Giriş Yap

veya Üye Ol

444 2000 Sizi Arayalım
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Kategorisi
Tarih
Sonuçları Filtrele

Önerilen Turlar

Fiyat Aralığı

-

Tur Süresi

Tur Çıkış Şehri

Vize

Ulaşım Aracı

Tur Dönemi

Ziyaret Edilecek Yerler

Uygula

Yedigöller Turları

03.10.2022 - 03.10.2023 tarihleri arasında 1 tur fiyatları listelenmiştir.
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyat (Artan)Fiyat (Azalan)
Uygula
Sırala
Filtrele

29 Ekim Yedigöller - Kurşunlu - Kastamonu - Safranbolu Turu - Otobüs ile 2 Gece 3 Gün

29 Ekim Yedigöller - Kurşunlu - Kastamonu - Safranbolu Turu - Otobüs ile 2 Gece 3 Gün MNG Elit Tur
İstanbul Çıkışlı 28.10.2022 Yedigöller - Kurşunlu - Kastamonu - Safranbolu
MNG Elit Tur: Tüm Geziler Dahil, Ekstra Tur Ödemesi Yok!
Diğer Tarihler
Otobüslü
2 Gece 3 Gün
Kesin Hareketli
150 TL Hediye Bonus
Peşin Fiyatına 12 Taksit

Yedigöller Turları ile, doğa harikası yerleri keşfedeceksiniz

Her bölgesi ayrı bir tatil ve turizm cenneti olan Türkiye’de, son yıllarda kültür turları da en fazla tercih edilen tatil türlerinden biri olmaya başladı. Kültür turları içerisinde Bolu’da bulunan Yedigöller bölgesine düzenlenen Yedigöller turları da doğa severler tarafından sıklıkla tercih edilir hale geldi. 

Doğanın tüm güzelliklerini görmenize imkan tanıyan Yedigöller  bölgesi, ismini Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl olarak 7 gölden almaktadır. 

Doğal bitki örtüsü ile Batı Karadeniz bölgesinin en zengin yeşil alanlarını keşfedeceğiniz Yedigöller turları ile doğa ile baş başa olacağınız sakin bir tatilin keyfini yaşayacaksınız. Yedigöller turları sayesinde, Türkiye’de nadir özellikte bulunan zambak, sıklamen, çiğdem gibi 236’dan fazla bitki örtüsünü aynı anda görebileceksiniz. 

MNG Turizm ayrıcalığı ile gerçekleştireceğiniz İstanbul çıkışlı Yedigöller turları ile, 3 günlük bir tatil turuna çıkıp, Bolu, Kastamonu ve buraların en güzide ilçelerini keşfederek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz. 

Yedigöller turları kapsamında gezilecek illerden biri de Kastamonu’dur. Evliyalar şehri olarak da bilinen Kastamonu’da, tarihi camileri ziyaret edebilir, el sanatları çarşısından sevdikleriniz için çok güzel Kastamonu hatıraları hediyelik eşyalar alabilirsiniz. 

Kastamonu’nun Safranbolu ilçesine geçiş yaptığınız zaman ise, sizi muhteşem kokusu ile safran tarlaları karşılıyor olacak. Safranbolu’da bulunan semer yapımı, demir ve bakır işlemeciliği gibi unutulmaya yüz tutmuş mesleklerin bulunduğu tarihi çarşıya gidip burada, bol bol fotoğraflar çekebilirsiniz. 

Safranbolu’ya kadar gitmişken, ilçeye ismini veren safran bitkilerinden yapılmış olan, aroması ile ağzınızda unutamayacağınız lezzet bırakan safran lokumlarının da tadına mutlaka bakmalısınız.

Daha Fazla Oku