Kaç Kişi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
2.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+
3.Çocuk Yaşı
<1 - 18
-
+

Belgrad Turları

Filtreler
Fiyatı Olan Turları Göster
Turlar
  Kalkış Yeri
    Sırala :
    Popüler
    Fiyat (Artan)
    Fiyat (Azalan)
    Otobüs ile Büyük Balkanlar Turu
    Tüm geziler dahil, ekstra tur ödemesi yok!
    • Lüks Otobüs ile 7 Gece 8 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Yeşil Pasaporta Vizesiz Tur
    6 Gece Otel Konaklamalı / 6 Akşam Yemeği Dahil!
    Büyük ve Yeni Balkanlar Turu
    • Pegasus Hava Yolları ile 7 gece 8 gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizesiz Tur
    Büyük Balkanlar Turu Vizesiz 5 Ülke
    THY ile 7 Gece 8 Gün
    Tüm geziler dahil, ekstra tur ödemesi yok!

    Büyük Balkanlar Turu
    • THY ve Pegasus HY ile 7 Gece 8 Gün
    • İstanbul Hareketli
    • 3 Taksit İmkanı
    • Vizesiz Tur
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    Otobüs İle Büyük İtalya - Yunanistan - Balkan Turu
    • Lüks Otobüs ile 7 Gece 9 Gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Türkçe Rehberlik Hizmeti
    • Vizeli Tur
    Belgrad Turu
    • Pegasus Hava Yolları ve THY ile 3 gece 4 gün
    • 3 Taksit İmkanı
    • Vizesiz Tur
    1
    Belgrad Turu

    Balkanların sevilen ülkesi Sırbistan’ın en büyük kenti ve aynı zamanda başkenti olan Belgrad, oldukça köklü bir tarihe sahip. Uygun fiyatlı, sakin ve birden fazla etkinlik imkanı tanıyan turistik lokasyonlar arasında başı çeken bu kente ülkemizden ulaşım oldukça rahat sağlanabiliyor. Kent hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşmak için Belgrad gezi rehberi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz.

    Belgrad Hakkında Genel Bilgiler

    Belgrad, Avrupanın en eski üçüncü kenti olarak adlandırılıyor. Köklü bir tarihi geçmişe sahip olan kent, pek çok önemli devlete ev sahipliği yapmış konumda. Orta Çağ döneminde Osmanlı İmparatorluğu tarafından fethedilen kent, I. Dünya Savaşı’nın hemen ardından Yugoslavya’nın başkenti oluyor. Yugoslavya’nın parçalanmasının ardından bağımsızlığına kavuşan kent, günümüzde Sırbistan’ın başkentidir.

    Kent, tüm bu sebeplerden dolayı birden fazla etnik kimliğe ev sahipliği yapıyor. Kentte yaygın olarak bulunan etnik kimlikler arasında Hırvatlar, Bosnalılar, Makedonlar ve Sırplar yer alıyor.

    Kente ülkemizden ulaşım uçak seferleri ve demir yolu vasıtası ile sağlanabiliyor. Kent, yılın her mevsimi ayrı turistik özelliklere sahip olduğundan seyahat planınızı yapacağınız zaman dilimi pek de önem teşkil etmiyor.

    Belgrad Turlarında Gezilecek Yerler

    Belgrad, Cumhuriyet Meydanı ile çok fazla turist geçebiliyor. Kentin tüm akışı bu meydanda sağlanıyor ve aynı zamanda bir takım kültürel faaliyetler ya da binalar da yine bu lokasyonda bulunuyor.

    Cumhuriyet Meydanı’nın yanı sıra Osmanlı döneminden kalan Kalemegdan’ı gezebilir Aziz Sava ve Aziz Mark kiliselerini ziyaret edebilirsiniz. Orta Çağ’ın pek çok özelliğini barındıran kentte Taş Meydan’da dolaşarak dönemin mimarisine hakim olabilirsiniz.

    Belgrad’da Konaklama Ve Yeme İçme

    Belgrad, Türkiye vatandaşları için vize talebinde bulunmuyor. Bu yüzden kentte tatil yapabilmek görece uygun fiyatlara denk geliyor. Konaklama konusunda da her gelir grubuna hitap eden seçenekleri bulunan kentin pek çok meydanında lüks ve orta nitelikli oteller bulunuyor.

    Kentte yeme içme kültürü de bir o kadar gelişmiş vaziyettedir. Özellikle kırmızı etin çokça tüketildiği ve yöresel pek çok yemekte kullanıldığı kentte uygun fiyatlı ana yemek yeme şansınız da çok fazladır.

    Belgrad otellerinde konaklama; bizi tercih ettiyseniz sizin için son derce avantajlı olacaktır. Size mükemmel fırsatları en iyi fiyat zemininde sunuyor ve kaliteyi en uygun koşullarla elde etmenizi sağlıyoruz. Uçak bileti fırsatlarımız da sizin için ekstra avantajlar olarak sunuluyor.

    Belgrad Turu'nu Deneyimlemek için bize ulaşın

    Firmamız sizin için en iyi deneyimi elde edebileceğiniz seçenekleri sunuyor. Bizim size sağladığımız fırsatlardan taksitli ödeme yaparak faydalanabilir, mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kalite odağında sunduğumuz hizmetlerimizden şimdi faydalanmaya başlamak için sitemize girerek seyahat etmek istediğiniz tarihleri seçin. Otel rezervasyonu ve uçak bileti seçeneklerimiz size listeleniyor olacak ve en iyi koşullarda seyahat etmeniz sağlanacaktı. Müşteri destek ekibimiz ne zaman isterseniz hizmetinizde olacaktır.


    Belgrad turları fiyatları ve Belgrad turu erken rezervasyon fırsatlarından haberdar olmak için bülten'imize kayıt olabilirsiniz.

    E-Bülten

    Tatiliniz Güvende
    20 yıldır MNG Tur'a güvenen milyonlar arasına katılın
    Müşteri Memnuniyeti
    Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
    Güvenli Online Alışveriş
    256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
    Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
    Bilgilerinizi güncellemek veya onayınızı geri almak için info@mngturizm.com'dan veya 444 2000 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    2020 Tüm hakları saklıdır. Sitede ki hiç bir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.