Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Johannesburg Turları

19.06.2024 - 19.06.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Güney Afrika Safari Rotası Turu THY ile 6 Gece

Güney Afrika Safari Rotası Turu THY ile 6 Gece
İstanbul Çıkışlı 18.08.2024 Güney Afrika Turları Tur Kodu: 23-01375 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
6 Gece 8 Gün
Diğer Tarihler Diğer 2 Tur Tarihi
11.11.202407.12.2024
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elegant Güney Afrika Turu THY ile 7 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Elegant Güney Afrika Turu THY ile 7 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 21.09.2024 Güney Afrika Turları Tur Kodu: AFF118 Tur Güzergahı
Uçaklı
Vizesiz Tur
7 Gece 9 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elegant Güney Afrika’da 4 Ülke - Victoria Şelalesi Turu THY ile 8 Gece - Ekstra Turlar Dahil

Elegant Güney Afrika’da 4 Ülke - Victoria Şelalesi Turu THY ile 8 Gece - Ekstra Turlar Dahil
İstanbul Çıkışlı 22.11.2024 Güney Afrika Turları Tur Kodu: AFF117 Tur Güzergahı
Uçaklı
8 Gece 10 Gün
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
400 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Johannesburg Turları 

Johannesburg, yaklaşık beş milyon nüfusa sahip Güney Afrika Cumhuriyeti şehridir. Dünyadaki en büyük elli şehir arasında yer alan Johannesburg, altın ve gümüş ticaretinin yoğun olması ile de bilinen bir kenttir. Dünya çapındaki ününü 2010 yılında gerçekleşen Dünya Kupası Finalleri ile almıştır. Kentin ünü bu tarihten sonra da hızla artmaya devam etmektedir. MNG Turizm olarak, Johannesburg turlarına katılmak isteyen müşterilerimize erken rezervasyon başta olmak üzere ödeme seçenekleri gibi konularda kolaylıklar sağlıyoruz. Ayrıca keyifli, heyecan dolu ve güvenli bir turu uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. 

Johannesburg Turları ile Nereler Gezilir? 

Birçok açıdan özgünlükleri içerisinde barındıran Johannesburg kenti, keşfedilecek çok sayıda güzelliğe sahiptir. Johannesburg turu sırasında Nelson Mandela Meydanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Tarihte ırkçılığa karşı yoğun bir mücadeleye sahne olan Johannesburg kentinde gezdiğiniz müzelerin hemen hemen hepsinde bu mücadelenin izlerini gözlemleyebilirsiniz. Bu müzeler arasında en dikkat çekici olanı ise Apartheid Müzesi’dir. Johannesburg’da bulunan Sterkfontain Mağaraları ve Johannesburg Botanik Bahçesi de doğal güzellikleri görmeniz açısından oldukça ilham vericidir. Afrika kıtasının en yüksek binası olan Top of Africa da yine Johannesburg kentinde yer alır. Johannesburg turları kapsamında Top of Africa’yı ziyaret etme şansına da sahip olabilirsiniz. Johannesburg kentine ve Johannesburg turlarına dair merak ettikleriniz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Johannesburg Turları Fiyatları 

Johannesburg kentinin Türkiye’ye uzaklığı göz önünde bulundurulduğu zaman tur fiyatlarında birtakım değişkenliklerin olduğunu belirtmek gerekir. MNG Turizm olarak size sunduğumuz Johannesburg turları için detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve erken rezervasyon imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca size özel indirimlere de web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. MNG Turizm olarak müşterilerimize, güvenli ve keyifli turları uygun fiyatlarla sunuyoruz. 

Uygun Fiyatlı Johannesburg Turları 

Johannesburg kenti sıradan bir Afrika kentinden çok modern Avrupa kentlerine daha yakın bir mimariye sahiptir. Dolayısıyla dünyanın her bölgesinden turistlerin gözdesi durumundadır. Kente olan turistik ilgi de her geçen gün artmaktadır.Uygun fiyatlarla, keyifli ve bir o kadar da heyecan dolu Johannesburg turlarına katılmak istiyorsanız, MNG Turizm doğru bir tercih olacaktır. Johannesburg turlarına dair merak ettiklerinizin tamamını web sitemizden öğrenebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Johannesburg turlarında müşterilerimize erken rezervasyon ve özel indirimler gibi fırsatlar sunuyoruz. Bunun yanı sıra ödeme yöntemleri konusunda da oldukça önemlidir kampanyalarımız bulunuyor. Kredi kartına taksit imkanı ile gerçekleştirebileceğiniz Johannesburg turları ile keyifli ve heyecan uyandıran bir deneyime yelken açabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimize WhatsApp destek hattı ile de her konuda yardımcı olmayı ihmal etmiyoruz. E-posta destek hattı ve canlı yardımlar da MNG Turizm tarafından Johannesburg turu yapmak isteyen müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm bunlar ve Johannesburg turları hakkında merak ettiklerinizin tamamını web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Oku