Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Stuttgart Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 3 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Önerilen Turlar
Fiyat Aralığı
-
Tur Süresi
Tur Çıkış Şehri
Vize
Ulaşım Aracı
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Tur Dönemi
Ziyaret Edilecek Yerler
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Elit Alsace Noel Pazarları Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil

Elit Alsace Noel Pazarları Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 05.12.2024 Avrupa Turları Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
3 Gece - 4 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elit Alsace Noel Pazarları Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Basel Çıkışlı)

Elit Alsace Noel Pazarları Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Basel Çıkışlı) MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 12.12.2024 Avrupa Turları Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
3 Gece - 4 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Elit Alsace Noel Pazarları Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Basel Gidiş Dönüş)

Elit Alsace Noel Pazarları Turu THY ile 3 Gece Ekstra Turlar Dahil (Basel Gidiş Dönüş) MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 19.12.2024 Avrupa Turları Tur Güzergahı
Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
Uçaklı
3 Gece - 4 Gün
Kesin Hareketli
Diğer Tarihler Diğer 0 Tur Tarihi
Ekstra 7.500TL'ye Varan İndirim
Paraf Premium'a Özel 500 TL ParafPara
%10'nu Şimdi, Kalanı 35 Gün Kala Öde

Stuttgart Turları

Almanya deniz turizmi bakımından olmasa da, kültür turizmi bakımından oldukça yaygın biçimde tercih edilen lokasyonlardan bir tanesidir. Alman şehirleri genel olarak geleneksel mimari ve modern yapılanmayı mükemmel bir şekilde bir araya getiren uzan şehirlerdir. Bu kapsamda yurtdışı turlar içerisinde en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi ulan Stuttgart turları, Avrupa turlarımız kapsamında sizlere arz edilmektedir.

Avrupa turları denildiğinde akla gelen en uygun seçeneklerden biri olan Stuttgart tatili, Almanya’nın mutlaka görülmesi gereken bölgeleri arasında yer alıyor. Yurtdışı turları seçenekleriyle gezilebilen bu gelişmiş kent gerek kültürel dokusu gerekse de gece hayatı ile turist çekebiliyor. Almanya turları ve Almanya tatili detaylarını bu turun içeriğinde bulabilirsiniz.

Günümüzde Amerika ve Japonya ile birlikte dünyanın en gelişmiş ilk 3 ülkesinden bir tanesi olan Almanya; sahip olduğu yüksek standartlar ile tüm dünyanın merak ettiği bir ülke konumundadır.

Stuttgart büyük Alman şehirlerinden bir tanesi olmakla birlikte, geleneksel mimarinin korunduğu otantik avrupa şehirlerinden birisidir.

Bu nedenle şehir dünyanın her tarafında düzenli olarak turisti ağırlar. Biz de Almanya turlarımız kapsamında size bu seçenekleri sunuyor, en iyi deneyimi yaşayabilmenizi sağlamak için çalışıyor.

Stuttgart Turu İle Gezilecek Yerler

  • Schlossplatz
  • Solitude Kalesi
  • Altes Schloss
  • Mercedes – Benz Müzesi
  • State Gallery
  • Konigsstrasse

Stuttgart kentinin merkezi konumunda olan ve yıl içerisinde pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan Schlossplatz, “Yeni Saray” noktasının hemen ortasında yer alıyor. Kentin en görkemli ve büyük meydanı olan ve Palace Square olarak da adlandırılan bölge özellikle Noel döneminde çok renkli görüntülerle biliniyor.

Geleneksel Mimari Başınızı Döndürecek

Stuttgart denildiğinde bir diğer akla gelen simgesel yapı da Solitude Kalesi’dir Özellikle yapıldığı dönemde avcılık aktiviteleri için kullanılan bir yerleşke olan Solitude Kalesi, kentin kırsal alanlarına olan yakınlığıyla da tercih edilebiliyor. Eşsiz bir manzara ve mimari için Stuttgart gezinizde kaleyi de ziyaret etmelisiniz.

10. yüzyılda inşa edilen ve savunma amaçlı kullanılan bir kale olan Altes Schloss, tarihi en güzel yansıtan yapılardan biridir. Stuttgart’ın en simge yapılarından biri olan ve Eski Kale adı ile de anılan Altes Schloss, aynı zamanda özel sanat eserlerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Kültür ve Sanat

Stuttgart denilince akla ilk gelen noktalardan olan Mercedes – Benz Müzesi, kentin ekonomik yapısını da gözler önüne seriyor. Stuttgart, yalnızca kültürel olarak değil ekonomik olarak da Almanya’nın en özel kentlerinden biridir. Dünya çapında otomotiv firmalarına ev sahipliği yapan kentte

Mercedes – Benz Müzesi de görülmeye değer.

Avrupa’nın en önemli sanat müzelerinden biri olan Stuttgart State Gallery, eşsiz mimari tasarımı ile de göz dolduran bir yapıdır. Planladığını Stuttgart gezisinde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelen bu sanat galerisi pek çok modern ressamın eserlerini de bünyesinde barındırıyor.

Stuttgart’ın en çok ziyaretçi çeken caddelerinden biri olan Konigstrasse, turistlerin en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Belediye Sarayı’nın yakınlarında bulunan bu büyük caddede pek çok yeme içme mekanı da yer alıyor. Özellikle alışveriş yapmak isteyen turistler için ideal bir nokta olan Konigstrasse de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Yeme – İçme

Almanya hemen her şehrinde yoğun Türk nüfusunun bulunduğu bir ülkedir. Bu kapsamda her Alman şehrinde Türk mutfağının çeşitli ürünlerin satıldığı mekanlara erişebilirsiniz.

Ancak Tabii ki yerel lezzetleri tadabileceğiniz pek yok dükkanda birlikte dünyanın diğer mutfaklarının lezzetlerini de şehirde tadabilmeniz mümkün.

Alman mutfağı çok zengin bir mutfak olmamakla birlikte, kendine has değerleri bulunan özel bir mutfaktır. Her ne kadar kimin ürünler bizim damak tadımıza uygun olmasa da, tadı damağımızda silinmeyecek pek yok lezzete de ulaşabilmemiz mümkün.

Alışveriş ve etkinlik seçenekleri

Stuttgart; yüksek yaşam standartları sebebiyle, normal koşullarda da dünya markalarının ürünlerinin satıldığı pek çok mağazaya ev sahipliği yapar. Turizm ihtiyaçlarını karşılamak bakımından, şehirde ekstra seçeneklere ulaşmak elbette mümkündür. Eğlence ve aktiviteler bakımından şehir genellikle kültürel etkinliklerin söz konusu olduğu bir merkezdir. Bununla birlikte Avrupa'nın pek çok şehrine denk bir gece hayatı standarda olduğu söylenebilir.

Stuttgart’a Ulaşabileceğiniz Turlar

  • Alsace – Romantik Yol Almanya Turu

Ankara Hareketli Alsace – Romantik Yol Almanya Turu

Stuttgart turları, firmamız sayesinde artık daha kaliteli ve ucuz. Ucuz tatil ve en iyi tatil imkanları ile hizmet veren şirketimiz, Stuttgart için de indirimli erken rezervasyon fırsatlarına sahiptir. Yurtdışı tatil fiyatları politikasıyla MNG Turizm her daim tercih edilmelidir.

İndirimli yurtdışı turlar satın almak ve avantajlı ödeme koşullarıyla bu seçenekleri ulaşmak için internet sitemizdeki tuz seçeneklerini inceleyiniz. Yüksek kalite standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz, her aşamasında en iyi deneyimi yaşayacaksınız en ucuz tatil seçeneklerini sizlere ulaştırılmaktadır. Hemen rezervasyonunuzu yaptırarak siz de, bu seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Müşteri Destek ekibimize istediğin zaman online veya telefonla bağlantı yapabilirsiniz.

Daha Fazla Oku