Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Ankara Çıkışlı Yurtdışı Turları

25.06.2024 - 25.06.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Ankara Çıkışlı Yurtdışı Turları

İnsanların hayatlarına unutulmaz güzellik getirmesinin yolu seyahat etmekten geçer. Yeni yerler gezmek, yeni lezzetler tatmak ve yepyeni insanlarla tanışmak, her yaştan insan için vazgeçilmeyen bir tutkudur. Özellikle söz konusu yurtdışı seyahatleri olduğunda yüreklerde büyük bir heyecan uyanır. Dünyanın en güzel yerlerini gezmek, en konforlu otellerinde konaklamak ve en benzersiz mimarileri görmek kesinlikle tarif edilmez bir histir. Ankara çıkışlı yurtdışı turları; sizi dünyanın birçok noktasına alır götürür. Farklı rotaları deneyimleyebileceğiniz seyahatiniz esnasında ekonomik fiyatların da tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken görmek istediğiniz yere karar vermek ve bavullarınızı bir an önce hazırlamaya başlamaktır.

Ankara Çıkışlı Paris Turu

Paris; yeni evlenen, evliliğine heyecan katmak isteyen ya da benzersiz deneyime ortak olmak isteyen kişilerin rüyalarını süsler. Bir tarafta tüm ihtişamı ile Eiffel Kulesi, bir tarafta mükemmel doğası ile Paris, kalbinizi fethetmeye hazırlanır. Ankara çıkışlı Paris turu; tek kişilik, çift kişilik ya da çocuklu gitmek isteyen kişiler için farklı ve ekonomik fiyatlara ev sahipliği yapar. Seyahatiniz esnasında sadece gezeceğiniz yerleri düşünün diye, uçak biletinizden konaklayacağınız otele kadar her detay itina ile hazırlandı.

Paris’e vize yaptırarak gidilir. Sağlık sigortası, konaklama, uçuş, havaalanı vergileri ve rehberlik başta olmak üzere birçok hizmet fiyatlara dâhildir. Paris seyahatine Esenboğa Havalimanından başlanır. Paris’ten başlayan yolculuk; her gün farklı ziyaret noktalarını görmeniz için organize edilir. Seyahat boyunca tur rehberi size yardımcı olur. Ancak kendi başınıza geçirebileceğiniz serbest zamanlarınız da vardır. Ekonomik fiyatlı Paris turu sayesinde anılarınıza en benzersiz deneyimi ekleyebilirsiniz.

Ankara Çıkışlı Orta Avrupa Turu

Orta Avrupa turu, birden fazla yeri görmek isteyen kişiler için uygun bir seyahat seçeneğidir. Bireysel ya da grup halinde katılabileceğiniz tur esnasında, farklı yerlerde bulunma şansı elde edebilirsiniz. Tur 7 gün sürer. 7 günde onlarca nokta ziyaret edilir. Tur rehberimiz gittiğiniz yerlerin tarihi ve ilginç özelliklerini size aktarır. Ayrıca sizler için en doğru noktalarda konaklama ve yeme – içme hizmeti verilir.

Tura katılacak kişiler Ankara Esenboğa Havalimanında bir araya gelir. Sabah saatlerinde uçak kalkar. İlk olarak İstanbul’a aktarma sağlanır. Ardından Viyana’ya gidilerek unutulmaz tatilin rotası çizilmeye başlanır. Seyahatiniz esnasında görebileceğiniz yerler Viyana’nın yanı sıra; Budapeşte ve Prag’dır. Gittiğiniz her şehirde tüm doğal güzellikler ve tarihi eserler size aktarılır. Fiyatlara dâhil hizmetlerin yanı sıra, kendiniz de vakit geçirebilirsiniz. Seyahatin son günü, lüks ve konforlu otelde yapılan kahvaltının ardından dönmek üzere yola çıkılır.

Ankara Çıkışlı Kiev Turu

Ukrayna’nın başkenti Kiev, rüyalarınızı gerçekleştirmek üzere sizleri bekliyor. Kiev’in iklimi Türkiye’ninkine çok benzer. Bu nedenle kışın giderseniz üşürsünüz, yazın giderseniz yanarsınız. En doğru iklim genellikle bahar aylarıdır. Turistlerin uğrak yeri olan Kiev, cezbedici sokaklara ev sahipliği yapar. Ülkenin en cezbedici özelliği vize ya da pasaport gerekmemesidir. Evet, yanlış okumadınız! Ülkeye giderken yanınızda götürmeniz gereken tek şey kimliğinizdir.

Kiev oldukça ucuz bir ülkedir. Damak tadı ise Türkiye’ninkine oldukça benzer. Kiev turu esnasında göreceğiniz birçok nokta vardır. Bunlardan bazıları: Ayasofya Meydanı, Opera Binası, Altın Kapı, Dostluk Heykeli ve Mihaylovski Kilisesidir. Turunuz esnasında, rehberimiz size öncülük edecektir.

Ekonomik fiyatlara sahip Kiev turu Ankara Esenboğa Havaalanı kalkışlıdır. Herhangi bir aktarma olmadan Ukrayna’ya uçak kalkar. 4 günlük yolculuk esnasında lüks otellerde konaklama imkânını ekonomik fiyatlarla elde edersiniz. Eğer siz de ucuz ve ihtişamlı bir ülkeyi gezmek isterseniz kesinlikle Kiev’i görmenizi tavsiye ederiz.

Ankara Çıkışlı Klasik İtalya Turu

Ölümsüz şehir İtalya, konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Tarihin kültür ile birleştiği şehir, eşsiz damak zevki ile unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşamak isteyen kişileri cezbediyor. Ankara çıkışlı İtalya turu, vizesiz geçiş imkânı tanıyor. Milyonlarca turistin uğrak noktası olan İtalya turunda ilk yer: Roma. Şehrin romantikliği, özellikle yeni evlenen balayı çiftlerine heyecan veriyor. Ayrıca binlerce yıllık eserler, nefes kesici mimariye ev sahipliği yapıyor

Klasik İtalya turunda diğer rotalar ise; Venedik ve Floransa. Her şehirde başka bir güzelliğe ortak olacağınız seyahatiniz boyunca, rehberimiz size yol gösterir. Ayrıca lüks ve konforlu otellerimizde dinlenme imkânı elde edersiniz. Tura dâhil olan hizmetlerden bazıları: uçak bileti, konaklama,  transfer ücreti, havaalanı vergisi ve panoramik şehir turudur. Bununla birlikte birçok hizmette firmamız sizlere yardımcı olur. Tura Esenboğa Havalimanından başlanır. Aktarma yapılmadan Roma’ya uçuş gerçekleşir.

Ankara Çıkışlı Prag Turu

Çek Cumhuriyeti’nin başkenti olan Prag’da; kültür, tarih ve romantizm bir arada yaşanır. Her yaştan turistin görmek istediği yerler arasında olan şehir turunuz boyunca, tur rehberi size yardımcı olur. Her detayın özenle düşünüldüğü Prag turu esnasında, konfor ve rahatlığı hissedersiniz. 

Tur seyahatiniz kültürel ve dini mekânların yanı sıra eğlenceli alternatiflere de ev sahipliği yapar. Yeme – içme ve diğer etkinliklerin de düşünüldüğü Prag seyahati, sabah saatlerinde başlar. İstanbul aktarmalı olan yolculuk 4 gün sürer. Her gün farklı bir noktada keyifli vakit geçirme imkânı elde edersiniz.

Siz de rüya gibi bir seyahat etmek isterseniz Ankara çıkışlı yurtdışı turlarımızı inceleyebilir, gitmek istediğiniz ülkeye karar verebilirsiniz. Ayrıca ekonomik fiyatlarımız sayesinde unutulmaz tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Oku