OK

Warning

Biz Sizi Arayalım
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Arama Zamanı
Hafta içi : 09:00 - 23:00
Hafta sonu (Cumartesi) : 09:00 - 19:00
Hafta sonu (Pazar) : 11:00 - 17:00
Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Küba Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Küba Turu
    • Vizeli Tur
    • THY ile
    • 7 Gece 8 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • 6 Taksit İmkanı
    Meksika & Küba Turu
    • THY ile 7 Gece 8 Gün
    • 6 Taksit İmkanı
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizeli Tur
    1
    Küba Turları
    Yapılan kapsamlı bir araştırma neticesinde dünyanın en çok merak edilen ülkesi olduğu ortaya çıkan Küba, halen daha ziyaretçilerini büyük bir sabırsızlıkla beklemektedir. Hem doğası hem siyası yapısı hem de kültürü ile her yönden ilgi çekici olan bu ülkeyi deneyimli rehberlerimiz eşliğinde keşfetmek ve hem konaklama hem de ulaşımda rahat ederek en güvenli haliyle bu geziyi tamamlamak adına Küba turları için bizleri tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

    Güzergahta Nereler Yer Alıyor?


    Küba'nın her şehri bambaşka güzelliklere sahiptir. İşte bu ülkenin olmazsa olmaz duraklarından olan Havana, Küba turları organizasyonumuzun da ilk durağı olacak ve bu turlarımızda en çok zaman bu kentte geçirilecektir. Esasında Küba kültürünü tanımak ve bu ülkeyi keşfetmek adına başkent Havana benzersiz bir başlangıç teşkil edecektir. Bunun yanı sıra Unesco dünya mirası listesinde yer alan bir diğer otantik kent Trinidad da bu turların bir sonraki durağı olarak misafirlerimize sunulacaktır. Öte yandan yeşil doğası ve benzersiz görünümü ile dillere destan güzelliğe sahip Vinales de bu gezinin bir diğer durağı olarak dikkat çekecektir.

    Değişim Gerçekleşmeden Keşfedin


    Küba, her ne kadar halen daha otantik dokusunu korumaya devam eden nadir ülkelerden bir tanesi olsa dahi son zamanlarda iyiden iyiye değişimin başladığını ifade etmek yanlış olmayacaktır. Şüphe yok ki bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi de ülkenin popüler hale gelmesinden dolayı turizm potansiyelinin bariz şekilde artmış olmasıdır. İşte bu güzel ve sıra dışı ülkeyi değişimin son demlerinde ziyaret etmek sitemizde sizlere sunulan Küba turları son derece işlevsel olacak, belki seneler sonra bakıldığında gururla ve özlemle hatırlanacak anılar biriktirilmesini sağlayacaktır.

    Gezinizi Genişletin


    Küba turlarımızı satın almak istediğiniz zaman sadece Küba ile sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Bunun yanı sıra bu gezinizin içerisinde Meksika turuna da yer verebilirsiniz. Bu kategori içerisinde de firmamız tarafından Küba ve Meksika turları sunulmuştur. Beklentilerinize ve bütçenize uyduğu sürece turun sadece Küba'yı mı yoksa her iki ülkeyi birden mi kapsayacağına sadece sizler karar verebilecek, gezinizi şahsi beklentilerinize göre şekillendirme olanağı elde edeceksiniz.
    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    12 Aya Varan Taksit Avantajı
    Tatilinizi 12 taksit ile satın alma imkanı
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2 000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2019 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.