Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Beyrut Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Beyrut Turu
    • Vizesiz Tur
    • THY ile
    • 3 Gece 4 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • 3 Taksit İmkanı
    1
    Beyrut Turu

    Orta Doğu’nun incisi diye anılan ve Lübnan’ın başkenti, aynı zamanda en büyük şehri olan Beyrut, Akdeniz sahillerine uzanan lokasyonu ile egzotik ve sakin bir Beyrut turu düşünenlerin uğrak noktasıdır. Kentin, gelişmiş kültürel yapısı ve turist çekmeye yönelik olanakları tercih sebeplerinin başında geliyor. Beyrut gezi rehberi ile güzide kenti daha yakından tanıyabilirsiniz.

    Beyrut Hakkında Genel Bilgiler

    Beyrut, hem Arapça, İngilizce hem de Fransızca dillerinin günlük hayatta kullanıldığı bir şehirdir. Kentin resmi dili Arapça da olsa kent nüfusu ve turist sayısı İngilizce’yi de gayri resmi diller arasına sokmuştur. Para birimi olarak Lübnan lirasının kullanıldığı kentte dolar kullanımı da oldukça yaygındır. Tarihinde pek çok iç problemle mücadele etmiş olmasından kaynaklı kent nüfusunun büyük bir çoğunluğunu yabancı kökenli insanlar oluşturuyor. 

    Lübnan halkının hatırı sayılır bir bölümü yurtdışı ülkelerine yerleşmiş vaziyette. Hem deniz turizmi hem de kültürel ve tarihsel açıdan önemli bir kent olan Beyrut, 6-7 günlük bir tatil planını hak ediyor.

    Beyrut’ta Gezilecek Yerler

    Downtown adı verilen bölgede lüks mekanlara rastlamak mümkün. Bunun yanı sıra parlamento binası, Roma kalıntıları, belediye binası, El Amin Camii, Al Omari Camii, Yıldız Meydanı ve Saat Kulesi gibi kentin simgelerini de bu bölgede bulabilirsiniz. Beyrut, Güvercin Kayalıkları olarak bilinen doğal sembolleriyle de oldukça ünlü. Kayalıkların etrafında düzenlenen bot gezilerine katılabilirsiniz. Böylece hem denizin hem de bu enteresan doğal yapıların tadını çıkartabilirsiniz. Diğer bir yandan da Ulusal Müze’yi ziyaret edebilir 1942 yılından günümüze dek hizmet veren müzedeki eserleri görebilirsiniz.

    Beyrut Çevresinde Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

    Beyrut demişken kentin çok yakınında kalan eşsiz güzellikleri de görmeden geçmemelisiniz. Kente 20 km uzaklıkta olan Jeita Mağarası mutlaka görülmesi gereken doğal güzelliklerin başında geliyor. Bunun yanı sıra Baalbek Harabeleri, Bekaa Vadisi ve Sidon gibi tarihsel kalıntılar da oldukça büyük önem taşıyor. İnsanlığın en eski yerleşim yerlerinden biri kabul edilen Biblos da kente yalnızca 36 km uzaklıkta. Ayrıca Beyrut; İncil’e ismini veren, Lübnan’ın en çok ziyaret edilen yerlerindendir.

    Mükemmel bir Beyrut Tatili Yapın

    Orta doğunun en bezersiz lokasyonlarından bir tanesinde unutulmaz bir tatil yapmak istiyorsanız, şimdi harekete geçin. Beyrut tatili veya Beyrut uçak bileti satın alma işlemleriniz için size MNG Turizm tarafından sunulan benzersiz kaynakları hemen kullanabilirsiniz. Bizim size sunacağımız tatil seçenekleri içerisinden size en uygun olanına saniyeler içerisinde karar verip, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.

     Bizim için size en iyi hizmeti sunuyor olmak öncelik olmakla birlikte, satın alacağınız tatilin size en uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamak da son derece önemlidir. Fırsat turları ve ucuz uçak bileti seçeneklerimiz ile size en iyi seçenekleri sunuyor olacağız.


    Beyrut  turları fiyatları ve Beyrut turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.