Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih

Yürüyüş Turları

29.05.2024 - 29.05.2025 tarihleri arasında 0 tur fiyatları listelenmiştir.

Sonuçları Filtrele
Uygula
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele
Kategoriler

Yürüyüş Turları 

Havaların güzelleşmesi ile birlikte yürüyüş turları da artış göstermiştir. Özellikle doğa yürüyüş turları en çok tercih edilen aktiviteler arasında yer alır. Eşsiz bir doğa yürüyüşü özellikle hafta sonları herkese iyi gelir ve enerji depolanmasına yol açar. En güzel yürüyüş turları için MNG turizm sizlere hizmet etmektedir. Birçok şehirde düzenlenen yürüyüş turları avantajlı fiyatları ve imkânlarıyla sitemizde yer almaktadır. 

Yürüyüş turları gidilecek olan şehrin en gözde ve meşhur yerlerinden seçilmektedir. Tur boyunca ulaşım, yeme içme ve aktiviteler tarafımızca organize edilerek sizlere sunulmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti için titizlikle çalışır ve sizlerin mutlu olması için hizmet ederiz.  

Yürüyüş turları boyunca doğal güzellikleri görme, kültürel mirasa tanıklık etme ve sosyalleşme imkanına sahip olursunuz. Özellikle Likya Yolu yürüyüş turu kültürel mirasımıza tanıklık ederken ağaçlı yürüyüş yollarında keyifle vakit geçirmenize olanak tanır. MNG turizm olarak sunulan imkanlar arasında yürüyüş tur rehberleri sizlere rota için öncülük eder ve bilgiler vererek öğrenmenize katkı sağlar. 

Yürüyüş turları ile nereler gezilir? 

Yürüyüş turları ile birçok şehri gezmeniz mümkündür.  Özellikle doğal güzellikleri ile meşhur yerleri keşfedebilir ve kültürel yerlere tanıklık edebilirsiniz. Yürüyüş turları esnasında farklı hediyelik ürünler de satın alarak anı biriktirebilir ve tatilinizi değerlendirebilirsiniz. İlginizi en çok çeken ve görmeyi en çok arzuladığınız yerlere MNG turizm sayesinde ulaşmanız mümkün. Sizler de tatil planlarınızı yapmadan önce sitemize bakarak fiyat ve bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Yürüyüş turları fiyatları 

Genellikle yürüyüş turları fiyatlarını gidilecek olan bölgenin uzaklığı, tura dahil olan yeme ve içme yerleri ile ulaşım aracı belirlemektedir. Bu nedenle tercih edeceğiniz yürüyüş turu fiyatları farklılık gösterir.  Kendinize ve bütçenize en uygun turu MNG turizm sitemizden keşfedebilirsiniz. Sizlere yıllardır hem yurt içi hem de yurt dışı tur hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bizlere ulaşarak bilgi alabilir ve dilediğiniz yürüyüş turu için rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. 

En uygun yürüyüş turları fiyatları 

Yürüyüş turları bahar ve yaz mevsiminin gelmesiyle çeşitlenip artmaktadır. Hemen hemen her hafta farklı rotalarda yürüyüş turları MNG turizm olarak organize edilmektedir. Tur programlarına ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan ve erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak için sitemize göz atabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik yurt içi ve yurt dışı tüm yürüyüş turları sitemizde sizler için mevcuttur. 

Ödeme seçenekleri 

Dilediğiniz şehir ve bölgedeki yürüyüş turları için sitemize girerek seçim yapabilirsiniz. Burada hem yürüyüş turları bilgilerine hem de fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilir ve kendinize en uygun ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Ödemeler avantajlı fiyat fırsatları ile sizler için daha da uyguna gelmektedir. Dilerseniz ödemeleri peşin veya banka kartı ile ödeyebilir veya kredi kartı ile taksitli imkanlardan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. 

Daha Fazla Oku