Farklı bir seyahat deneyimi için Wadi Rum’u görmelisiniz.

    Enfes lezzetlerle tanışın

    Anadolu'nun Güneydoğu mutfağına çok benzer bir yapısı bulunmakla beraber, ürdün Mutfağı kendine has lezzetleri ile oldukça çekici bir yeme içme ortamını size sunuyor. Et yemekleri başta gelmek üzere, ülkenin kendine has yemek kültürü ile ürdün turları kapsamında tanışabilirsiniz.

    Tabii Ürdün, turistik niteliklerinden dolayı dünya mutfağının tüm çeşitlerinin erişebileceğiniz restoranları da bulabileceğiniz bir merkezdir. Ülkenin herhangi bir noktasında beslenme konusunda sıkıntı yaşamanız söz konusu değildir.

    Alışveriş ve eğlence

    Ürdün bir İslam ülkesi olmakla birlikte, şeriat ile yönetilen resimlerden daha farklı niteliklere sahiptir. Bu kapsamda ülkede batılı ülkelerin eğlence anlayışına benzer yapılar söz konusudur. Bu noktada ciddi kısıtlamalar bulunmaz ve buna bağlı olarak birçok eğlence tesisi ülkede hizmet verir.

    Alışveriş konusunda ise tüm Arap ülkelerinde olduğu gibi Ürdün'de de birçok alternatife erişebilmek mümkündür. Özellikle ülkenin büyük şehirlerinde dünyaca ünlü markaların mağazalarına ulaşabilirsiniz.

    Ürdün İçin Turlar

    • Lübnan – Ürdün Turu
    • Ürdün Turu

    Ürdün Turları Fiyatları Ve Fırsatları

    Ürdün turları mistik ve egzotik atmosferi sayesinde çok tercih ediliyor. MNG Turizm de en iyi tatil anlayışı ile indirimli tatil erken rezervasyon fırsatlarını müşterilerine sunuyor. Yurtdışı tatil fiyatları bakımından oldukça ekonomik olan ucuz tatil fırsatlı Ürdün gezinizi sakın ertelemeyin.

    Uygun fiyatlı yurtdışı turlar, firmamız fırsatlarıyla size dilediğiniz zaman sunulmaktadır. indirimli turlar satın almak, erken rezervasyon indirimleri ile bunu daha avantajlı hale getirmek şimdi mümkün. Ucuz turlar ararken kaliteyi de bununla birlikte elde etmek için hemen sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.