Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kudüs Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kudüs Turları

Manevi olarak Müslümanlar, Yahudiler ve Hristiyanlar için son derece kutsal olan Kudüs mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında yer alır. Bu önemli toprakları gezip görebileceğiniz Kudüs turları ile bu kutsal toprakları ve oldukça önemli yerleri gezip görebilirsiniz. En iyi fiyat ve en konforlu turlar için takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Kudüs turları ve bölgeye ilişkin daha detaylı bilgi verecek olursak. 

Kudüs Turu ile Gezilecek Yerler

  • Kedumim Meydanı
  • Tarihi Çeşme
  • Mahmudiye Cami Camii
  • Zeytin Dağı
  • Via Dolorosa Street 
  • Kutsal Kabir Kilisesi
  • Mescid-i Aksa
  • Mervani Mescidi
  • Doğuş Kilisesi
  • Nab-i Musa

Kudüs Turu Hakkında

Siyasi ve manevi yönü ile her daim tartışmaların odağında olan Kudüs yüzyıllardır birçok medeniye ev sahipliği yapmıştır. Kudüs’ü İsrail fiili başkent olarak kullansa da yasal olarak böyle bir durum söz konusu değildir. 

Kudüs bu tartışmalı durumların dışında oldukça manevi yönü kuvvetli olduğundan dolayı oldukça merak edilen bir yerdir. Kudüs turu ile rahatlıkla gezilip görülebilecek bir yer olan Kudüs’ü merak ediyorsanız bu turları kaçırmamanızı öneririz. 

İklimsel özellikleri Akdeniz olan Kudüs’te yazlar nemli ve sıcak iken, kışlar ılık ve yağışlıdır. Yani Kudüs turu için kendinize en uygun zamanı bu iklim özelliklerini dikkate alarak seçebilirsiniz. Hangi dine ve inanca sahip olursanız olun Kudüs manevi olarak size iyi gelecektir. Bu yönü ile mutlaka görülmesi ve gezilmesi gereken bir yerdir. 

En Uygun Kudüs Yurtdışı Tur Seçenekleri

Sitemizde yer alan tur seçenekleri ile şehri son derece etkili bir biçimde gezebilir ve görebilirsiniz. Bölgeyi keşfedebilmeniz için bu turlar size sunulan oldukça önemli fırsatlardır. Böyle fırsatları değerlendirerek sizlerde bu eşsiz şehri rahatlıkla keşfedebilirsiniz. 

Oldukça eski bir yerleşim yeri olan Kudüs’te geçmişin izlerini taşıyan oldukça önemli eserler vardır. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde son derece önemli eserleri ve anıtları görebilirsiniz. Kudüs mutlaka dünyada görülmesi ve gezilmesi gereken yerler arasında bulunur. 

Kudüs turları ile kişiler bu imkanları rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Kudüs’te oldukça önemli dini mekanlar vardır. İnançlara ilişkin olarak önemli mekanları ziyaret etmeyi seviyorsanız Kudüs mutlaka öncelikli olarak ziyaret etmeniz gereken yerler arasında bulunur.

Kudüs geçmiş ile geleceğin bir arada yer aldığı önemli bir şehirdir. Geçmişten gelen önemli mekanların yanında ayrıca konaklamak için son derece önemli modern oteller vardır. Turlar ile şehri ziyaret ettiğinizde bu otellerde konaklayarak şehri son derece konforlu bir biçimde tatil yapabilirsiniz. Kudüs turları genel olarak son derece konforlu olduğundan dolayı kişilerin rahatlıkla tercih edebildiği ve keyifle zaman geçirebildiği turlardır.

Yöresel Lezzetlerle Tanışın

Kudüs sahip olduğu zengin mutfağı ile de son derece önemli yerler arasında bulunur. Bölgeyi ziyaret ettiğinizde tadabileceğiniz ve mutlaka denemeniz gereken oldukça önemli lezzetler vardır. Bölgede Avrupa, Asya, Etiyopya ve Yahu mutfağı olmak üzere birçok farklı bölgelere özgü mutfaklar vardır.

Özellikle bölgede son derece önemli Yahudi mutfağına özgü lezzetler vardır. Mutlaka bölgeyi ziyaret ettiğinizde bu lezzetleri tatmanız gerekir. Bu lezzetleri denediğinizde kesinlikle pişman olmayacağınızı bilmenizi isteriz. 

Kudüs’e Ulaşabileceğiniz Turlar

Kudüs Turu Fiyatları ve Fırsatları

Kutsal toprakları MNG Turizm farkı ile en konforlu ve en uygun fiyatlı olarak gezmek istiyorsanız düzenlemiş olduğumuz İsrail turu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için en iyi turları en uygun fiyatlar ile düzenlemeye çalışıyoruz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapma imkânı sunuyor ve ayrıca taksit imkanlarından faydalanmanızı sağlıyoruz. Kudüs turu ve daha fazlası için mutlaka sitemizi ziyaret edin ve sizler için özel olarak hazırlanan fırsatlardan ve kampanyalardan faydalanı

Daha Fazla Oku