Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Frankfurt Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Frankfurt turları 

İnsanlar farklı yerlerdeki güzellikleri, tarihi yapıları, gittikleri yerin en bilinen mekanlarını görmek isterler. Frankfurt’a yapılan turlar da yılın herhangi bir döneminde katılabileceğiniz aktivitelerden biri olarak karşımıza çıkar. MNG Turizm, size bu noktada birçok tur seçeneği karşınıza çıkarmakla birlikte görmek istediğiniz yerleri rahat ve konforlu bir şekilde ziyaret etmenize imkân sağlamaktadır. Turlarımıza her şehirden katılım sağlamanız mümkündür.  

Frankfurt turları ile nereye gidilir? 

Gezilerimiz dünyanın pek çok yerine yapılabilmektedir. Bu rotalardan biri de Frankfurt’tur. Main Nehri kıyısına kurulu Frankfurt tarihi dokunun modern dokunuşlarla zenginleştiği, keyif dolu bir tatil mekânı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kent, Almanya’nın ticari ve finansal bakımdan merkezi olarak kabul görüyor. Asırlardan beri ekonomik açıdan güçlü olmasının getirdiği avantajı iyi kullanan Frankfurt, yalnızca II. Dünya Savaşı’nın izlerini silmekle yetinmemiş. Almanya’nın 5. büyük kenti, yeniden inşa döneminde günümüzde gezginlerin gözdesi olmasını sağlayan birçok özelliğe de sahip olmuş.  

Römerberg Meydanı kentin bir zamanlar kalbi sayılan, günümüzde ise tarihi atmosferi ile gezginleri kendisine hayran bırakan Frankfurt gezilecek yerler listenizin ilk sırasına yazılabilecek yerlerden biridir. Goethe Evi, edebiyat severler için gidilecek bir diğer mekandır.  

Diğer bir yer ise İtalyan Rönesans tarzının tüm görkemini gözler önüne seren Eski Opera Binası, Richard Lucae’nin tasarımına bağlı kalınarak ve Philipp Holzmann’ın finansal desteği ile 1873-1880 yılları arasında inşa edilmiş. Ancak çoğu yapı gibi opera binası da İkinci Dünya Savaşı esnasında gerçekleştirilen bombardımandan fazlasıyla nasibini almış. Buna rağmen gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda hem dış cephesi hem de ana salonu aslına uygun olarak yeniden inşa edilmiş.  

Senckenberg Müzesi, St. Paul Kilisesi, Alman Mimarlık Müzesi gibi mekanlar Frankfurt’ta görülmesi gereken diğer yüzlerce yerlerden bazılarıdır. 

Frankfurt turları fiyatları 

Frankfurt turları fiyatları, sizler için uygun olabilecek fiyatlar seviyesinde sunulur. Firmamızın uyguladığı uygun fiyatlar, firmamızın kendi kalite standartlarına etki etmemektedir. En yüksek kalite standartlarında seyahat imkanını uzun zamandır olduğu gibi, bugün de misafirlerimize sunuyoruz. 

Uygun fiyatlı Frankfurt turları 

Uygun fiyatlı Frankfurt turları MNG Turizm tarafından size sunulur. Firmamızın sahip olduğu alan bilgisi sayesinde gezi imkanını en uygun fiyatlarla size sunar ve güzel bir vakit geçirmenizi sağlar. Bu konuda güveniniz bizim için en önemli önceliğimizdir. Her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmakta ve tüm gücümüzü bu konuda harcamaktayız. 

Ödeme seçenekleri 

Ziyaret etmek istediğiniz yer ile ilgili turları satın alam işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde güvenli ödeme platformu kurulu olup, ödeme işlemlerinizi güvenle online olarak yapabiliyorsunuz. Satın alma tarihlerini seçtikten sonra dilerseniz taksitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Satın alma sürecinin herhangi bir aşamasında sorularınız varsa ulaşabilirsiniz. Ayrıca her kanaldan müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Her konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Güven en önemli noktamızdır.

Daha Fazla Oku