Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Kasım Ara Tatilinde Gezilecek 15 Yer

Kasım Ara Tatilinde Gezilecek 15 Yer 

Çocuklar için her tatil dönemi heyecan vericidir. Kasım ayı her ne kadar sonbahar ikliminin arada kalmışlığını taşıyor gibi görünse de eşsiz tatil fırsatlarını bünyesinde barındırır. Çocukların büyük bir tutkuyla beklediği kasım ara tatili, benzersiz bir seyahat rotası oluşturmak için idealdir. Yurt içi ve yurt dışında sayısız seçenek arasından tercihte bulunarak bu sıra dışı mevsimin tadını doyasıya yaşamak mümkündür. Aynı anda eğlence, dinlenme, seyahat ve yeni şeyler keşfetme olanaklarıyla kasım ara tatilinde tur fırsatlarından yararlanabilir. Düşük maliyetleriyle her bütçeye hitap eden kasım ara tatili turları, çocukları merkeze alan seyahat rotasına ve içeriğe sahiptir. İşte konfor ve eğlenceyi aynı anda vadeden kasım ara tatilinde gezilecek 15 yer! 

Yurtdışı Kasım Ara Tatilinde Gezilecek 8 Yer

Yurt dışı turları, kasım ara tatilini değerlendirmek için en ideal tur programlarındandır. Gezilecek birçok kusursuz; Avrupa, Asya ve Balkan şehri bulunur. Türkiye’nin coğrafi olarak içerisinde bulunduğu konum, birçok tarihi ve eşsiz kente kısa sürede ulaşabilme imkanı vadeder. Kasım ara tatilinde çocukların yeni bir şehri keşfetmek kadar öğretici başka bir tatil deneyimi olamaz. 

Fransa

Fransa

Kasım ara tatilinde gezilecek 15 yer tavsiyelerinde ilk sırada Fransa var. Fransa Tüm şehirleriyle dünyanın en özel lokasyonlarından biri olan Fransa, yurtdışında kasım ara tatilini değerlendirmek için son derece doğru bir seçenektir. Paris’te sonbaharın eşsiz ihtişamını hissederken Fransız kültüründen izleri yerinde gözlemlemek kusursuz bir deneyim vadediyor. Çocuklar için birçok eğlence mekanına ev sahipliği yapan Fransa, muhteşem atmosferiyle her mevsim ve dönem ziyaret edilmeye uygun.

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Fransa Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Balkanlar 

Balkanlar

Türk kültürüne yakınlığı, eşsiz lezzetleri ve tarih kokan şehirleriyle Balkanlar, çocukların ilgisini çekebilecek birçok detaya ev sahipliği yapıyor. Kasım ara tatilinde çocukların eğlenirken öğrenmesini istiyorsanız Balkanlar’daki tarih kokan şehirlerin sıradışı atmosferi, oldukça etkileyici bir tatil deneyimi vadediyor. Kasım ayında sonbaharın hüznünü coşkuyla birleştiren Balkan şehirleri, mimari eserleri ve çocuklara özel ayrıcalıklarıyla mutlaka ziyaret edilmeli. Üstelik Balkanlar’a düzenlenen turların büyük bir bölümü, vize gerektirmiyor olmasıyla da Kasım Ara Tatilinde Gezilecek 15 Yer Listesi arasında yer alıyor.

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Vizesiz Turlar sayfasını inceleyebilirsiniz. 

İtalya 

İtalya

Kasım ara tatilinde gezilecek yerler arıyorsanız ailecek eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabileceğiniz pek çok kente ev sahipliği yapan İtalya, doğru bir adres olacaktır. Bologna, Pisa, Milano, Roma, Floransa, Venedik ve daha nice kadim kentiyle, adeta her köşesi tarih kokan İtalya, çocuklara eğlendirirken keşfetmeyi öğretiyor. İtalya turlarıyla ülkenin birçok önemli şehrini yerinde keşfetmek ve Avrupa’nın inşa edildiği coğrafyayı yerinde keşfetmeniz mümkün. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için İtalya Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Fas 

Fas

Kasım ara tatilinde tatil fırsatları arasında sadece Avrupa şehirleri ve ülkeleri yer almıyor. Kadim dünyanın Afrika’ya bakan kanadını temsil eden Fas, benzersiz coğrafyası ve tarih kokan ambiyansıyla eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Son derece geniş yelpazeli seçeneklerle sunulan Fas turlarının bir bölümü; Fas’ın sıra dışı güzelliklerini keşfetmeyi amaçlarken bazı turlar ise bölgenin en özel alanlarında kusursuz bir seyahat vadediyor. Macera dolu Fas turlarında Kuzey Afrika’yı bizzat yerinde keşfetmeniz mümkün. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Fas Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Almanya 

Almanya

Kasım ara tatilinde gezilecek 15 yer listesinde olmazsa olmaz Almanya var. Almanya çocukların en fazla eğleneceği ve eğitim döneminin yorgunluğunu sınırsızca üzerinden atabileceği ülkeler arasındadır. Almanya, modern şehirleriyle en ideal tur rotalarından. Modern şehirciliğin tüm imkanlarını ziyaretçilerine cömertçe sunan Almanya, çocuklara özel etkinlikler ve aktivitelerle kasım ara tatilini değerlendirmek için ideal bir seçenek. Yurt dışına düzenlenen birçok turda ana rotalardan biri olan Almanya’ya farklı tur alternatifleriyle ziyarette bulunabilirsiniz. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Almanya Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

İsviçre 

İsviçre

Kasım ayındaki ara tatilde bir başka uğrak noktası olabilecek yer de şüphesiz İsviçre. Özellikle sonbahar ve kış aylarında tabiatın en cömert haline ev sahipliği yapan bu kuzey ülkesi, çocuklar için sınırsız eğlencenin adresi olabilecek birçok ayrıcalığı da bünyesinde barındırıyor. İsviçre turlarıyla kusursuz bir seyahat rotasının ayrıcalıklı deneyimini içinizde hissedebilirsiniz. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için İsviçre Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Orta Avrupa 

Orta Avrupa

Kasım ara tatilindeki seyahat rotanızı belirleyebileceğiniz bir diğer adres de Orta Avrupa şehirleridir. Dünyanın en karışık ve iç içe geçmiş kültürlerinden birine ev sahipliği yapan Orta Avrupa, kusursuz şehirleri ve sıra dışı tabiatıyla dikkat çekiyor. Ayrıca çocuklar için birçok eğlence alanına da ev sahipliği yapan Orta Avrupa, kasım ara tatilini en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Orta Avrupa Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Dubai 

Dubai

Sıcak bir ülke olması nedeniyle Kasım ara tatilinde gezilecek 15 yer listesinde en çok tercih edilen ülkelerden biri de Dubai’dir. Alışveriş merkezleri eğlence olanakları, turistik mekanları ve coğrafyasıyla son dönemin en turistik mekanlarından olan Dubai, kasım ara tatilinde gezilecek yerler kapsamında mutlaka değerlendirmeniz gereken destinasyonlardan. Özellikle yaz aylarında iklimiyle ziyaretçilerini bazen zor durumda bırakan Dubai, sonbahar aylarında fethedilmeyi bekliyor. Kasım ara tatilinde çocuklarınızla birlikte lüksün ve ihtişamın tadını Dubai turlarıyla çıkarabilirsiniz. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Dubai Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Yurtiçi Kasım Ara Tatilinde Gezilecek 7 Yer

Kasım ara tatili, yurtiçi seyahatleri için de oldukça ideal bir zaman. Türkiye’nin keşfedilmeyi bekleyen birçok özel alanı bulunuyor ve kasım ara tatilinde yeni bir keşif rotası çizmek oldukça mümkün. Yurt içinde kültürel seyahatler yapmayı planlıyorsanız en doğru seçenek farklı program ve planlamalarla özel olarak tasarlanan turlardır. Birçok avantajı bünyesinde barındıran turlar, konforlu ve iddialı bir gezi deneyimi vadeder. Yurtiçi Kasım ara tatilinde gezilecek 7 yer listemizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Van 

Van

Yurtiçi Kasım ara tatilinde gezilecek 7 yer listesinin vazgeçilmezlerinden olan Van, doğal güzellikleriyle adeta mest ediyor. Kasım ayında kartpostalları andıran Van Gölü ile sıra dışı bir gezi rotası vadeden Van, aynı zamanda çocuklara özel etkinlik ve aktivitelerle de ön plana çıkıyor. Dünyaca ünlü kahvaltısını bizzat yerinde deneyimleyebileceğiniz Van’ın, kasım ara tatilinde gezilecek yerler arasında mutlaka bulunması gerekiyor. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Van Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Doğu Anadolu 

Doğu Anadolu

Her bir köşesinde tarih yatan Doğu Anadolu, doğal güzellikleriyle büyüleyen eşsiz bir atmosfere de sahip. Van’da bir kahvaltı için mola verebileceğiniz, Doğubeyazıt’ta eşsiz manzarayı yerinde gözlemleyebileceğiniz, Nemrut Gölü’nün kusursuz güzelliğinde kaybolacağınız Doğu Anadolu seyahat rotaları, çocuklar için de oldukça heyecan verici bir içeriğe sahiptir. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Doğu Anadolu Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Güneydoğu Anadolu 

Güneydoğu Anadolu

Yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise çok soğuk olan Güneydoğu Anadolu, sonbahar aylarında keşfedilmek için en ideal coğrafyalardan biridir. Mardin, Şanlıurfa, Diyarbakır, Gaziantep gibi medeniyetin doğduğu yerlerde sıra dışı bir gezi deneyimi yaşarken, dünyayı hayran bırakan Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin tadına yerinde bakmak mümkün. Çocuklar için her anlamıyla öğretici nitelikte olan Güneydoğu Anadolu turları için en uygun zaman ise kasım ayıdır. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için GAP Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Mardin 

Mardin

Medeniyetlerin başkenti olarak kabul edilen Mardin, benzersiz coğrafyasıyla Orta Doğu’nun en özel şehirlerinden biridir. Kültürü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla insanlığın her dönemine ev sahipliği yapan bu kent, çocukların keşfetmesi için oldukça ideal bir destinasyondur. Mardin gezilerinde birçok tarihi kalıntıyı yerinde gözlemleyebilir ve henüz keşfedilen yeni kültürel miraslara tanıklık edebilirsiniz. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Mardin turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Safranbolu 

Safranbolu

Türkiye’nin dünya çapında en çok tanınan sembollerinden biri olan Safranbolu, gezi rotalarının vazgeçilmez adreslerinden biridir. Evleri ile tanınan bu şirin ilçe, kasım ara tatilinde ziyaret edilmek için son derece ideal bir adres. Eşsiz bir tabiata sahip olan Safranbolu, tarihi dokusuyla huzur ve yeni şeyler keşfetmeyi aynı anda vadediyor. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Safranbolu turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Eskişehir 

Eskişehir

Türkiye’nin Venedik’i olarak tanımlanan Eskişehir, adeta küçük bir Paris gibi. Şehrin tam ortasında akan Porsuk Çayı, modern bir şehir izlenimi veren heykelleri, sanat müzeleri, tarihi Odunpazarı Evleri ile Eskişehir, kasım ara tatilinde gezilecek yerler listesinin ilk sıralarında yer almayı hak ediyor. Çocuklar için sınırsız eğlence olanaklarına da ev sahipliği yapan şehir, şatoları ve lunaparkları ile fark yaratan bir ara tatil deneyimi vadediyor. Üstelik Eskişehir’i ziyaret etmek için en ideal dönem sonbahar aylarıdır. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Eskişehir Turları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Batı Karadeniz 

Batı Karadeniz

Yılın dört mevsimi adeta bir tabiat harikası olan Batı Karadeniz, dünyanın her yerinden ziyaretçi ağırlıyor. Özellikle kültür turları kapsamında yaygın olarakziyaret edilen bölge, sonbahar aylarında kusursuz tabiat güzelliğiyle milli parklarla dolu bir şölen vadediyor. Tabiatın tam ortasında yüksek standartta konaklama sunan otelleri ve sıra dışı eğlence olanaklarıyla çocuklar için son derece ideal bir rota olan Batı Karadeniz, farklı tur seçenekleriyle geniş yelpazeli alternatifler de sunuyor. 

Türkiye’nin dünyaya açılan tur operatörü MNG Turizm’in özel fiyat ve kampanyaları ile eşsiz bir gezi deneyimi için Batı Karadeniz Turları sayfasını inceleyebilirsiniz.