Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

İsrail Turları

17.06.2024 - 17.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

İsrail Turları 

İsrail Turları ile Orta Doğu’da yer alan İsrail’in tarihi atmosferini, şehir yaşantısını, kutsal yapılarını ve harika sahillerini yakından görme ve tanıma fırsatını yakalayabilirsiniz. Her yıl birçok turiste ev sahipliği yapan İsrail’de özellikle Tel Aviv ile Kudüs, yoğun olarak ziyaret edilen yerlerdir. Yaz aylarında ise oldukça renkli bir atmosfere bürünen sahilleri de kendisine birçok turisti çekmektedir. Türkiye ile aynı yerel saati kullanan İsrail’in para birimi de İsrail Sekeli’dir. Fakat turistlik bölgelerde Dolar ve Euro ile gayet kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Akdeniz iklimine sahip olan İsrail’in çöl bölümleri ise yüksek sıcaklık derecesine sahiptir. İsrail’deki eğlence ve gece hayatı da son derece hareketlidir. Tel Aviv’de çok fazla sayıda eğlence mekanı bulunmaktadır. Kudüs’te yer alan Yeni Şehir isimli bölgede eğlence mekanları ile turistlerin en çok ziyaret ettiği yerler arasındadır.  

Farklı bir gezi deneyimi için İsrail Turları ile unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Tarihi yerlerine hayranlık duyacağınız, plajlarının güzelliğine tanıklık edeceğiniz, farklı hediyelik eşyalar satın alabileceğiniz, restoran ve kafelerinde vakit geçirebileceğiniz bir yurt dışı tatiline adım atabilirsiniz. Profesyonel rehberler eşliğinde yaşayacağınız bu tur deneyimi ile İsrail’in tarihini ve kültürünü derinlemesine öğrenebileceksiniz. Farklı bir tur deneyimi ile orta doğuda bir tatil için İsrail Turları seçeneklerini inceleyebilir, bu yolculuğa siz de katılabilirsiniz. 

İsrail Turları ile Nereler Gezilir? 

İsrail Turları ile başta Tel Aviv ve Kudüs olmak üzere İsrail’in birçok ünlü noktasını gezip görebileceksiniz. Sahillerinden çöllerine kadar İsrail’in tüm turistik noktalarını gezebileceğiniz tur programları ile kısa süre de neredeyse tüm ülkeyi yakından görme fırsatını yakalayacaksınız. 

İsrail Tur Fiyatları 

İsrail Tur Fiyatları için tüm İsrail tur programlarını inceleyebilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Her kesime ve bütçeye hitap edebilecek fiyat oranları ile İsrail tur programları için detaylı bilgileri çağrı merkezimizi arayarak da öğrenebilirsiniz. 

En Uygun İsrail Turları 

En uygun İsrail turları için indirim ve kampanyaları takip edebilir, yüksek indirim oranlarıyla ve cazip ödeme koşulları ile unutulmaz bir tur deneyimine katılabilirsiniz. Tüm fırsat ve kampanyalardan anında haberdar olabilmek için e-posta adresiniz ile e-bültenimize kayıt olabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak bir tur deneyimi için uygun fiyat teklifleri sizleri bekliyor. 

Ödeme Seçenekleri 

Dilediğiniz tur programını satın alabilmek için online ödeme sistemimizden kredi kartınız ya da banka kartınızla ödeme yapabilir; satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Visa, Mastercard, AmericanExpress ya da Troy kartlarınız ile güvenilir ve kolay bir şekilde online ödeme sisteminden ödeminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizi arayabilir ya da satış ofislerimizi ziyaret ederek de dilediğiniz tur programını satın almak için detaylı bir görüşme yapabilirsiniz.

Daha Fazla Oku