Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Kiev Turları

28.05.2024 - 28.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Kiev Turları 

Vizesiz girilebiliyor olmasıyla hemen herkesin gitmek üzere plan yaptığı ve bunu kolaylıkla uygulayabildiği Kiev, Türkiye’ye göre yaşaması daha ucuz bir ülke olmasıyla da tercih sebebi oluyor. Kiev’de hem gezintinin hem de alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Mng Turizm ile en uygun fiyatlı Kiev turları erken rezervasyon gibi imkanlarla daha da avantajlı hale gelir. Çeşitli ödeme kolaylıkları ile tatilinizi önceden planlar, vakti geldiğinde bütçe sıkıntısı yaşamaksızın tatilinizi yapar, doyasıya gezersiniz. Tüm bu imkanlardan faydalanmak ve diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kiev Turları ile Nereler Gezilir? 

Kiev Ukrayna’nın başkenti ve önemli bir şehir olmasıyla orantılı olarak oldukça fazla gezilecek yere ve yapılacak aktiviteye sahip. Vladimirskaya caddesi üzerinde bulunan opera ve bale binasını görüp mimarisiyle Ayasofya Camii’ni andıran Aziz Sofya Katedrali, Altın Kapı ile devam edilir. Şehir manzarasını izlemek için tercih dostluk heykelinin bulunduğu dostluk tepesi olmalı. Arnavut kaldırımlarıyla Andriyivsky yokuşunda kafelerin, sanat galerilerinin tadını çıkarabilirsiniz. Khreshchatyk Caddesi Kiev’in ana caddesi olup ülkenin kurucuları için yapılmış anıt ve baş melek Mikail heykeli burada yer alıyor. 2.Dünya Savaşı Müzesi’nde tarihe şahitlik edecek, anavatan heykelini göreceksiniz. 

Siteden satın alacağınız turlar ile tüm bu yerleri ve daha fazlasını görme fırsatı elde eder, bunu kaliteli bir hizmetle deneyimlersiniz. Sitede yer alan Kiev turları, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmalar tarafından sağlanmakta olup bu turlar en iyi tatil deneyimini size yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Konaklanacak oteller ve tur kapsamında alınacak tüm hizmetler ise titizlikle seçilir. Tur hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Kiev Turları Fiyatları 

Kiev turları fiyatları bakımından en avantajlı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Üstelik çıkış noktası haricindeki illerden gelecek olan misafirlerimizi transfer ediyor, paket fiyatlandırma kapsamında hizmet sunuyor, bütçenize en uygun tatil ve turları listeliyoruz. Kiev tur fiyatları, burada geçirilecek gün sayısı, konaklanan otellerin özellikleri gibi pek çok unsura göre değişkenlik gösterebilmekte olup pek çok tur hizmetini ve en uygun fiyatlı Kiev turu fırsatını  yakalamak için sitemizi ziyaret edebilir, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

En İyi Kiev Turları 

Kiev’de ikinci dünya savaşının acı izlerine şahitlik edeceğiniz, tarihi eserleri inceleyeceğiniz, doğu Avrupa kültürünü deneyimleyeceğiniz günler geçirmek isterseniz sizin için en iyi tatil seçeneği Kiev turları olabilir. En iyi Kiev turları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Ödeme Seçenekleri 

Kiev turları için ödemelerinizi peşin ve ya taksitli olarak yapabilir, erken rezervasyon ve kampanya dönemleri ile tatilinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Daha fazlası hakkında bilgi almak için belirtilen çalışma saatleri içinde çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden ya da whatsapp destek hattından yardım alabilir, bilgi almak ve tur satın almak için sitemizi ziyaret edebilir, bizlere e-posta aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Oku