Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Orta Doğu Turları

14.06.2024 - 14.06.2025 tarihleri arasında 2 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Baştan Başa Ürdün Turu THY ile 3 Gece

Baştan Başa Ürdün Turu THY ile 3 Gece
İstanbul Çıkışlı 16.06.2024 Ürdün Turları Tur Kodu: 23-01296 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
3 Gece 5 Gün
Diğer Tarihler Diğer 2 Tur Tarihi
30.08.202420.09.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Shahzadeh N. Igual ile İran Turu - THY ile 6 Gece - Tüm Turlar Dahil

Shahzadeh N. Igual ile İran Turu - THY ile 6 Gece - Tüm Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 01.09.2024 Orta Doğu Turları Tur Kodu: VOT101 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
6 Gece 7 Gün
Diğer Tarihler Diğer 3 Tur Tarihi
29.09.202405.11.202423.11.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Orta Doğu Turları

Orta Doğu’yu siyasi ve askeri karışıklıktan ayrı tutarak gezmek ve geri planda kalan muhteşem güzelliklerini görmek için Orta Doğu turları en uygun seçenektir. Düzenlenen turlar ile bölgeye ilişkin mutlaka görülmesi ve gezilmesi gereken yerler rahatlıkla gezilmektedir. Bu önemli toprakların saklı kalmış güzelliklerini görmek ve tarihi alanlarını gezmek için sitemizde yer alan rezervasyon imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bölge için düzenlenen oldukça önemli tur programları arasından size en uygun olanı tercih edebilir ve yine oldukça uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. 

Orta Doğu Turu ile Gezilecek Yerler

 • Jumeriah Camisi
 • FountainBallet Show
 • Abu Dhabi&IBN Battuta Mall
 • Dubai Çeşmesi
 • Şeyh Saeed Aş Maktoum’un Evi
 • Güvercin Kayalıkları
 • Hamra Bölgesi
 • Martyrs Meydanı
 • Harisa&Jeita&Byblos
 • Beidettine Sarayı
 • Muhammed El Emin Camii

Dünyanın en köklü tarihi mirasına tanık olun

Bir inanışa göre Hz. İsa’nın doğduğu yer olarak bilinen Orta Doğu, bugünkü Türkiye, İran ve Mısır arasında kalan toprağın tamamıdır. Bölge 3 büyük kıtanın birleştiği yer olarak da ifade edilebilir. Farklı etnik grupların ve kültürlerin yanı sıra bölgenin en önemli özelliği 3 büyük dinin bu bölgede doğmuş olmasıdır. Bölge siyasi olarak sürekli bir karışım içerisinde olsa da bulunduğu konum itibari ile önemli bir ticaret merkezidir. 

Benzersiz bir coğrafya sizi bekliyor

Oldukça geniş bir alanı kaplayan Orta Doğu iklimsel olarak da bazı çeşitliliklere sahiptir. Genelinde çöl oluşundan kaynaklı kuraklık olsa da Akdeniz bölgesinde kalan parçasında karla kaplı dağlar görünür. Bunun dışında bazı bölgelerine yıllardır hiç yağış olmamıştır. 

Orta Doğu turları ile bölgeyi ziyaret etmek istediğinizde iklimsel özellikleri dikkate almanız gerekir. Yazları oldukça sıcak ve nemli olan bir bölgedir. Bazı dönemlerde de kum fırtınaları yaşanmaktadır. 

Çölün ortasındaki vahalar

Orta Doğu’da ticaret büyük ölçüde petrol üzerinden olduğundan dolayı bazı şehirleri oldukça zengindir. Bu zenginlikten kaynaklı oldukça lüks ve gösterişli şehirler vardır. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde birçok şehirde hem modern yapıların hem de tarihi yapıların nasıl harmanlandığına şahit olursunuz. 

Bu yönü ile şehirler farklı bir güzelliğe sahiptir. Orta Doğu turları ile tüm bu güzellikleri etkili bir biçimde görebilir ve gezebilirsiniz. 

Orta Doğu tarih ve medeniyet açısından önemlidir. Çünkü bölgenin ilk yerleşim yeri, tarihin başladığı yer olduğu düşünülür. Hem yaşam hem de dinler bu bölgede ortaya çıkmış ve yeşermiştir. Bu yönü ile bölgede birçok tarihi kalıntıya rastlamak mümkündür. 

Tarihi anıtlar ve yerler bakımında aslında çok daha zengin olabilecek bölgede sık yaşanan savaşlar ve iç karışıklıklar bunların zarar görmesine neden olmuştur. Birçok şehirde önemli eserler zarar görmüş hatta yok olmuştur. Buna rağmen bölgede halen görülmesi ve gezilmesi gereken birçok önemli yer vardır. Kudüs bunların arasında ayrı bir öneme sahiptir. 

Yeme - İçme

Orta Doğu zengin mutfağı ile ayrıca damaklara hitap eden bir bölgedir. Orta Doğu turları ile bölgeyi ziyaret ettiğinizde karşılaşacağınız oldukça lezzetli yemekler vardır. Bizim yemek kültürümüze benzemekle birlikte, farklı değerleri bulunan ve her ülke için oldukça çeşitli unsurları bulunan Ortadoğu mutfağının lezzetlerini turlarımız dahilinde tadabilirsiniz.

Alışveriş ve Etkinlikler

Dünyanın en zengin ülkelerini ziyaret ederken alışveriş konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Batı ülkelerinde dahi bulamayacağınız kadar fazla alternatif sizi bu turda bekliyor olacak. Her ne kadar Lübnan için bu seviyede olmasa da, örneğin; Dubai, alışverişin en çeşitlisizine ulaşabileceğiniz merkezdir.

Müslüman ülkeler olmalarına karşın, Ortadoğu ülkelerinin çoğunda oldukça renkli bir sosyal yaşantı ve gece hayatı bulunur. Dubai ve Beyrut gibi merkezlerde çok iyi vakit geçireceğiniz eğlencelere katılabilirsiniz. 

Orta Doğu’ya Ulaşabileceğiniz Turlar

Orta Doğu Turları Fiyatları ve Fırsatları

MNG Turizm olarak sizlere Orta Doğunun en güzel ve en eşsiz yerlerini göstermek için oldukça kapsamlı Orta Doğu turları düzenliyoruz. Düzenlediğimiz bu turlar ile bölgeyi keşfediyor ve geçmişte günümüze tüm tarihi ve kültürel değerlerini öğreniyoruz. Sizlerde hazırlamış olduğumuz bu tur programlarından sizlere en uygun olanı tercih ederek bu eşsiz toprakları keşfe çıkabilirsiniz. 

Erken rezervasyon fırsatları ile Orta Doğu turları arasından size en uygun olanı tercih edebilir ve satın alabilirsiniz. Kolay ödeme kolaylığı ve uygun fiyatlı olarak bu turlara sahip olmak için mutlaka bizleri takipte kalmanız gerekir. 

Orta Doğu turları fiyatları ve Orta Doğu turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Orta doğu turları ile nerelere gidilir?

Orta doğu turları ile nerelere gidilir; ülke ülke gezdiren firmamızın sahip olduğu zengin gezi içerikleri ile gezeceğiniz birçok yer mevcut. Hayalinizdeki ülkeyi gezmek için Orta doğu gezi tarihlerini takip etmeniz yeterli olur. Üstelik yakaladığınız erken rezervasyon ile de indirimli fiyatlara denk gelecek tur ücretleriniz olacaktır. Online işlemler ile satın alma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

Orta doğu turları neleri kapsar?

Orta doğu turları neleri kapsar; gezmek istediğiniz ülkeler mi var, nereleri gezdirdiğimizi merak mı ediyorsunuz? O halde hoş geldiniz şu an tam yerindesiniz. Dönemsel olarak belli tarihlerde çıktığımız gezilere en uygun ve en avantajlı tur fiyatları ulaşmanız mümkün. Sizler hayaline ulaşmak istiyorsunuz bizler de bu isteğinizi en kaliteli hizmet destekleri ile sizlere sunuyoruz. Çevrimiçi satın alma bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. 

Orta Doğu turları kampanyaları nelerdir?

Orta Doğu turları kampanyaları nelerdir;  firmamızın sunduğu destekler ile dilediğiniz turlara en uygun tur fiyatları ile dahil olabiliyorsunuz.  Belirli zaman aralıklarında sunduğumuz kampanya fırsatlarına ve erken rezervasyon şansına ulaşmak için düzenli olarak online işlemlerimizi ziyaret edebilirsiniz. Üstelik tüm gezi planlarınıza canlılık katıyor ve hayallerinizi en güzel şekilde gerçekleştirme amacını taşıyoruz. 

Orta Doğu turları ne kadar tutar?

Orta Doğu turları ne kadar tutar; sıklıkla merak ettiğiniz tur fiyatları konusunda sizlere en kaliteli ve bir o kadar da ekonomik ücretler sunuyoruz. Orta Doğu’da gezmek ve oranın kültürünü kazanmak istiyorsanız gezi tarihlerini kaçırmayın deriz. Üstelik erken tarihlerde yapacağınız rezerveler sayesinde indirimli tur fiyatları şansını yakalarsınız. Çevrimiçi sunduğumuz desteklerden de 7/24 faydalanabilirsiniz. 

Orta doğu turu sırasında nelere dikkat edilmelidir?

Orta doğu turu sırasında nelere dikkat edilmelidir; geziye çıktığınızda dikkat etmeniz gerekenler oldukça kolaydır. Ancak geziye çıkmadan önce yapmanız gerekenler çok daha kolaydır. Orta doğu gezisine çıkarak keşfe başlamak istiyorsanız tur tarihlerini takip etmeniz gerekir. Bu sayede erken yapacağınız yer ayırtma işlemleri sayesinde de indirim kazanırsınız ve tur ücretleri daha da uyguna denk gelir. 

Orta doğu turuna çıkmadan önce hangi hazırlıklar yapılmalıdır?

Orta doğu turuna çıkmadan önce hangi hazırlıklar yapılmalıdır; valizinizi hazırlamadan önce gezinin olacağı tarihlere bakmanız gerekiyor. Bu sayede büyük bir keyifle hazırlık yapabilirsiniz. Üstelik tarihlere baktığınızda eğer erken rezervasyon yapma fırsatını da yakalarsınız. Çevrimiçi ödeme bölümünden tüm detaylara ulaşabilir ve dilerseniz taksit ödeme veya peşin ödeme seçenekleriyle satın almayı tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku