Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Polonya Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Almanya - Polonya Turu (Doğu Avrupa'nın Mücevherleri)
     MNG Elit Tur: Tüm geziler dahil, ekstra tur ödemesi yok!
     • THY ile 5 Gece 6 Gün
     • 3 Taksit İmkanı
     • İstanbul Hareketli
     • Türkçe Rehberlik Hizmeti
     • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    Büyük Polonya - Almanya Turu
    MNG Elit Tur: Tüm geziler dahil, ekstra tur ödemesi yok!
    • THY ile 7 Gece 8 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    MNG ElitYeni
    1
    Polonya Turları
    Doğu Avrupa’nın tarih ile modern dünyanın buluştuğu merkezlerinden bir tanesi olan Polonya, ülkemizden çok sayıda turistin tercih ettiği önemli tatil rotalarından bir tanesidir. Biz Polonya Turları kapsamında sadece bu ülke için değil, birçok ülkeyi kapsayan büyük turları da sunabiliyor ve zengin bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Kuzey Avrupa’da benzersiz bir tatil deneyimi sunmak amacıyla planladığımız tatil paketlerimiz, herkes için en iyi tatil deneyimini sunuyor. Dilediğiniz pakei tercih edip, birçok farklı rotayı ziyaret edebilirsiniz.

    Avrupa’nın en büyük şehirlerinden olan Polonya; Almanya, Çekya ve Slovakya ile sınır komşusudur. Polonya Turları paketleri içerisinde bu ülkeleri de görebileceğiniz seçenekleri sunuyor ve kapsamlı bir tatil yapabilmeniz için gerekli şartları oluşturuyoruz. Baltık ülkelerinin çoğunu ziyaret edebileceğiniz paketlerimizi hemen satın almak için tek yapmanız gerek müşteri temsilcilerimizle görüşmek. Size benzersiz fiyatlarla tam aradığınız tatili sunmak için hizmetinizdeyiz.

    Polonya’da Gezilecek Yerler

    Polonya köklü tarihi bulunan Avrupa’daki en çarpıcı ülkelerden bir tanesidir. İkinci dünya savaşının izlerini hala üzerinde taşımakla birlikte, geleneksel mimariyi korumayı başarmış ve bir çok kentinde 18.yüzyıl Avrupa mimarisinin izlerini yoğun biçimde taşımaktadır. Kuzey Avrupa’da gezilmesi gereken en önemli merkezlerden birisi olan ülkede Polonya Turları kapsamında, Poznan, Varşova, Krakow, Wroclaw gibi şehirler en popüler kentlerdir.

    Varşova, soğuk savaş döneminde Sovyet egemenliğinde kazandığı doku ile birlikte, öncesindeki Alman egemenliği dönemi ve geleneksel izlerin tamamını koruyan büyüleyici bir şehridir. Biz turlarımızda bu merkezlerin tamamını görmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz turlarımızı Almanya ve Slovakya’yı kapsayan paketler kapsamında satın alabilir, ya da daha geniş turları tercih edip, seyahatinize İsveç ve Danimarka’yı da ekleyebilirsiniz.

    En İyi Tatil Deneyimi İçin Harekete Geçin

    MNG Turizm; uygun fiyatlarla kaliteli bir tatil deneyimi yaşamanız için yılların birikimini hizmetinize sunar. Turlarımızda konforlu seyahat koşullarının elde edilmesi için nitelikli hava yollarını tercih eder, ziyaret edeceğiniz ülkelerde konaklama ve karayolu seyahatleri için de aynı kaliteli hizmeti alabilmenizi sağlarız. Bunun yanında Türkçe tur rehberlerimizin eşliğinde, ziyaret ettiğiniz mekanlarda yabancılık çekmemeniz ve görülmesi gereken her yeri en detaylı biçimde görebilmeniz için planlı bir seyahat sunarız. Turlarımıza erken rezervasyon fırsatları ve kampanyalı fiyatlarla hemen katılmak için bizi telefonla arayabilir, dilerseniz elektronik posta göndererek, merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan canlı destek hattı üzerinden de dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beklemediğiniz kadar güzel bir tatil için, şimdi harekete geçin.
    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.